320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    no kui sa nii arvad

    Kommentaar


      Algselt postitas Mask Vaata postitust
      Mis selles siis halba on? Iga tippsportlase eesmärk on olla omal alal maailma praim.



      Xavil ja Ronaldol olid ka natuke erineval positsioonil ka. Ronaldo tipuründaja ja Xavi keskväljal. Olgem ausad, päris mitu Ronaldo kauglööki olid ikka väga head ja ohtlikud.

      Ja sellest palgast rääkides, siis alati ei tasu kollast ajakirjandust uskuda.


      Kuule mees käi selle kukega siit teemast minema. Barcal pole mitte mingit pistmist sinu kulla kalli Kristiinaga, õnneks
      FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

      Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

      Kommentaar


        Algselt postitas sepakas Vaata postitust
        Kuule mees käi selle kukega siit teemast minema. Barcal pole mitte mingit pistmist sinu kulla kalli Kristiinaga, õnneks
        Vaata, kui sulle minu arvamus ei meeldi siis ole lahke ja pane ignore listi, ja see polnud mina, kes "Ronaldo siia teemasse tõi".

        Muide minu postitus oli täielikult erapooletu. Ei kuulu ma Ronaldo ega ka Reali fännide hulka.

        Kommentaar


          24 juuni 1987a sündis Messi. Palju õnne sünnipäevaks!!!

          Kommentaar


            minu poolt ka , (:

            Kommentaar


              Aitäh poiskad, soovige ikka ja jälle mulle siin õnne.
              Iga aasta käin korra siit foorumist läbi ja võtan õnnesoovid vastu.
              Veelkord aitäh!

              Kommentaar


                Algselt postitas LionelMessi Vaata postitust
                Aitäh poiskad, soovige ikka ja jälle mulle siin õnne.
                Iga aasta käin korra siit foorumist läbi ja võtan õnnesoovid vastu.
                Veelkord aitäh!
                Maailm on jälle ühe orbiku võrra rikkam...
                Mes que un club!

                Kommentaar


                  Iseenesest deep.

                  Kommentaar


                    Niisiis on meeskonnas paar lepingut uuendatud, Valdes kuni 2014 ja Toure kuni 2012. Cataloonia TV3 väitel on barca ostnud ka esimese mängija, kelleks on noor ründaja Keirrison aga ametlikku kinnitust veel pole. Esmaspäev peaks saama selgeks ka vasakkaitsja Filipe tulevik. Elame näeme!

                    Kommentaar


                      aiai nüüd saite küll hea venna. Eto'o siis kindlasti läheb jah?

                      Kommentaar


                        Ma ei usu ,et Keirrison põhivennaks ostetakse,pigem pingipoisiks või antakse laenule ,et kogemusi saada.Jutud käivad ,et Keirison vb antakse Valenciasse laenule ning Barca saab selle tulemsena D.Villa enda meeskonda tuua! Mis oleks väga hea

                        Kommentaar


                          Kas kuskilt on võimalik näha sellist tabelit Hispaania klubide kohta
                          "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            Eto'o siis kindlasti läheb jah?
                            Viimaste juttude kohaselt hoopis jääb kindlalt. Väga üllatav ei olegi, lükkas ju Eto'o mitte väga kaua aega tagasi ka usbeki miljonid.

                            Kommentaar


                              Kas ka klubi ise soovib teda maha müüa või pigem hoida?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                                Kas ka klubi ise soovib teda maha müüa või pigem hoida?
                                Kui Eto'o ise uut lepingut tahaks, siis hoida, kui ei taha, siis maha müüa, sest aastake peaks veel seda lepingut olema... Nii olen mina vähemalt asjast aru saanud.
                                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                                Algselt postitas taku*
                                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X