320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Cule Vaata postitust
    Hea uudis-Kamerun sai Egiptuselt pähe niiet on lootus,et nad kukuvad juba esimest ringist välja ning me saame E2 varakult tagasi.
    Samas tahaks mehele ikkagi edukat Aafrika Karika turnat. Et ikka koondise eest ka tasemel oleks ja värki

    Kommentaar


      Njah esimeses mängus pani juba kaks kolli ära.Kuigi mulle ausalt öeldes ei meeldi see karikas,eelmine kord kui etoo tagasi tuli sealt oli tal suur vormilangus(selle penalti värgi pärast arvatavasti).

      Kommentaar


        Hetkel siis Villarreali vastu poolajal seis 0:0. Mängu väga hästi ei näe, aga tundub et siiamaani on Villarrealil veits paremad võimalused olnud ja nende rünnakud meie omadega veits teravamad.
        Algkoosseis oli siis: Valdes,Sylvinho,Milito,Thuram,Zambrotta,Marquez,Xa vi,Deco,Iniesta,Dos Santos,Henry

        Kommentaar


          Head uudised siis,Iniesta pikendas lepingut 2014 aastani

          Kommentaar



            Dream on! Ma ei tea mis summa see peaks olema, et Puyoli Barcelonast kätte saaks.
            Joga Bonito!!!

            Kommentaar


              Algselt postitas daywalker Vaata postitust
              http://goal.com/en/Articolo.aspx?ContenutoId=561231
              Dream on! Ma ei tea mis summa see peaks olema, et Puyoli Barcelonast kätte saaks.
              No, kuna tegu on ikkagi kapteniga, siis on see jah suht loogiline, et teda ei saada kätte ja tal on tiimis kõik korras. Aga kui hakata mõtlema, et kui oleks tegu mingi tavalise kaitsjaga, kes poleks vast nii tuntud, kuid omaks mänguliselt samat taset, siis oleks hind kuskil 10 miljonit naela äkki?
              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
              Algselt postitas taku*
              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

              Kommentaar


                Irv, nad ei saa elusees Puyoli .
                Lausa nii kindel ikka.
                Mai usu,et Puyol sinna külmetama läheb.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                  No, kuna tegu on ikkagi kapteniga, siis on see jah suht loogiline, et teda ei saada kätte ja tal on tiimis kõik korras. Aga kui hakata mõtlema, et kui oleks tegu mingi tavalise kaitsjaga, kes poleks vast nii tuntud, kuid omaks mänguliselt samat taset, siis oleks hind kuskil 10 miljonit naela äkki?
                  Aga miks jumala pärast siis Pepe eest Real 30 miljonit välja käis?

                  -edit- A üldiselt suht mõttetu on neid uudised tõsiselt võtta. Viimase kuu jooksul on igast paska sealt goal.com-ist läbi käind.
                  Näiteks:
                  Messi to Napoli
                  Ronaldinho to Newcastle
                  Iker to Tottenham
                  Iniesta to Chelsea
                  Ramos to Milan

                  Ühesõnaga mõeldakse asju lihtsalt välja.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
                    Aga miks jumala pärast siis Pepe eest Real 30 miljonit välja käis?
                    Meeste vanusevahe on viis aastat ja 30 miljonit olid eurodes. Muidugi panime portugallase alla päris suure summa raha, võib-olla maksime isegi natukene liigapalju, aga mis tehtud, see tehtud. Hea ost kokkuvõttes ikkagi minu arust. Kindlasti ei oleks minu pakutu summa Puyoli eest õige, aga mina hindaksin selle mehe sinna kanti.
                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                      Meeste vanusevahe on viis aastat ja 30 miljonit olid eurodes. Muidugi panime portugallase alla päris suure summa raha, võib-olla maksime isegi natukene liigapalju, aga mis tehtud, see tehtud. Hea ost kokkuvõttes ikkagi minu arust. Kindlasti ei oleks minu pakutu summa Puyoli eest õige, aga mina hindaksin selle mehe sinna kanti.
                      Njah. Mina hindan teda üheks maailma parimaks kaitsjaks ja ainuke asi mis ta hinda alla viiks on tõesti vanus.

                      Kommentaar


                        Algkoosseis

                        Valdes
                        Zambrotta -- Thuram -- Puyol -- Sylvinho
                        Iniesta
                        Xavi -- Deco
                        Messi -- Bojan -- Henry

                        Juhime Bojani väravast 1:0 pärast esimest poolaega.

                        Kommentaar


                          Jälle pole Ronaldinhot väljakul. Miks teda üldse väljakule ei panda?

                          Kommentaar


                            oioi, kui kole m2ng. barcale omasest soodum2ngust pole haisugi. hetkel arvan ma, et keskv2ljal peaks muudatusi tegema. deco asemele gudjohnsen, siis m2ng elavneks kah natuke. loodetavasti tuleb teine poolaeg ilusam ja v2ravate rohkem.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas trip24 Vaata postitust
                              Jälle pole Ronaldinhot väljakul. Miks teda üldse väljakule ei panda?
                              ronaldinho hetkel vigane. loodetavasti j2rgmisel n2dalal on juba rivis.

                              Kommentaar


                                imege muna pasapead.
                                head ohtut!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X