320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See on teada asi jah, et tal on füüsisega probleeme,mitte kellegist enam ei saa läbi(ühe korra sai vist sergiost mööda terve mängu jooksul).See on mingi brasiilaste needus vist.Alguses Ronaldo,siis Adriano ja nüüd Ronnie.

    Kommentaar


      Head jõulu tõesti, sevilla homod!
      Algselt postitas JT8055
      Olge aktiivsemad!

      Kommentaar


        loodame et robinho järgmine pole

        Kommentaar


          Ta veel liiga noor, I Hope So.
          slimm.ee

          Kommentaar


            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Juba 1,5 hooaega on näha olnud, et Ronaldinho ei mängi enam nii nagu vanasti. Ammu ammu pole näinud teda kaitsjaid ette võtmas ja mööda trikitamas/spurtimas. See aeg on möödas, mingit taolist comebacki ma küll temalt ei oota. Aga samas selle arvelt võiks ta mängulugemine ja söödud veeeel täpsemaks ja paremaks muutuda, oleks tast ikka umbes samamoodi kasu.

              Üleüldiselt...pole mõtet Ronnyt küll selles kaotuses süüdistama hakata vms. Sitalt ta mudugi mängis ja mitte midagi märkimisväärset ei teinud, aga samas suurem osa teisi Barca mängijaid olid samasugused. Kui kõigil oleks olnud selline isu ja tahtmine nagu Iniestal ja Yayal, vot siis oleks midagi mängu sugust välja tulnud.

              Aga need viimased 2 hooaega on selgelt näha, et meeskonnal puudub selline isu, tahe ja särtsakus nagu hooaegadel 04/05 ja 05/06.

              Kommentaar


                Ma nägin eilset mängu vaadates,miks on Yaya Barca põhimees.

                Kommentaar


                  Algselt postitas FootYgod jr. Vaata postitust
                  Ma nägin eilset mängu vaadates,miks on Yaya Barca põhimees.
                  Sest ta on tegija.
                  Nii lihtne see asi ongi.

                  Kommentaar


                    oleks oodanud, et rijkaard lahti lahtakse, meistritiitel on läinud, champions league alles paari kuu pärast. karikasarjas saadakse ilmselt edasi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas tarmuhha Vaata postitust
                      oleks oodanud, et rijkaard lahti lahtakse, meistritiitel on läinud, champions league alles paari kuu pärast. karikasarjas saadakse ilmselt edasi.
                      Ära aja sellist iba. 18 vooru (54 punkt) veel mängida ja 7 punktilist vahet võimatu tagasi teha? Seis pole muidugi kiita, aga meistritiitel ple kaugeltki läinud.

                      Tuletades meelde hooaega, mil Ronaldinho, Rijkaard ja talvel Davids Barcelonasse saabusid, oli poole hooaja peal vahe mingi 15 punkti (või isegi 18), kui mu mälu ei peta. Ja suudeti järgi võtta, kaotades viimase vooruga siiski tiitel Valenciale Aga asi on põhimõttes...

                      Kommentaar


                        Punktid punktideks, aga kui ei muutu mängupilt, siis ei tule ka tiitel. Loodetavasti hakkab Ronaldinho natuke jooksutrenni tegema ning kogu meeskond hakkab tõsiselt tiitli eest võitlema.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rasmer Vaata postitust
                          Punktid punktideks, aga kui ei muutu mängupilt, siis ei tule ka tiitel. Loodetavasti hakkab Ronaldinho natuke jooksutrenni tegema ning kogu meeskond hakkab tõsiselt tiitli eest võitlema.
                          Selles suhtes on sul õigus...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
                            Ära aja sellist iba. 18 vooru (54 punkt) veel mängida ja 7 punktilist vahet võimatu tagasi teha? Seis pole muidugi kiita, aga meistritiitel ple kaugeltki läinud.

                            Tuletades meelde hooaega, mil Ronaldinho, Rijkaard ja talvel Davids Barcelonasse saabusid, oli poole hooaja peal vahe mingi 15 punkti (või isegi 18), kui mu mälu ei peta. Ja suudeti järgi võtta, kaotades viimase vooruga siiski tiitel Valenciale Aga asi on põhimõttes...
                            tol hooajal oligi see, et siis oli uus president, uus treener, uus ronaldinho. aga kus kohast sel hooajal see hüpe peaks tulema? muidugi loodame.

                            vaatasin ajaloost järgi, et vahe tookord liidriga oli 18 punkti, mis lõpuks jäi 5 peale. lõpus 2 rumalat kaotust. muidugi real kaotas ka viimased 4 kodumängu...

                            Kommentaar


                              Mina isiklikult olen ka treenerivahetuse poolt. Tunnistan ausalt, et olen kogu aeg suhtunud kahtlevalt niiöelda tippmängijatest tekkivatesse treeneritesse. Kindlasti kogu elu tipptasemel mängimine ja treenimine õpetab nii mõndagi, aga see pole ikka päris see. Iseenesest pole Rijkaardi lahkumine üldsegi kindel: aga ilmselt oleks mingit vaheldust vaja ja see mees on ilmselt ennast ammendanud.
                              Meedia spekuleerib: Valverde, Van Basteni ja Guardiola nimedega, kuid iseenesest väga huvitav oleks kui uus manager oleks Mourinho (oi kuidas ma teda Chelseas vihkasin )
                              Mes que un club!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas sayonara Vaata postitust
                                Meedia spekuleerib: Valverde, Van Basteni ja Guardiola nimedega, kuid iseenesest väga huvitav oleks kui uus manager oleks Mourinho (oi kuidas ma teda Chelseas vihkasin )
                                Jumal hoidku Van Basteni eest. Geniaalne mängija, aga treeneriks küll ei sobi eriti imo. Guardiola on vast veel liiga vähese kogemusega. Pool aastat Barca B-d juhendanud vaid. Mourinho on kindlasti maailmatasemel (ja kunagi ka Barca staffis olnud) treener, a ma ei tea. Kui ta hakkaks Barcas uut jalgpalli stiili harrastama, siis küll ei soovi. A kui suudaks ilusa jalgpalli ja tiitlid kokku viia taaskond, siis poleks midagi tema vastu eriti.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X