320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Karla Vaata postitust
    Einoh, nüüd saab hää tujuga magama minna.:P
    Aitäh Samuelile ja Lionelile!!!
    Täpselt minu mõtted, Real on nii mõttetu klubi see aasta, mulle meeldib Barca nüüd, MESSI ON KUNN
    Algselt postitas Maekas
    Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

    Kommentaar


      Etoo polnud vist 3 aastat Casillase taha palli saatnud.
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        ai raisk, mul on raskelt hea meel selle üle, et Real kindlalt kotitud sai. rohkem rõõmu kui miski teise meeskonna vastu.

        Kommentaar


          Algselt postitas luisfigo7 Vaata postitust
          tra kuidas see messi seal ulub koguaeg
          Naljakas, et seda Luis Figo ütleb
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Barcelona-Real Madrid 2-0
            http://stream.try.hu

            Kommentaar


              Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
              Etoo polnud vist 3 aastat Casillase taha palli saatnud.
              Alla selle natuke. Aga no pooled korrad olid ta vigane ja ükskord naases vigastusest. Ja üleüldse, vahet pole.
              Ramos andis oma meeskonnale vist ülesande Messi ära hakkida. Aga sellise mängupildiga oleks oodanud palju suuremat võitu :P

              Kommentaar


                Algselt postitas Põnn Vaata postitust
                Täpselt minu mõtted, Real on nii mõttetu klubi see aasta, mulle meeldib Barca nüüd, MESSI ON KUNN
                Originaalne

                Kommentaar


                  Iniesta on jõudsalt paranenud vigastusest ning võib juba mängus Villarealiga platsile joosta, kuigi arvan, et Pep ei hakka riskima sellega ning Andrés saab veel jõulupuhkuse ajal taastuda.
                  the absence of evidence is not the evidence of absence

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                    oma edetabel soovi osas oleks järgmine- Lyon, Arsenal, Inter, Chelsea
                    Isiklikult sooviksin ka kõige rohkem vastaseks Lyoni ja teine variant oleks Inter. Veebruarikuus inglastega jääjalgpalli mängimine ei ole minu arust "Barca's cup of tea".
                    Mes que un club!

                    Kommentaar


                      Mina isiklikult tahaks mingis faasis Arsenali ja Barca vastaseisu näha. Suht sarnased meeskonnad.

                      Kommentaar


                        Kas mitte ei ole nii, et saavad kokku minna alagrupi esimene ja alagrupi teine? Seega peaks olema varjandid Chelsea, Sporting, Villareal, Arsenal, Inter, Atlético, Lyon ja Real Madrid? Kui jah siis sooviksin väga näha Barca ja Chelsea mängu. (:
                        Algselt postitas rainis007
                        Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas aronniin Vaata postitust
                          Kas mitte ei ole nii, et saavad kokku minna alagrupi esimene ja alagrupi teine? Seega peaks olema varjandid Chelsea, Sporting, Villareal, Arsenal, Inter, Atlético, Lyon ja Real Madrid? Kui jah siis sooviksin väga näha Barca ja Chelsea mängu. (:
                          On küll nii aga Sporting ja Barca olid ühes alagrupis juba, see välistab nende kokku loosimise ning sama riigi klubisid ka kokku ei loosita (Barca, Atletico, Real). Seega jäävadki alles Inter, Lyon, Arsenal ja Chelsea.
                          the absence of evidence is not the evidence of absence

                          Kommentaar


                            Ehk väga vahet ei ole kes vastaseks antakse, võitma peab nii ehk naa. Ise eelistaks Arsenali.
                            Uudistest nii palju , et Messi on sellel hooajal löönud rohkem kolle kui eelnevatel, Iniesta lubas kohe-kohe naasta ja kahe päevaselt puhkuselt naasnud valmistuvad aasta viimaseks lahinguks. Lühidalt kõik.
                            Algselt postitas JT8055
                            Olge aktiivsemad!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                              Ehk väga vahet ei ole kes vastaseks antakse, võitma peab nii ehk naa. Ise eelistaks Arsenali.
                              Uudistest nii palju , et Messi on sellel hooajal löönud rohkem kolle kui eelnevatel, Iniesta lubas kohe-kohe naasta ja kahe päevaselt puhkuselt naasnud valmistuvad aasta viimaseks lahinguks. Lühidalt kõik.
                              Detsembri keskpuntiks juba rohkem väravaid kui eemisel aastal kokku :O ?
                              Algselt postitas Maekas
                              Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Põnn Vaata postitust
                                Detsembri keskpuntiks juba rohkem väravaid kui eemisel aastal kokku :O ?
                                muuda avatar ära
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X