320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    15. august on Barcal siis Bayerniga sõprusmäng nagu eelmine suvigi. Sedakorda Allianz Arenal ja ametlik hüvastijätumäng Schollile.

    Kommentaar


      Barcelona on valmis tegema 15 miljoni naela suuruse pakkumise Frank Lampardile.

      Kommentaar


        Irw, ära usu sellist bullisitta. Täielik inglise pressi oletus või mis iganes.

        Kommentaar


          Pole ka usku sellesse Lampardisse......kas üldse Barcas on mõni inglane pärast Linekeri mänginud? sügavalt kahtlen selles.....ning suure tõenäosusega on selleks ka põhjust.....

          Muideks Gio lahkumisega ja kui just tuleval hooajal uut hollandlast ei tule, siis on see Barcal vist mingi umbes üle 10 aasta esimene hooaeg, mil koosseisus pole ühtegi hollandlast
          Mes que un club!

          Kommentaar


            khm, treener?
            Little things worry little minds.

            Carlo Ancelotti, 2009

            Kommentaar


              Sayanora ütles ... koosseisus ... seega ta mõtles mängijaid. Ja no mis seal ikka, kui pole. Ega see mängu ei mõjuta.

              Ja see Lampardi tulek on jälle puhas spekulatsioon. See, et mees oma 2 aastast lepingut ei pikenda, sest klubi ei taha talle sama palju palka maksta, kui Ballackile ja Shevale, ei tähenda, et Barca ta eest kohe 15 milli letti lööb. Barca eesmäärk see suvi on kulutada max 50 milli uutele mängijatele. 47 M on 3 mängija peale läinud juba + Chivu ostuga (juhul, kui toimub ikka) ulatub see 60 millini, aga loodetakse ikka maha ka mõni mängija müüa. Niiet ma ei näe põhjust, miks Lampard osta ( sest ta ei annaks Barcelonale mitte midagi juurde) ja rahasummat, millega teda osta.

              Kommentaar


                inglise meedia jätkuvalt spekuleerib deco lampardi vastu diiliga

                Kommentaar


                  Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
                  Ma nägin jah ühes teemas, kus sa mu kunagist postitust quote`sid. Midagi ma mäletan, aga täpselt mitte. Niiet värskenda mu mälu ja ütle, mille peale ma selle kirjutasin? Lihtsalt Reali tiitlivõidu pärast?
                  Ertz:"Eriti magus oleks lõpetada barcaga võrdsete punktidega ja võtta lihtsalt tänu omavahelistele mängudele tiitel see oleks nagu eriti mõru pill neile või mis?"

                  Sina:"See oleks teile, RMi fännidele, kindlasti üks kradima magus pill ja meile, Barcakatele, ülimõru. Tead, mis ma siis teeks? Ma ei vaataks enam jalgpalli. Ausalt, et enda närve lihtsalt säästa. Tra täna on närvid nii läbi tänu Barcale, et hüppa aknast alla...aga ma ei tee seda."

                  Sellise jutu peale.
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    Barca ostis Eric Abidali ära.

                    Kommentaar


                      Ja Newcastle ostis ka Edmilsoni ära.

                      Kommentaar


                        ja Hollandi buum läheb sujuvalt üle Prantsuse-buumiks....... ega iseenesest selles midagi halba pole...lihtsalt olen Barcat fännanud mingi 98st aastast ja hollandlased on enamjaolt väga positiivselt silma paistnud
                        Mes que un club!

                        Kommentaar


                          Oeh, jõudsin koju ja imestasin, et Abidal saadi kätte ikkagi.

                          Väga positiivne.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas MaRtin_12 Vaata postitust
                            Oeh, jõudsin koju ja imestasin, et Abidal saadi kätte ikkagi.

                            Väga positiivne.
                            see on kl tore
                            Fan of Manchester United and FC Barcelona.

                            Kommentaar


                              Eto`o siis luba et tema ja Ronny jäävad Barcasse igal juhul
                              2002 FC EBS Team
                              2003 FC Nimeta
                              2004 FC Nimeta
                              2005 FC Nimeta
                              2006 Tallinn United FC
                              2007 Tallinn United FC

                              Kommentaar


                                On kuulda mis Chivust sai ?
                                Fan of Manchester United and FC Barcelona.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X