320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Oleks võinud hooaja lõpunigi olla...
    Kas tõesti ei kavatse meeskonda karikafinaalis juhendada? Sel juhul veider otsus.

    Kommentaar


      Kust selline info tuleb et ta kohe ära läheb? Pep lihtsalt ei pikenda lepingut, lepingu lõpuni on aga pukis.
      Algselt postitas JT8055
      Olge aktiivsemad!

      Kommentaar


        Algselt postitas Mask Vaata postitust
        Kas tõesti ei kavatse meeskonda karikafinaalis juhendada? Sel juhul veider otsus.
        Pep lahkub 30. juunil meeskonna juurest. Seni ta jätkab pukis, nii sain mina vähemalt aru..

        Kommentaar


          Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
          Oleks võinud hooaja lõpunigi olla...
          BTW : Kena vid Jasper, Real Madrid oma parimais !
          Aga ta ju ongi hooaja lõpuni. Karikafinaal jääb viimaseks mänguks.

          Tito Vilanova oli minu jaoks veidi ootamatu, arvasin et võtab koos Guardiolaga puhkuse ning millalgi koos jätkavad.
          Plussiks tema puhul on loomulikult see, et tunneb mängijaid, filosoofiat ja saab Pep-i alustatud tööd edasi jätkata. Ja kuna ta teab, et on järgmine hooaeg peatreener, saab juba varakult hakata mõtlema järgmise hooaja peale.
          Ise kardan, et kas Tito suudab midagi uut tuua, mis muudaks meeskonda tugevamaks. Kuna Tito on ikkagi olnud pool Guardiola ajust, siis paneb mõtlema, et kas tal on midagi varukast võtta, mida pole enne kasutatud. Sama stiiliga edasi minnes on vastastel jällegi kergem meie vastu mänguplaani koostada.

          Kommentaar


            Minu paha härrad !!!!! Pep on hooaja lõpuni ära. Siis alles adjöö.
            Eile elasime ühes ning homme juba täiesti uues jalgpallimaailmas. Pepi lahkumine raputab tervet jalgpallielu.
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              See Vilanova on meeldivalt julge otsus. Mängijatel ka kergem üle elada.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Mnjaa, ma oli valmis mütsi nahka pistma, et jätkab veel ühe hooaja, aga ei olnud antud.
                Täname ! Ja juhtkonda kiidaks kindlasti julguse eest teha õige otsus.
                We will miss you.
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  Pep otsustas lahkuda, aga mälestused jäävad. CL võidud, kurikuulsad Madridi purustamised ning mälestusi jääb kinnitama riiulite kaupa karikaid. Kui ta Barcasse tuli, siis ta tegi ju nii palju muudatusi, paljud lasi maha müüa ja asendas uutega ja see kõik kandis vilja. Juba esimesel hooajal Barca peatreenerina oli ta üliedukas. See aasta jäädi küll kahest suurimast karikast ilma, aga oldi ju juba mitu aastat purustatud vastaseid ja kaua sa ikka suudad.

                  Barcelona läbi aegade parim peatreener for shur.

                  Kommentaar


                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        Tänud Pepile tehtud töö eest. Minu arvates on see positiivne, et ta üritab leida elus uusi väljakutseid. Tundub, et väga paljud mängijad ja treenerid jäävad oma mugavustsooni pidama kuni osasid neist peab ise minema kangutama hakkama. Selles suhtes läheb minu respekt just Mourinhole, kes on võtnud vastu uusi tööpakkumisi või miks ka mitte näiteks Raulile, kes ei jäänud RMi pingipoisi rolli täitma.

                        Kusjuures täna hommikul mõtlesin kirjutada siia ühe posti, kus oleks fantaseerinud juba järgmisest hooajast ning keda võiks üritada endale meelitada. Pole küll meeletult Liverpooli mänge vaadanud aga niipalju kui olen näinud, siis minu arust sobiks Suarez Barcasse tipuründajaks megahästi. Vastik välejalast siblaja, kes ei jää hätta ka kitsastes situatsioonides. Aga jah, tegu pigem ulmega ning Suarezi hind on vast ka juba seal 40M+ kandis ning Liverpool vaevalt teda loovutab. Barcal pole muidugi eriti kombeks ka mingeid skandaalseid mängijaid omada.
                        Joga Bonito!!!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                          Minu arvates on see positiivne, et ta üritab leida elus uusi väljakutseid.
                           
                          Algselt postitas JT8055
                          Olge aktiivsemad!

                          Kommentaar


                            Võiks nüüd viimased mängud pingipoistele rohkelt mänguaega anda, niikuinii kõik kaotatud juba. Messi ja co vajavad puhkust ka.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Cule Vaata postitust
                              Võiks nüüd viimased mängud pingipoistele rohkelt mänguaega anda, niikuinii kõik kaotatud juba. Messi ja co vajavad puhkust ka.
                              Messil on vaja just kuuma anda, et Ronaldo nina alt väravakuninga tiitel ära napsata!
                              Joga Bonito!!!

                              Kommentaar


                                Õige, Messi saab suvel puhata küll ja küll...
                                Barcelona.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X