320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tahaks ju loota ;p, aga jah väga hea et saime võidu kuna Barca oli ikka hiljem kõvasti üle.

    Kommentaar


      Algselt postitas kuramusevaim Vaata postitust
      nüüd ehk sai Barca õige hoo hooajaks sisse...ehk?
      No mängupildi poolest on jah mitmendat mängu juba hea hoog sees, aga võiks nüüd lõpuks kolle ka taguma hakata normaalselt. Eile oli pealelöökide arv mingi 41-5? Midagi sinna kanti.

      Kommentaar


        Siis kui mina veel vutti jälgisin, siis tegi Barka ainult söötu, löögid puudusid, ei taha uskuda, et nüüd nii palju löövad, aga ega ma ei tea midagi ...
        Algselt postitas Maekas
        Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

        Kommentaar


          Algselt postitas Põnn Vaata postitust
          Siis kui mina veel vutti jälgisin, siis tegi Barka ainult söötu, löögid puudusid, ei taha uskuda, et nüüd nii palju löövad, aga ega ma ei tea midagi ...
          33 pealelööki eile, neist 8 raami.
          Joga Bonito!!!

          Kommentaar


            Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
            No mängupildi poolest on jah mitmendat mängu juba hea hoog sees, aga võiks nüüd lõpuks kolle ka taguma hakata normaalselt. Eile oli pealelöökide arv mingi 41-5? Midagi sinna kanti.
            Väravale oli 2-14 Espanyoli poolt vaadatuna.
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              Algselt postitas Põnn Vaata postitust
              Siis kui mina veel vutti jälgisin, siis tegi Barka ainult söötu, löögid puudusid, ei taha uskuda, et nüüd nii palju löövad, aga ega ma ei tea midagi ...
              33 pealelööki räägivad viimases mängus enda eest. Aga tegelikult kui see mäng välja arvata, siis käib mulle endale ka vahepeal pinda ikka see, et ei lööda piisavalt peale. Iniesta ... okei, tal kaugelt löögid ei tule nkn välja, niiet pole mõtet väga proovidagi. Xavi on viimasel ajal korralikult pommitama hakanud, viimases mängus paugutas väga ilusa löögi latti kah.

              Aga üldiselt jah, headel löögipositsioonidel otsitakse ikka söötu...

              Kommentaar


                Täna siis Champions League ja Barcat võõrustab täna siis Shaktar 3p peaks üsnagi kindel olema aga võõrsi mängud on viimasel ajal kõike muud kui kerged olnud..

                Kommentaar


                  Mm, poolajaks siis 0:1 taga ning seis ei ole kõige roosilisem. Oma õiget mängu pole lasknud Donetski vennad lasknud Barca meestel leida. Loodab, et teine poolaeg toimub muutus paremuse suunas

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Barcameez Vaata postitust
                    Täna siis Champions League ja Barcat võõrustab täna siis Shaktar 3p peaks üsnagi kindel olema aga võõrsi mängud on viimasel ajal kõike muud kui kerged olnud..
                    Sõnusid ära vä? Ei, tegelt, ma mängu ei näe, loodan, et parem võidab.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      No Messi, kes muu
                      Algselt postitas JT8055
                      Olge aktiivsemad!

                      Kommentaar


                        Läbi ussimu*ni tuli võit ära aga mängupilt küll midagi erilist polnud.

                        Kommentaar


                          järjekordne skandaal on õhus, kui nr 10 maas lebas ja donetsk palli auti saatis. pärast seda alves palli ei tagastanud, vaid kiire paremrünnak ning viik läbi väravavahi vea.

                          Kommentaar


                            Peaasi, et mängu võit tuli ära ning jätkab oma võidu seeriat meistriteliiigas
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Messilt ülimõnus värav 90+4

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
                                Messilt ülimõnus värav 90+4
                                Selline mõnus noriv tšipp.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X