320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
    veits ebameeldiv on, aga esmaemotsioonid on nüüd läinud. eks see aasta pidigi nii minema. motta punane kindlasti õige, sai ju teise kollase. barca värav mis lugemata jäeti - valus, väga väga väga valus. sai kerge võidujoovastus juba tekitatud kuid siis selline kahtlane vile. aga noh, karmavõlg eelmisest aastast vist või nii
    Uni sai läbi, nüüd kirjutad sa juba foorumis - esimene värav sulust, teise puhul selge käega mäng, mis muutis palli liikumist ja paar postitust üleval pool on pilt, mis seda "õiglast" kollast väga hästi kirjeldab.

    Kommentaar


      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Pole küll kummagi fänn, kuid ilusamat pilti annab otsida
        Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.


        Tore mees:
        Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.
        OK, KICK OFF

        Kommentaar


          Algselt postitas ha2 Vaata postitust
          Pole küll kummagi fänn, kuid ilusamat pilti annab otsida
          Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga


          Tore mees:
          http://www.youtube.com/watch?v=2mVdYAmy85U
          Ei osata ikka kaotada... Peale mängu kui Inter voitu tähistas pandi vihmuti tööle. Normaalne ikka

          Kommentaar


            Algselt postitas Nohik Vaata postitust
            Ei osata ikka kaotada... Peale mängu kui Inter voitu tähistas pandi vihmuti tööle. Normaalne ikka
            kukkedele lastakse ju ikka VESI PEALE?! get it? vesi peale. Korrake minu järel: v e s i p e a l e!!!
            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
            sigpic

            Kommentaar


              Algselt postitas count Vaata postitust
              kukkedele lastakse ju ikka VESI PEALE?! get it? vesi peale. Korrake minu järel: v e s i p e a l e!!!
              Minuarust Interi mängijad olid õnnelikud, sest said higi ilusti sinna platsile veel maha pestud ja puhta poistena väljakult lahkuda. Usun, et neil oli peale ilusat ja magusat võitu suht pohhui mis neile kaela sajab... aga kaela sadas koht finaalis
              OK, KICK OFF

              Kommentaar


                Kommentaar


                  Mourinho oli ikka natuke rõõmus peale mängu ju, ei jah, oli ikka tore vaadata küll seda tähistamist.

                  Kommentaar


                    Siiamaani ma olen Ibra kaitsnud ja arvanud/lootnud et kohaneb barca süsteemiga kuid siiamaani pole seda juhtunud ja nüüd lõpuks sai mulle temast ka villand. Kui ikka Pique on oma positiooni leidmisel kesktormaja rollis parem kui Ibra, peab ikka midagi väga viltu olema. Tipuründajal ei pea olema üle kümne väravasöödu vaid need peaksid olema väravad. Ja seal kus on löögi koht, pole mõtet hakata veel mingit mustkunsti tegema ja söötusi jagama. Tõesti ainuke asi mida Ibra kastis hästi oskab on teha vigasi. Kui suvel peaks juurde tulema keegi uus ründaja ja kes hakkab rohkem ära lööma, olen ma täiesti kindel et Ibra on jaanuariks-veebruariks samas seisus kus Henry praegu on. Kõige parem variant oleks ta cityle sama summa eest millega osteti maha müüa. See jätaks barcale suveks €150-200m kulutamiseks, millega saaks piisavalt särtsu juurde et igast meeskonnast teerulliga üle käia.
                    Praegu on nii et Messi ja Xavi ainukesed mängijad kes tuleb kinni võtta et meeskond oleks suht peata olekus. Kui Iniesta on ka mängus, siis on juba vähe raskem vastastel kõiki kolme kinni hoida. Suviste ostudega võiks ju kellegi neljanda mängija ka osta, siis jääks ainult vastastel üle kas lubada endale sauna teha või nagu eile, jääda 6 kaitsja ja 3 kaitsva poolikuga oma väravat kaitsma ja lõpuvilet ootama.

                    Kommentaar


                      mina ei saanud üldse aru, mis kuradi maailma parimast meeskonnast mu sõbrad seni on rääkinud. Peale selleaastase CL'i 90% mängude vaatamist ei saa ma siiani aru. Taktikaliselt lastakse end ise alla, üritatakse läbi minna sealt kust minna ei saa, ibra sööb kastis löömise asemel cornflakse ja mida kõike veel

                      teisest küljest sama vähe respekti läheb interi suunas - võibolla see ongi itaalia ilu ja sellelsamal põhjusel nende valmistatud kingad ja autod lagunevad ja pizzad põhja kõrbevad - kui nii aeglaselt end liigutatakse. Aga jah. See on ju special one'i taktika


                      Mäng ennem selleaastase CL'i hooaja lõppu võib küll kuradi julgelt väita, et umbes 10a pärast on jalgpalli maailma tipptase liikunud rämedalt ida suunas. tulevad Ukrainlased, venelased, serblased ja horvaadid ja löövad mängulises ja tehnilises mõttes suu lukku nendel tumeda peaga kenadel maaslamavatel daivivatel lakipoistel.

                      seniks aga....

                      DEUTSCHLAND ÜBER ALLES! GO BAYERN!
                      MIA SAN MIA!

                      Kommentaar


                        Aga, kas kui peaks juhtuma, et Barca eksib nädalavahetusel Villareali vastu ja jääb ka sellest tiitlist ilma, kas Guardiola saaks Madriidi stiilis sule sappa ? Ilmselgelt ei saaks, õppige Real, tuleb osata kaotada. PS ! Busquets ei oska.
                        Algselt postitas Maekas
                        Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Põnn Vaata postitust
                          Aga, kas kui peaks juhtuma, et Barca eksib nädalavahetusel Villareali vastu ja jääb ka sellest tiitlist ilma, kas Guardiola saaks Madriidi stiilis sule sappa ? Ilmselgelt ei saaks, õppige Real, tuleb osata kaotada. PS ! Busquets ei oska.
                          sellest vennast ma ei saa üldse aru, ta vist ise ka ei saa: miks ta väljakul on, mis on tema ülesanne ja kuradi näitekunst on ka hea tal.

                          Kommentaar


                            kollane kaart oli siiski õigustatud.
                            noob

                            Kommentaar


                              Pole hullu, järgmine aasta uuesti. Elagu Barcelona

                              Kommentaar


                                Algselt postitas snob Vaata postitust
                                Pole hullu, järgmine aasta uuesti. Elagu Barcelona
                                Uuesti kaotus poolfinaalis??

                                Store your photos and videos online with secure storage from Photobucket. Available on iOS, Android and desktop. Securely backup your memories and sign up today!
                                OK, KICK OFF

                                Kommentaar

                                Working...
                                X