320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Minu meelest algas kriis klubide MM-il.
    Suht masendav on vaadata seda kohutavat jalgpalli, mida nad praegu mängivad. Kuigi see aastaga on hakatud iga mänguga paremini mängima, jääb veel õigest Barca tasemest palju puudu. Ei oskagi öelda, mis põhjusel selline kriis on tulnud. Võibolla on põhiroll sellel Ronniel, kes on silmnähtavalt väga kehvas vormis. Minu meelest oli ta eile tiimi kõige kehvem:S
    Praeguse seisuga tuleb Messi tagasi 10. veebruar ja Eto´o Liverpooliks alles.

    Kommentaar


      no selle klubide MM-i oleks voinud uldse vahele jatta. meeskond paistab selgelt ulekurnatuna ja Liverpooli lahinguni on veel pidada vist 5 mangu, samas vastased vist peavad selle aja see ainult 3 mangu veel ning kindlasti on selleks manguks rohkem puhanud.
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        No võta näpust, kuramus, ja näitabki viasat BarcaTVd, Rivaldo aktsioonis ja puha...

        -Edit-

        Ja mina olen seejuures purukaine ka

        Kommentaar


          Tänane algkoosseis:

          ~~~~~~~~~~~~~~Saviola~~~~~~~~~~~~~~
          ~~~Ronaldinho~~~~~~~~~~~~~~~Iniesta~~~
          ~~~~~~~~~~Deco~~~~~~Xavi~~~~~~~~~~
          ~~~~~~~~~~~~~Edmilson~~~~~~~~~~~~~
          ~~Gio~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Zambrotta~~
          ~~~~~~~~~~~Oleguer~~Puyol~~~~~~~~~~~
          ~~~~~~~~~~~~~~~V.V~~~~~~~~~~~~~~~

          Väga hea variant minuarust. Oleguer on läbi aegade muidugi CB kohal ebakindel olnud, aga muud varianti täna pole - Thuram on vigane ja Rafa kaartidega väljas. Rijkaard on siis 4ndat korda järjest Saviola algkoosseisu pannud Guddy asemel. Väga hea. Iniesta mängib täna Giuly kohal, mis on jällegi väga kaval lüke. Ma olen üsna kindel, et mees ka skoori teeb Arvatavasti tuleb raske mäng, arvestades Barca vormi, aga ennustan üheväravalist võitu.
          Real libastus eile, Sevilla võttis võidu, Valencial on hea hoog ja ma usun, et nad teevad Betisile ära küll, niiet Barca peab selle mängu võitma.

          Kommentaar


            no me siin ollesena vaatasime mangu ja kull ei nainud, et Gio oleks penaltit valja teeninud. samuti oli meiega uhel arvamusel ka SportTV kommentaator. pealegi, pole kull kordust nainud rohkem, kuid kas mitte voimalik viga ei tehtud talle valjaspool kasti? peale seda siis Celta kustus..
            ja krt Oleguer ja Gio ei ole ikka kaitsjad. Gio oli pigem rundaja..aga meil on kaitsjat ka vaja. Motta on ka etem kui Oleguer. Giuly oli ka juba parem. tegelt voiks oelda et kogu meeskond juba naitas normaalsemat esitust.
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Ka mina tegelikult viga ei näinud, aga ei kurda .

              Kommentaar


                No mäng üleüldiselt oli parem, kui eelnevad mängud selle aastanumbri sees. Ronaldinho liigutas ja üritas ka täna rohkem, kui eelmine mäng. Kogu meeskond pingutas ilusti, aga praaki sattus ka ikkagi sisse. Esimene ja kolmas värav olid hästi mängitud, aga teine tõesti polnud penalti. Ma ei näinud erilist kontaktigi, pealegi toimus intsident paar cm väljaspool karistusala. Olegueri kohta ma küll midagi halba ei ütleks viimaste mängude põhjal.

                Kommentaar


                  Tundub jah, et penalti määramisel seekord kohtunik eksis, aga millal viimati Ronaldinho penalti realiseerimatta jättis? Võrgu sahina % on vist päris kõrge.

                  Kommentaar


                    Aga ma ikka mõnda ta mööda löödud penaltit mäletan Eelmisel hooajal lõi vähemalt 2 tükki mööda. Õigemini tõrjuti ära.

                    Kommentaar


                      Ühe lõi väravasst mööda ka.

                      Kommentaar


                        natuke numbritest.
                        Joga Bonito!!!

                        Kommentaar


                          Mina mäletan hästi eelmisel hooajal CLis Benfica vastu Nou Campil mööda löödud pendlat, mille järel mees peatselt skooris, suht emotsionaalne koll oli.

                          Kommentaar


                            keegi eilsest mangust polegi kossanud...
                            tuli siis esimene kaotus kodus sel hooajal. voib ju moelda kull, et poogen, koigest ju Copa mang, aga tegelt oli ju meeskond valjas pohimeestega ja sel aastal uldse tunub asi tosisem olevat. mang oli isegi kontrolli all ja puha, aga ise ara suudetud luua. ning siis suht mangu lopus ei suutnud Oleguer ule hupata Diogot. tribuunid oli suhtkoht tuhjad, vahemalt kaamera vaatevaljas. eks La Romaredal tuleb siis varavaid looma hakata.
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              mulle meeldib see, et kui goal.com pasundas juba enne mängu Zaragozast kui ebameeldivast vastasest,siis lähiminevikus ringi sobrades ega näiteks Realil parem seis pole, ikka seesama klubi on ebameeldiv vastane , vähemalt Barcal pole nii palju eksmängijaid nende ülenaermas , kuigi kas Celadez oli eile platsil ?
                              Felix: Oh, bollocks!
                              Elmo: Dog's bollocks?
                              Felix: No, just plain fucking bollocks!
                              Elmo: No dog involved?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas maanus Vaata postitust
                                mulle meeldib see, et kui goal.com pasundas juba enne mängu Zaragozast kui ebameeldivast vastasest,siis lähiminevikus ringi sobrades ega näiteks Realil parem seis pole, ikka seesama klubi on ebameeldiv vastane , vähemalt Barcal pole nii palju eksmängijaid nende ülenaermas , kuigi kas Celadez oli eile platsil ?
                                no Sergio Garcia oli paris nahtav ja ohtlik. Celades minu teada on vigastatud, vahemalt midagi seesugust pomises ka tv-kommentaator eile
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X