320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Henry niikuinii tervet hooaega terve ei püsi enam. Teistel ka oma mured mahuvad ära küll. Kuigi nalja s aab kui Henry Ronaldinhot jõllitama hakkab, kui see talle ei sööda.

    Kommentaar


      Algselt postitas mihk3l Vaata postitust
      Mis seal ikka, mängid 2 mängu istud ühe pingil ja tuled kuskil 70-80minutil mängu - suht norm rotation imo, samas vigastused tabavad ühte neljast varem või hiljem niikuinii, seega vaevalt väga suureks draamaks asi ära kisub, ahjaa, Eto'o läheb ju ANC'ile ka...
      Ma mõtlen sama. Eto`o on umbes kuu aega ANC-l. Henry on viimasel ajal vigastustealdis. Niiet see hooaeg pole tal nii suurt koormust, sest ta pole meeskonna absoluutne liider ja eestvedaja ning ei pea kõikides mängudes mängima, seega on ka vigastusteoht väiksem. Ja 4 mängijat kolmele positsioonile on üldjuhul vägagi normaalne. See tähendab, et 3/4 mängudest saab iga mängija mängida.
      Ainuke probla on jah selles, et kui nüüd keegi nendest jonnima hakkab. Messi see kindlasti pole. Henryl on vast lepinguski selline klausel, et ei saa kõiki mänge mängida. Ronaldinho ja Eto`o on kõige suuremad küsimärgid. Aga nagu öeldud, eks järgmine hooaeg ole näha.
      Yaya Toure on siis järgmine mängija, kelle Barca ostab ja Chivu peaks ka juba üsna lähedal olema. Nüüd jääb vaid üks kaitsja veel muretseda ja asi ants. Ääremisel juhul ka veel üks varuväravavaht.

      Kommentaar


        ma siin ei saa aru, et miks peaks Barca laskma ära Etoo või Ronaldinho? suure tõenäosusega õheneb suve jooksul see ründeliin nagunii- Saviola on juba läinud, järjekorda on ootamas Ezquerro, Giuly ja Gudjohnsen. et kui need minekud kõik teoks saavad, siis vat et tuleb üks ründaja veel juurde tuua. räägiti siin Palaciost?
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
          No Dos Santos onigas mõttes Ronny koopia, ka positsiooni mängib sama. Aga üldiselt sitt samm Barcalt IMO. Eks seda ole mudugi järgmine hooaeg näha. Aga selleraha oleksvõind Alvesi pealelükata.
          Ma võin nüüd eksida, aga Dos Santos on pigem ainult nahavärvilt ja väljanägemiselt Ronny koopia. Positsioonilt peaks ta pigem olema midagi Deco stiilis.. ehk siis pigem back-up liinile Deco, Xavi, Iniesta.....kuid võib teatava eduga kindlasti Ronaldinhot asendada

          Mis aga puutub Henrysse, siis arvan, et pigem läheb kohtade peale jagelemiseks tal Eto´o-ga kui Ronny või Messiga. Igaljuhul väga hea ost!


          Ahjaaa....ja mis on saanust sellisest tegelasest nagu Palacio? Vahepeal oli ka nagu kindel tulija...
          Mes que un club!

          Kommentaar


            Pole mingeid juttusid meedias liikunud, et ta EI oleks kindel tulija.

            Kommentaar


              Algselt postitas sayonara Vaata postitust
              Ma võin nüüd eksida, aga Dos Santos on pigem ainult nahavärvilt ja väljanägemiselt Ronny koopia. Positsioonilt peaks ta pigem olema midagi Deco stiilis.. ehk siis pigem back-up liinile Deco, Xavi, Iniesta.....kuid võib teatava eduga kindlasti Ronaldinhot asendada

              Mis aga puutub Henrysse, siis arvan, et pigem läheb kohtade peale jagelemiseks tal Eto´o-ga kui Ronny või Messiga. Igaljuhul väga hea ost!


              Ahjaaa....ja mis on saanust sellisest tegelasest nagu Palacio? Vahepeal oli ka nagu kindel tulija...
              Dos Santos ei ole Deco stiilis. Ma olen teda mängimas näinud mõned korrad ja ta on mänginud pm Ronny koha peal. Nahavärv ja välimus on täielik koopia Aga ka stiil, liigutused ja tehnika jne.

              Kommentaar


                Andke andeks aga Dos santos on keskpärane sõnnik - ilusad trikid aga niiöelda end producti pole.
                Möödaminnes - Edu Titile uues klubis.

                Kommentaar


                  Algselt postitas malagar Vaata postitust
                  Andke andeks aga Dos santos on keskpärane sõnnik - ilusad trikid aga niiöelda end producti pole.
                  Möödaminnes - Edu Titile uues klubis.
                  no aga mida ikka 18 aastaselt nolgilt oodata? ja pole need Walcottid jt. noored inglise kuked midagi etemad
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                    no aga mida ikka 18 aastaselt nolgilt oodata? ja pole need Walcottid jt. noored inglise kuked midagi etemad
                    Walcottiga võrreldes on Dos Santos ehe Maradona kurat - meie inglsie kukel veel õppimist oi kui palju. Samas nii palju kui ma näinud olen on Vela kordades parem mängija kui Dos Santos

                    Kommentaar


                      Algselt postitas malagar Vaata postitust
                      Walcottiga võrreldes on Dos Santos ehe Maradona kurat - meie inglsie kukel veel õppimist oi kui palju. Samas nii palju kui ma näinud olen on Vela kordades parem mängija kui Dos Santos
                      no vat Velat ma näinud pole eriti. Segunda mänge on suht keeruline näha ja varem nagu eriti ei meenu. ja noh kõiki häid mängijaid ka ei jõua ju osta
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas malagar Vaata postitust
                        Andke andeks aga Dos santos on keskpärane sõnnik - ilusad trikid aga niiöelda end producti pole.
                        Möödaminnes - Edu Titile uues klubis.
                        No Vela ja Santos mängisid koos noorte MMil ja Dos Santos sai väärtuslikuma mängija tiitli või midagi. Sõnnik? Huinaa. Üliandekas vend. Ja ma ei räägi Barca pärast seda. Barca B eest ma olen teda üliharva näinud, aga Mehhiko koondise eest - annab otsida sellist talenti. Enda vanuse kohta ikka väga haigelt kõva mängumees IMO. Aga jällegi, eks näis mis saab.

                        Kommentaar


                          Väärtuslikeim mängija oli juhul kui jutt käib U-17 world cupist Peruus siiski brasiillane Anderson (kuigi nii nagu alati otsustati sellised asjad enne finaali ning üldlevinud arvamuse kohaselt oleks Dos Santos pidanud saama). Carlos Vela oli turniiri parim väravakütt...
                          Mes que un club!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
                            No Vela ja Santos mängisid koos noorte MMil ja Dos Santos sai väärtuslikuma mängija tiitli või midagi. Sõnnik? Huinaa. Üliandekas vend. Ja ma ei räägi Barca pärast seda. Barca B eest ma olen teda üliharva näinud, aga Mehhiko koondise eest - annab otsida sellist talenti. Enda vanuse kohta ikka väga haigelt kõva mängumees IMO. Aga jällegi, eks näis mis saab.
                            Vela oli noorte MMi parim väravalööja, kusjuures torkas silma nii parema löögi kui ka söödutäspsusega kui Dos Santos. Samas Barca noortekas on üks megaandekas 16-17 aastane ründaja teil Bojan nimeks. Kah potentsiaalne tulevikumees. Eks kõigi nende Velade ja Dos Santoste ja taolistega tuleb opoodata ja näha mis neist saab

                            Kommentaar


                              Seda küll jah.

                              Muidu nüüd on Henry ja Yaya Toure ostud täielikult kinnitatud (24 + 12 milli) ja Chivu on peaaegu kotis. Moratti andis juba pm alla ja Barcal vaja lissalt viimased detailid selgeks rääkida Romaga. See diil peaks ka 12 milli maksma minema + Giuly ja Belletti.

                              Kommentaar


                                no Giuly võiks aastakese veel olla meil. parem võiks Romale anda Belletti ja Sylvinho
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X