320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    http://www.goal.com/en/Articolo.aspx?ContenutoId=787324 Ronaldinho hüvastijätukiri siis fännidele (Y) Legend---

    Kommentaar


      Täna esimene sõpruskohtumine ka Shotimaal Hiberniani vastu.Loodetavasti näeb uusi ostusid ja Messi ei mängi(loodan, et mees ikka lastakse pekingisse...)

      Kommentaar


        Algselt postitas Cule Vaata postitust
        Täna esimene sõpruskohtumine ka Shotimaal Hiberniani vastu.Loodetavasti näeb uusi ostusid ja Messi ei mängi(loodan, et mees ikka lastakse pekingisse...)

        tulemus 6-0 Barcale.

        Kommentaar


          5. minut 0:1
          E. Gudjohnsen

          15. minut 0:2
          L. Messi

          17. minut 0:3
          E. Gudjohnsen

          27. minut 0:4
          Pedrito

          48. minut 0:5
          B. Krkic

          69. minut 0:6
          Y. Toure


          Ma olen nüüd lahe.
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            Algselt postitas Kasper Vaata postitust
            5'[0 - 1]
            E. Gudjohnsen

            15'[0 - 2]
            L. Messi

            17'[0 - 3]
            E. Gudjohnsen

            27'[0 - 4]
            Pedrito

            48'[0 - 5]
            B. Krkic

            69'[0 - 6]
            Y. Toure


            Ma olen nüüd lahe.
            Kohe näha, et tõeline Barca vänn.

            Kommentaar


              Algselt postitas Karla Vaata postitust
              Kohe näha, et tõeline Barca vänn.
              Juba kaugelt näha, et Reali fänn.
              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
              Algselt postitas taku*
              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

              Kommentaar


                Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                Juba kaugelt näha, et Reali fänn.
                Tõsi, Real Zaragoza vänn olen ma elu aeg olnud :P

                Kommentaar


                  Algselt postitas Karla Vaata postitust
                  Tõsi, Real Zaragoza vänn olen ma elu aeg olnud :P
                  No sellest me räägimegi ju.


                  E: Aga teises teemas.
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    Ise mängu ei näind,aga kuuldavasti töötas Messi+Alves väga hästi.Siiski tegemist oli nõrga meeskonnaga niiet suuri järeldusi ei saa teha.

                    Kommentaar


                      Hooaja algus on päris asjalik. Tublid!
                      Joga Bonito!!!

                      Kommentaar


                        päris palju särginumbrivahetusi oli ka. osaliselt kindlasti mõne mängija võimaliku lahkumise tõttu kui ka Hispaania koondislaste puudumise tõttu. vist?
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Ma arvan et nad lihtsalt panid 1-11 numbrid omale selga...nii vähemalt olen kuulnud,ehk siis need ei olnud ametlikud veel.

                          Kommentaar


                            Täitsa kenasti algas treeningmängude seeria. Olgugi, et Hibs on keskklassist viletsam meeskond, nende hooajaeelsed ettevalmistused on juba täies hoos, samaaegselt kui Barcelonas on peale grillsuve alles veidi puusalihaseid venitatud, mille lisaks platsil nähti 12 uut mängijat, kellest 7 B:st üles tõstetud pallurit - hoolimata sellest klassivahe venis märgatavalt suureks. 6-0 tabloole ja Hibsil ainult üks pealelöök kogu mängus....WTF? Samas enda "mudilastest" jäi igatpidi positiivne esmamulje: tehnilised, hea pallikontrolliga ja söötute repertuaargi oli mitmekülgne. Jeffren, Vàzquez, Sergi "Carlesi poeg" Busquets ja mõned teised tõestasid, et potensiaalset tulevikku võib olla ka esindusmeeskonnas läbilöömiseks tulevikus. Samas kaitsest peab esile tõstma Pique, kes näitas liidri rolli ning avas ka mängu hästi. Üleüldse kogu pakett oli kompatne ega liinide vahelised distantsid kasvanud liiga pikaks.

                            Ning loomulikult leidus ka miinuseid:

                            - hetkel tõelise #9 puudumine on igatpidi läbipaistev.
                            - kiirete contrarünnakute puudumine

                            Ja veidi statistikat ka eelmisest mängust:

                            Hibs: McNeil, Van Zanten, Hanlon, Hogg, Jones, Murray, Stevenson, Shiels, Fletcher, Nish, O'Brien;
                            74' Hogg<->Rankin, 74' Shield<->Canning, 81' McNeil<->Grot

                            Barcelona: Valdes, Alves, Piquè, Márquez, Córcoles, Busquets, Gudjohnsen, V. Vázquez, Henry, Messi, Pedro;
                            31' Vázquez<->Crosas, HT: Valdés<->Pinto, Márquez<->Cáceres, Henry<->Bojan, Alves<->Abraham, Busquets<->Touré, Messi<->Jeffren, 65' Gudjohnsen<->Eto'o, 65' Crosas<->Hleb, 65' Pedro<->Keita

                            5' 0-1 Gudjohnsen, 16' 0-2 Messi, 18' 0-3 Gudjohnsen, 28' 0-4 Pedro, 49' 0-5 Bojan, 67' 0-6 Touré.


                            Täna pretemporada jätkub Dundee Unitedi vastu, kes äsjase vastasega enamvähem samast klassist on. Esimene tõeline test seevastu on kolmapäeval, kui Meistrite Liiga atmosfääri jälle üle hulga aja nuusutada saav La Viola jookseb Firenzes teisele väljakupoolele.

                            Kommentaar


                              Santi Ezquerro piinad said siis lõpu. mees lõpuks Osasunas
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                                Santi Ezquerro piinad said siis lõpu. mees lõpuks Osasunas
                                ta ei meeldinuki mulle.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X