320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nii....Zlatani tulek peaks nüüd olema 99% kindel....iseenesest on hea meel ründaja tuleku üle, kuid samas minu meelest väga jõhkralt maksime üle...Zlatan on küll parem kui Eto'o (vägagi küsitav) aga mitte 40-50 miljonit eurot parem ning samamoodi ei ole ta ka oluliselt noorem... Muidu hea meel mehe tuleku üle, kuid Barca jutt kuidas me ei maksa mängijate eest müstilisi summasid on küll kergelt vale....
    Mes que un club!

    Kommentaar


      Algselt postitas tarmuhha Vaata postitust
      mängu ei näinud aga ilmselt oli ikka 4-3-3, kus rünnakul keegi Gai, Pedro ja Bojan
      Keegi Gai? Gai Assulin väga lootustandev Iisraellane.

      Kommentaar


        Algselt postitas Karla Vaata postitust
        Üks kena ajajärk on siis sellega lõppenud. Veidi statistikat kah siis: kokku jõudis ta Barca särgis 200 mängu pidada ja 130 väravat lüüa. Liigas jäi ta arvele 145 mängu ning 108 (!) väravat. Einoh, tõeline legend, mingu tal edaspidi kõik hästi!
        Legend igaljuhul.Viimase kümnendi üks kõvemaid väravalööjaid Hispaani liigas:PLoodetavasti lööb ta ka samapalju väravaid siis Itaalia liigas
        Soldiers! The enemy is now our countryman again.:P

        Kommentaar


          Ja veel seda ka et Ibra tulek siis väga positiivne aga nõustun ka eelmiste postitajatega et väga palju ülemakstud.eto'o vahetuseks ja 10 mil Euri oleks olnud mõistetav aga mitte rohkem. MA ei usu et vähemalt esimene hooaeg ta suudab lüüa rohkem väravaid kui eto'o viimasel.Kuigi jah tema kasutegur osutub tõenäoliselt ka teistsuguseks kui ainult väravad:P
          Soldiers! The enemy is now our countryman again.:P

          Kommentaar


            Ülemakstud tõesti aga loodetavasti teenib raha ära vähemalt.
            Minu jaoks on aga endiselt täiesti arusaamatu miks on veel klubis Gudjohnsen.

            Kommentaar


              No Ibra tehingut ei saa võtta puhtalt Eto'o vastu vahetusena. Ibral oli Interiga veel mitmeid hooaegu kestev leping, mis tõstab mängija väärtust. Eto'ol samas viimane hooaeg algamas, järgmine suvi läinuks niisama. Eto'o nõutav palk umbes 11,5 milli, Ibra nõustus lõpuks 9-ga, mis tunduvalt vähem kui ta Interis teenis, seega mees tahtis väga tulla.

              Eto'o on alati skoorinud palju lõdvema kaitsega meskondade vastu, Ibral peaks ka kõva kaitsega head kogemused olema ning loovust ja tehnikat ei ole vast vaja ka mainida. Samuti on Eto'ol olnud alati vastik suhtumine, a la mina olen maailma naba.

              Summa võinuks olla väiksem, nii umbes 25-30 milli, a samas olime me palju rohkem huvitatud antud tehingust kui Inter. Ja Zlatan peaks olema oma 5 korralikku hooaega ees, mille jooksul suudab investeeringu tagasi teenida ning lasta Bojanil ja Kerrisonil rahulikult arenenda ilma suurema pingeta, maailma parimaks ründeduoks
              FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

              Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

              Kommentaar


                Algselt postitas sepakas Vaata postitust
                Eto'o on alati skoorinud palju lõdvema kaitsega meskondade vastu, Ibral peaks ka kõva kaitsega head kogemused olema ning loovust ja tehnikat ei ole vast vaja ka mainida. Samuti on Eto'ol olnud alati vastik suhtumine, a la mina olen maailma naba.
                Vastupidi ei ole v? Eto'o on skoorinud igasuguste meeskondade vastu, olgu nad nõrgad või tugevad (mõlemas CL-i finaalis avast tema Barca skoori, El Classicod jne). Ibrat on just süüdistatud, et ei skoori ega paista silma suurtes mängudes.
                Aga üldiselt jah, kuna Eto'o nõudis ulme palka ja Ibra nõustus oma palka vähendama oluliselt võrreldes sellega, mis ta Interis sai, siis on see asjade loomulik käik, et Ibra tuli ja Eto'o läks. Selge, kumb rohkem Barcas mängida tahab.
                Samu on ja jääb Barca legendiks nkn.

                -edit- Aga Ibral on kindlalt sitem suhtumine ja iseloom, kui Eto'ol. Eto'o võis jonnida küll nende aastate jooksul, aga platsil andis ta endast alati 110%. Ibra on mulle aga vahepeal silma jäänud just oma platsil staaritsemisega, et kui palli ei saa, siis nutab nagu Cristiina Runaldu.
                Sellele vaatamata on siiski väga põnev hooaeg tulemas. Ibralk on nende imeväravate peale soont ja ta on väga loov ning suudab kaugelt ka korralikke ilukolle panna. Ootaks temalt mingi 25+ kolli ikka hooaja peale.

                Kommentaar


                  Eto'o on muidugi olnud Barcas super ja jääb alatiseks üheks suurtest ründajates, eks meie särgis mänginud, kuid isiklikult pole mulle Eto'o kunagi sümpatiseerinud.

                  Ibrat lootsin seevastu juba ammu näha Barca särgis, ajast mil ta Ajaxis rokkis Jah platsil tal aeg-ajalt tekib neid tujukaid olukordi, a see ehk pigem olnud kinni ka seltskonnas, kus ta mängib. Barcas ta teab, et tema ümber on samas suurusjärgus või isegi suuremad pallurid ning enam ei oel ta maailma naba. See muidugi võib ka kahjuks tulla, a sellises olukorras saab Pep teha kiire vahetuse ja mehe pingile rahunema tuua

                  Hullem on see, kui mees hakkab ette kujutama väljaspool platsi ning siis rikub meeskonna kliimat riietusruumis ja lehevergudel, a la Eto'o.

                  Selle kaitsete teema kohapealt mõtlesin pigem liigasid... Hispaania vs Itaalia, ja siin ei peaks küsimutski olema, kus kaitsele suuremat rõhku pannakse. Samuti on selgelt olnud näha, et Eto'o jaoks peab meeskond looma väga palju võimalusi, millest ta siis suudaks lüüa väravavaid.

                  Võimaluste realiseerimine on viimastel hooaegadel kõvasti alla käinud. Saab huvitav olema, kuidas Interis asjad sujuvad, sest seal keskväli ikka kraadi võrra nõrgem ja peab ise hakkama olukordi looma.

                  Üldse peaks selle vahetuse kõige positiivse pool olema see, et Eto'o näol lahkus ründaja, kes oli Barca särgis juba kõik võitnud ning Ibra tuleb värske ja näljasena, eriti ehk CL-i kohapealt.
                  FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                  Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                  Kommentaar


                    Ibracadabra jõudis lõpuks barcasse. Homme hommikul läbib tervisekontrolli ja siis sõlmitakse leping. Päeva lõpuks peaks ka toimuma mängija esitlus Nou Campil, juhul kui uus muru on valmis.

                    Kommentaar


                      Kuidas siis selle Villa ja Riberyga jääb?

                      Kommentaar


                        Villat ei tule enam kindlalt, Riberyd ka ilmselt mitte.
                        Fan of Manchester United and FC Barcelona.

                        Kommentaar


                          mina Villat ja Ribery'd taga ei nuta, sain juba niigi mida tahtsin

                          Kommentaar


                            Barcelona are looking at signing Ukraine defender Dmytro Chygrynskyi. Shakhtar could get 20 million euros in return. (Mundo Deportivo).

                            Allikas: Eurosport

                            Kommentaar


                              Nüüd kui Ibra olemas võiks Barca keskenduda keskpooliku hankimisele...Pep'il on plaanis Mascherano kuid Liverpool ei taha meest ära lasta kuigi Mascherano on korduvalt huvi üles näidanud Barca vastu....

                              Kommentaar


                                Algselt postitas allarn Vaata postitust
                                Barcelona are looking at signing Ukraine defender Dmytro Chygrynskyi. Shakhtar could get 20 million euros in return. (Mundo Deportivo).

                                Allikas: Eurosport

                                Chygrynskyi on väga jõuline ja kindel keskkaitsja, olen oma silmaga näinud teda mängimas. poleks üldsegi halb ost.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X