320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Väga raske küsimus. Põhitegijatest meeldivad kõik mängijad meeletult, aga kui pannakse relv oimukohale ja kästakse nimetada need 3 nime, siis ma ütleks: Eto`o, Messi ja Xavi.


    Kurat, väga kahju on Puyol, Iniesta, Deco, Ronaldinho, Valdes või Zambrotta välja jätta


    Aga üleminekutest rääkides, tundub, et Yaya Toure Monacost on enam-vähem kindel esimene tulija. Tegemist on suure ja tugeva poolkaitsjaga. Mees Aafrikast loomulikult. Pole ise teda eriti mängimas näinud, aga mulle tundub, et ta on DM, kellele meeldib ka rünnakule vahetevahel lülituda. Pealegi on tal hea kauglöök (Y). Kui Youtubesse mees otsingusse panna, siis esimesed videod on loomulikult kollidest. Need on tal üsna meisterlikud soolorünnakud. Aga olen lugenud, et mõned ei pea teda päris DMiks. Sel juhul on arusaamatu, miks peaks Barca ostma veel ühe CMi. Lõppude lõpuks aga tundub, et Yaya on DM, kes suudab vabalt vajadusel ka CMina mängida. Minuarust oleks see väga hea ost üldiselt. Suur ja tugev elukas ta on - seda ongi Barcal vaja. Pealegi täkling on tal ka väga kõva.

    Kommentaar


      Kolm lemmikut: Puyol, Ronaldinho, Xavi
      Nagu eelnevaltki öeldud, et põhitegijaid on üldse kahju välja jätta.....aga lisaksin, et hindan väga kõrgelt veel Decot ja Messit
      Mes que un club!

      Kommentaar


        Ronaldinho, Messi, Zambrotta

        Kommentaar


          Gudjonhsen, Ezquerro ning Larsson.

          Kommentaar


            larsson pallib rootsis
            /

            Kommentaar


              aaa jah

              Minu viga. No, siis Ronaldinho.

              Kommentaar


                Kurb uudis Lõuna-Aafrikast: Puyol rebestas mängus Mamedi Sundownsiga (võideti mäng 2:1) põlvesideme ning järgnes ka koheselt operatsioon. Tulemus on igaljuhul, et suure tõenäosusega meest enne oktoobrikuud platsil ei näe. Seda enam on meil vaja kaitseliini täiendada........
                Mes que un club!

                Kommentaar


                  Kurat seda sõprusmängu veel hooaja lõpus vaja oli. Niigi Puyoli sugusel vennal koormus meeletu. Üldse tippmängijatel tegelt.

                  Aga muidu Laporta andis ükspäev intervjuu, milles tegi asjad selgeks, et REM jääb Barcasse, samuti Rijkaard. Niiet ogast jutud Eto`o lahkumisest on bullisitt. Mees ise ka ütles hiljuti, et ta ise tosustab oma saatuse ja kui küsiti, et mis siis saab, kui klubi teda müüa tahab? Äss vastas, et: aga mis siis saab, kui mina minna ei taha? Anyway, see oleks ülimalt loll tegu Barca poolelt, aga õnneks ei juhtu :P

                  Kommentaar


                    Now that Thierry Henry looks set to add his ego to the Camp Nou changing-rooms, it seems likely that some of ego-kilos will need to be sold off, most likely in the form of Samuel Eto'o. The club seem to have finally realised why Real Madrid didn't want him back two years ago. He may well win you things in the short-term, but long-term stability remains a chimera with his volatile presence around

                    Üks huvitav märkus Phil Ballilt.

                    Kommentaar


                      Jah, see on ühe ajakirjaniku mõttetera. Laporta, Txiki ja Eto`o ise räägivad teist juttu. Pealegi oleks nagu eriline ajugeenius vaja olla, et suht noor, elu parimates aastates olev kollimasin vahetada vananeva staari vastu välja...

                      Mitte, et Henry on sitt....kus sa sellega. Aga ausaltöeldes on tema parimad aastad kindlasti möödas ja nüüd on vigastused ka tihedamaks muutunud jne.

                      Kommentaar


                        praeguses seisus olekski henry täpselt selline larssoni tüüpi vend, kes võiks olla terav vahetusmees kuigi raske uskuda, et ta sellega lepiks, aga siiski arvestades vanust ja vigastusi
                        FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                        Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas sepakas Vaata postitust
                          praeguses seisus olekski henry täpselt selline larssoni tüüpi vend, kes võiks olla terav vahetusmees kuigi raske uskuda, et ta sellega lepiks, aga siiski arvestades vanust ja vigastusi

                          No seda jah. Aga sellise klassiga mängija ei lepi iialgi pingimehe rolliga.

                          Kommentaar


                            Selle Henry tuleku koha pealt olen ma endiselt kahtleval seisukohal... pidi tulema ka eelmine aasta aga ei tulnud. Mina enne ei usu kui ta ka päriselt kohal on....

                            Muideks vanameister Josep Guardiola on asunud Barcelona B-d juhendama.... Huvitav kas sellest kohast saab tema kasvulava, et tulevikus ka esindusmeeskond üle võtta ..
                            Mes que un club!

                            Kommentaar


                              Ei saa me ilma tuurita ka sel aastal: minnakse Aasia Tourile eesotsas Hiina ja Jaapaniga. Pressis on kõik (Laporta, Rijkaard, Eto´o) sõna võtnud, kuidas uuel hooajal püütakse eelmise hooaja vigu vältida. Aga samas ega meil augustikuus mingit Euroopa Superkarikat, ega Hispaania Superkarikat just ees ei ole, seega mine sa tea....
                              Mes que un club!

                              Kommentaar


                                Portugali ja Hispaania meedia kõnelevad sellest, et nagu oleks Henry meie mängija. Arsenal saavat meilt 24 miljonit eurot. leping veel 4 aastane ka takkaotsa
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X