320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vaadates mängijate turjale kogunenud mänguminuteid, (võttes arvesse nii La Liga, Copa del Rey ja Meistrite Liiga), siis algkoosseisuks moodustub:

    ---Henry----Eto`o-----Messi
    ------Xavi--Toure--Busquets
    --Puyol--Pique--Marquez--Alves
    ------------Valdes

    Kui CdR jätta välja, siis hoolimata vigastusest, Iniesta tõuseb Busquetsi asemele. Üldpildis niiöeldud all-stars -koosseisust puuduvad sedasi ainuüksi Iniesta (Busquesti asemele) ja Abidal (Pique asemele, misjärel Puyol siirdub keskele). Põhjus mõlemate puudumisele on lihtne - vigastused.


    Ainuüksi La Liga mängude alusel Iniesta lisaks algkoosseisu kerkib ka Abidal:

    ------Henry---Eto`o--Messi
    -----Iniesta--Toure--Xavi
    --Abidal--Puyol--Marquez--Alves
    --------------Valdes

    ...ja nagu La Liga -koosseiski näitab, pikas jooksus parimad on nendeks, kellele kõige rohkem vastutust jagub.

    ---

    Meistrite Liigas omakorda kõige sagedamini platsile on saanud saanud järgmised mehed:

    ---Henry----Bojan----Messi
    ------Hleb--Iniesta--Xavi
    --Puyol--Pique--Marquez--Alves
    ------------Valdes

    ML koosseisu vaadates torkab silma Hleb, kes on enamjaolt mänginud ründes, miskaudu see reaalsuses avaks koha pivotele (Toure).

    Kaitsest rääkides Cáceres pole tänavu just kuigi palju mänginud, mis on üpriski üllatav võrreldes sellega, kuivõrd palju Pique on mänginud. Vähemalt enne hooaja algust suure summaga soetatud Càceres pidi olema hoopis teisest klassist, kui Pique...ja nüüdseks on asjalood nii, et Martin mahub napilt varumeeste pingile - nähtavasti pole treeningutel endast parimat veel näidanud.

    ***

    Värske Diario Sport kirjutab Guardiola võimalikkudest plaanidest väljuda auga algava aasta tihedast graafikust. Põhiliselt on toonitatud järgmiseid detaile:
    • tavapärasest suurem rotatsiooni kasutamine, ennekõike jaanuaris. Sedakaudu enamus mängijatest pallib ainult korra nädalas.
    • Copa del Rey mängudes Pinto on tõenäoliselt väravapostide vahel.
    • niiöeldud parim koosseis võetakse regulaarselt kasutusele alles veebruaris.
    • füüsilised ettevalmistused muutuvad pisut kergemaks. Samas 30.detsembriks on planeeritud kaks treeningut, milles on eesmärk jõulupraed organismist välja sulatada.
    • vigastuste suhtes ollakse tavapärasemast ettevaatlikumad. Ennekõike nende mängijate suhtes, kellel on sellega varem palju probleeme olnud (à la Messi, Eto`o, Màrquez)
    • vaimne tugevus ja võidunälja ülevalpidamine

    Iseenesest midagi üllatavat selles nimekirjas just polnud, pigem just nende asjade esile kergitamine, mis nii loogiliselt mõeldes tunduvadki olulistena. Hoolimata kasutusele võetavast rotatsioonist, parimad on endiselt nendeks, kellele pikas jooksus kõige rohkem mänguminuteid protokollidesse koguneb.

    Blaugrana jaanuari mängugraafik:

    FCB - Mallorca
    Atlético - FCB (Copa del Rey)
    Osasuna - FCB
    FCB - Atlético (Copa del Rey)
    FCB - Deportivo
    (Copa del Rey)
    FCB - Numancia
    (Copa del Rey)
    Racing - FCB (mängitakse võimalikult alles 1.2)

    Tasub mainida, et mängus Mallorca vastu (3.1.2009) puuduvad ilmselt nii Messi, Eto`o, Alves, Càceres ja Keita, kuna nad saabuvad puhkuselt alles päev varem. Ülejäänud liituvad treeningutega juba 29.12. Midagi ülejõukäivat liigas jaanuaris siiski pole. Copa del Reys seevastu on kõva pähkel - Atletico. Hoolimata sellest, et pealinlased vägistati sügisel totaalselt, on nendega nüüd kindlasti tunduvalt rohkem madistamist.

    Kommentaar


      Ma oleks BarcaFreddyga rohkem Yaya pealt päri.Kuigi ta alustas aeglaselt(põhiliselt selle selja vigastuse tõttu ma eeldan), siis hooaja kulgedes on ta iga mänguga paremaks läinud ja peaks olema kindel põhimees DM kohal mu meelest.Barca poolkaitse võiks näha selline minu silma järgi:

      ---Xavi----Busquets
      ------Yaya

      Busquets sellepärast, et ta on tundunud mulle parem valik kui Keita, kes küll lööb päris tähtsaid väravaid vahepeal, kuid ei ole silma paistnud nii lõhkuva mehena kui Busquets ning ka söödumängus pole nii hea kui Sergio.Busquetsi koha pealt olin ma hooaja alguses väga pessimist,eeldades et on tegemist järjekordse Thiago Mottaga, kes oskab ainult vastastele jalgadesse raiuda ja punaseid kaarte saada, kuid Sergio on tundunud just vastupidiselt piisavalt agreessiivne, kuid mitte üleliia(kuigi vahepeal on jäänud päris hiljaks täcklingutega,ja saanud kollaseid kaarte, siis tema kasutegur on ikka väga suur poolkaitses).Samuti ei ole ta tehniliselt puujalg nagu Motta oli.
      Selle poolkaitse positiivne külg oleksgi see, et Yaya ja Busquets on piisavalt kaitsva suunitlusega, et Xavi kes on minu meelest Pepi poolt ülespoole suunatud võrreldes Rijkaardi 4-3-3, saab oma playmaker oskusi näidata täies hiilguses.

      Uute mängijatena ma isiklikult sooviks saada Silvat järgmine hooaeg Henry asemel, kes hakkab juba silmnähtavalt vanaks jääma.Samuti ei oleks paha saada varu vasakkaitsja Sylvinho asemele, kuigi ka Caceres saaks seda kohta väga hästi täita niiet suurt probleemi ei ole.
      Vasak ründes siis Iniesta ja Silva jagaks maid ning kui näiteks Xavi saab vigastada, siis Iniesta täidaks ta koha väga hästi ära ma arvan.Keskel ründes oleks Etoo põhis ning Henry ja Bojan pingil.Paremal muidugi Messi,kelle kohta vajadusel täidaks Hleb või Bojan.

      Kommentaar


        sõbrad-kaasfännid, mis jama te siia panete? arusaadavalt on ju ideaal11 selline, milles ei saaks ju küsimustki olla:

        Henry---Eto`o--Messi
        Iniesta--Toure--Xavi
        Abidal--Puyol--Marquez--Alves
        Valdes

        + nn. supersubid Keita, Hleb, Busquets, Milito, Pique, Caceres, Pinto, keda siis vajadusel sisse vahetada. Bojan, Guddy ja Sylvinho oleksid rotatsiooni jaoks.

        Kedagi siia lähema aasta jooksul nüüd küll vaja poleks. Pigem kui Guddy ja Sylvinhole ei sobi see väiksem roll, siis võiks nad rahumeeli parematele jahimaadele saata (mitte midagi kriminaalset!). Kui see Chelsea huvi meie akadeemia vastu tõsi on, siis võiks nad räigelt nahhui saata igatahes.
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          lorenzoga olen täiesti nõus ideaalse algkoosseisu osas. Iniesta kindel põhimees ikka.

          Guardiola uueaasta programm näib ka väga hea ning kindlasti tuleb kasuks tiheda mängugraafikuga toime tulemiseks.
          the absence of evidence is not the evidence of absence

          Kommentaar


            http://www.fcbarcelona.com/web/engli...223103411.html Keep It Up Titi!

            Kommentaar


              Jorquera, kelle siirdumist mujale on aegajalt ikka spekuleeritud, on tõenäoliselt nüüd peagi avaneval üleminekuperioodil aadressi vahetamas, vähemalt kui Diario Sporti on uskumist.

              Kataloonia päritoluga puurivaht on mänginud tänavu ainult ühe mängu (Shakhtari vastu) ning olnud praktiliselt kogu hooaja kolmas valik Valdèsi ja Pinto taga. Samas muidugi ei tasu unustada, et Jorquera vigastas ennast jaanuaris päris tõsiselt ja on alles nüüd tervete nimekirja tagasi ilmunud. Mehe enda karjääri silmas pidades siiski oleks mõtekam kusagile mujale minna, kus ka mängida saaks.

              Kommentaar


                Kas Silva plaan on tõsine?
                Pole nagu ju erilist mõtet, Messist ta üle ei ole, Iniestast on, aga mitte nii palju, et selle alla oma 30 milli(Ei usu, et teda väga odavamlt saaks) panna.
                Kõikidele kohtadele head mängijad olemas ning alati on ka noortest kedagi peale tulemas. Kui, siis võiks näiteks Akinfejevi ära tuua, kaua nii talndikas väravavaht seal Venemaa liigas marineerima peab.

                Kommentaar


                  Algselt postitas molbert Vaata postitust
                  ... Kui, siis võiks näiteks Akinfejevi ära tuua, kaua nii talndikas väravavaht seal Venemaa liigas marineerima peab.
                  suht kindel, et akinfejev liiguks venemaalt ära ainult, kui ta oleks uues klubis kindel põhiväravavaht. barcelonas ta seda poleks. valdesiga on nad samal tasemel ja vaevalt guardiola julgeb valdesit pingile jätta või maha müüa. vähemalt minu arvates on asi nii.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas piimamees Vaata postitust
                    suht kindel, et akinfejev liiguks venemaalt ära ainult, kui ta oleks uues klubis kindel põhiväravavaht. barcelonas ta seda poleks. valdesiga on nad samal tasemel ja vaevalt guardiola julgeb valdesit pingile jätta või maha müüa. vähemalt minu arvates on asi nii.
                    Valdes nii pikalt olnud ning, kas ka kohalik ?
                    Aga selles osas, et ta Akinfejeviga samal tasemel, julgeks küll vastu vaielda.

                    Kommentaar


                      Aki minu silmisikka parem.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas molbert Vaata postitust
                        Kas Silva plaan on tõsine?
                        Pole nagu ju erilist mõtet, Messist ta üle ei ole, Iniestast on, aga mitte nii palju, et selle alla oma 30 milli(Ei usu, et teda väga odavamlt saaks) panna.
                        Kõikidele kohtadele head mängijad olemas ning alati on ka noortest kedagi peale tulemas. Kui, siis võiks näiteks Akinfejevi ära tuua, kaua nii talndikas väravavaht seal Venemaa liigas marineerima peab.

                        Mis puutub sellesse , et Silva on parem kui Iniesta siis see on küll puhas vale.Iniesta on kindlasti parem kui Silva seda teab iga jalgpallifän.Vaata Iniesta mänge eriti sellel hooajal kus ta on teinud mäng mängu otsa suurepäraseid esitlusi.Isegi Pep ültes ,tema jaoks on Iniesta maailma üks parimaid kui mitte parim.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Barcameez Vaata postitust
                          Mis puutub sellesse , et Silva on parem kui Iniesta siis see on küll puhas vale.Iniesta on kindlasti parem kui Silva seda teab iga jalgpallifän.Vaata Iniesta mänge eriti sellel hooajal kus ta on teinud mäng mängu otsa suurepäraseid esitlusi.Isegi Pep ültes ,tema jaoks on Iniesta maailma üks parimaid kui mitte parim.
                          Loomulikult Pep võis seda öelda, et Iniesta on maailma parim, Mourinho ütles ka, et Ibra on maailma parim, kindlasti arvab Ferguson, et C.Ronaldo on maailma parim, Benitez mõlgutab ka mõtteid sellest, et Gerrard ja Torres on maailma parimad. Sinu jaoks võib tõesti Iniesta parem olla, aga minu kui jalgpallifänni jaoks on Silva parem. Eks igal ühel on oma arvamus ja vaade asjast, aga see, et Iniesta on parem kui Silva, on minu jaoks täiesti alusetu väide. Aa mis siin ikka, mõttetu vaielda sellistel teemadel. Ilusaid jõule kodanikud Katalooniast!

                          Kommentaar


                            See on jah suht mõttetu vaidlus nii et lõpetame kompromissiga ja ütleme et Iniesta on ikka parem

                            Kommentaar


                              Iniesta on parem kui kristiina

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                Iniesta on parem kui kristiina
                                See on nüüd küll üllatus .

                                Kommentaar

                                Working...
                                X