320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
    kui videot vaatad, siis see oli enne. ma algul korraks arvasingi, et kuna nad lõket hakkasid tegema, siis läks mingi kustutussüsteem tööle vms.
    ega ma seda tõsise vastusena ei mõeldnud. üldjuhul põletatakse staadionit protesti eesmärgil(juve). interi jorsid võisid vabalt ka niimoodi 'tähistada', kuid arvan, et eks nad kogu selle hotellikollitamise ja muu krempli järel püüdsid midagi tagasi teha.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Algselt postitas BCfey Vaata postitust
      Räägitakse, et Valenciaga on kokkulepe sõlmitud. Hleb, Bojan ja 30milli Villa vastu.
      Marca's olevat olnud 40+option saada Hleb ja Bojan. Kui see lüke tõeks saab, siis Pep on täitsa loll, Bojanist ei ole nüüd küll vaja lahti saada. Lisaks 40 milli, ilmselt tuleb sama flop nagu Zlatan hetkel

      Kommentaar


        Hleb mingu kuhu tahes, kuid Bojani lahkumine oleks küll valus
        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

        Kommentaar


          neil on ajud olemas, ega nad bojani ei anna. ajakirjanike liialdus.

          Xavi võimalik puudumine, madal moraal võib anda suured eelised Villarealile.

          Kommentaar


            Algselt postitas marrrtin Vaata postitust
            ja Ibrat ei soovi küll näha enam Barca särgis, no üldse ei meeldi...
            Nõnda kiirelt see foorumlase meel muutub. Korralik sügishooaeg ja tähtsad väravad Arsenali võrku on nähtavasti juba ununenud. Ibrahimovici taha see asi küll kolmapäeval ei jäänud. Jah, Zlatan mängis viletsalt, kuid sama kehtib ka paljude teiste kohta, unustamata seda, et üleüldine ründemäng oli sedavõrd aeglane, ideevaene ja hambutu. Kokkuvõttes võib öelda, et kaitses istunud Inter sai enda jaoks vajaliku tulemuse kätte võrdlemisi kerge vaevaga.

            Kommentaar


              Ibrahimovic muutub maailma kalleimaks pingisoojendajaks kui Villa tuleb? või pannakse Villa või Ibra äärele ?
              noob

              Kommentaar


                Algselt postitas Blue Rock Vaata postitust
                Nõnda kiirelt see foorumlase meel muutub. Korralik sügishooaeg ja tähtsad väravad Arsenali võrku on nähtavasti juba ununenud. Ibrahimovici taha see asi küll kolmapäeval ei jäänud. Jah, Zlatan mängis viletsalt, kuid sama kehtib ka paljude teiste kohta, unustamata seda, et üleüldine ründemäng oli sedavõrd aeglane, ideevaene ja hambutu. Kokkuvõttes võib öelda, et kaitses istunud Inter sai enda jaoks vajaliku tulemuse kätte võrdlemisi kerge vaevaga.
                Ei, mina olen seda kogu aeg öelnud, sest Eto'o on lihtsalt niivõrd minu südame võitnud.
                Zlatan on liiga mitte-liikuv, paneb ees olevad tsoonid kinni.

                Kommentaar


                  samas ibra tulekuga on tulnud ka crossid, mis vahelduseks kindlasti väga hea.ei ole enam see mäng liialt aimatav ja üksluine.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas synapse Vaata postitust
                    Ibrahimovic muutub maailma kalleimaks pingisoojendajaks kui Villa tuleb? või pannakse Villa või Ibra äärele ?
                    Mõlemad pingile.

                    Pedro ja Jeffren teevad mängu ära.

                    Tõsiselt, tõsiselt.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas synapse Vaata postitust
                      Ibrahimovic muutub maailma kalleimaks pingisoojendajaks kui Villa tuleb? või pannakse Villa või Ibra äärele ?
                      Villa peaks ikkagi Henry koha klubis täitma.

                      Bojanist rääkides, siis mehel on mänguminuteid vaja ning nagu ma olen aru saanud, siis on Barcal võimalus ta Valenciast aasta-kahe pärast tagasi osta. Seetõttu olen diili poolt.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                        ega ma seda tõsise vastusena ei mõeldnud. üldjuhul põletatakse staadionit protesti eesmärgil(juve). interi jorsid võisid vabalt ka niimoodi 'tähistada', kuid arvan, et eks nad kogu selle hotellikollitamise ja muu krempli järel püüdsid midagi tagasi teha.
                        vastus rahuldav, kuigi ega sellest ma ikkagi väga aru ei saa.

                        Kommentaar


                          Kuigi mäng on juba alanud, võib line-upi ikka ütelda:

                          BARCA: Valdes, Alves, Pique, Puyol, Maxwell, Sergio Busquets, Xavi, Keita, Pedro, Messi, Bojan.

                          subs: Pinto, Marquez, Milito, Toure, Thiago, Jeffren, Ibrahimovic.

                          __________________________________________________ ______________

                          kui kellegil streami pole siis siin normaalne ingliskeelne Veetle: STREAM

                          Kommentaar


                            Pepil on tõesti mingi ründepaanika! Ma ei mõista seda, kuid samas olen mängude analüüsidest märganud Barca 4-2-4 taktikat. Hetkel on siis väidetavalt tulemas Fabregas ja pool Valenciat siis.
                            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                            Kommentaar


                              Muide, Messi skooris (!) ning ka Guardiolale jõudis vist kohale, et Ibral pole tilkagi Kataloonia verd, kuid jalgpall on ootamatu...
                              "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                              Kommentaar


                                Siin räägitakse, et diil kus antaks bojan ja nii palju raha villa vastu, ilmselgelt oleks see lollus kui bojan jäädavalt barcaks lahkus sest see mis ta kasvõi tänases mängus villareali vastu teinud on tõeliselt hämmastav, 3s goll ka ikka midagi sellist mida tihti ei näe.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X