320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Teate ka palju Barcal võlgu on? Uurige veidi asja tagamaid ja teile jõuab kohale, et bvahel ei saa lihtsalt seda, mis kõige parem.

    Parem sponsoriga klubi, kui pankrotis klubi.
    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

    Kommentaar


      Tõstataks seda sponsori teemat veel veidike ja soovitan inimestel see artikkel läbi lugeda.

      Kommentaar


        Mina, kes ma olen pikaegne Real Madridi fänn(sõimake gloryhunteriks , kui tahate, mind see enam ei kõiguta) kadestan teie süsteemi. Teil on oma identiteet klubil, samas Realil mina seda selgelt ei näe. Teil on noored, kes teevad tegusi ja neid aina tuleb. Suur respect selle pärast, kuid oli juba ammu teada, et see aeg tuleb ükskord, kui ka teie peate endale muretsema rahaka särgisponsori, kuna ilma rahaka isandata ja ilma korralikult maksva sponsorita ei suudaks ju tipus kaua püsida, sest kõik nõuab raha. Mina näiteks olen kindel, et noorte koha pealt saaks Real Madrid teile vastu, kui anda aega selleks, et klubile omandada oma mänguline idnetiteet. Teile juurutas selle ju Rijkaard ja Pep on lihtsatl seda jätkanud, sedamoodi teavad mängijad juba noorest peast seda süsteemi. Samuti anti teile aega sea süsteemi ehitada. Minu mäletamist mööda ei hakkanud Rijkaard kohe võitma, kui ta saabus Barcasse, tal oli lihtsatl privileeg, mida Real Madridis treenerid ei saa - aeg. Pealinna klubil on iga hinna eest (nagu eelmise hooaja ostud näitasid) tähtis võita, vahendeid valimata ja selleks on läbi aegade olnud raha. Kui Real Madridis hinnatakse raha, siis teile rohkem identiteeti. Seega oma mõttetus jutus tahtsin ma öelda seda, et kuigi olen ma Real Madridi fänn siis ma imetlen teie klubi ja seda ei muuda see särgisponsorlus kuidagi.

        Kommentaar


          Algselt postitas alehis Vaata postitust
          Jr mis laamendad? Ega te rohkem midagi ei võida ka järgneva kümne aasta jooksul.. Isegi klubide MM karika kättesaamine oleks ime!
          Ma saan sellest väga hästi aru, et praegune Inter ei suudaks Coppa Italiatki koju tuua. Aga kas teie ise saate aru, te olete iga aasta suurfavoriidid ja olete oma karikaruumi viimaste aastatega kiirelt täis kogunud, meeskond mängib ülihead vutti ja lammutab kõiki ja ikka te halate selle ühe poolfinaalikaotuse üle. Teil on võimalus järjekorseks REMUNTADAKS uuel aastal. Elab selleni, ilma pisarateta.

          Barca-Freddy, te oma barcafoorumist on need pildid , ise nad üles loopisid sinna. Ma saan aru teie masendusest. Mes que un club muutus ööga 'just an ordinary club'iks . Enjoy your tree!

          Kommentaar


            Algselt postitas Jr Vaata postitust
            Ma saan sellest väga hästi aru, et praegune Inter ei suudaks Coppa Italiatki koju tuua. Aga kas teie ise saate aru, te olete iga aasta suurfavoriidid ja olete oma karikaruumi viimaste aastatega kiirelt täis kogunud, meeskond mängib ülihead vutti ja lammutab kõiki ja ikka te halate selle ühe poolfinaalikaotuse üle. Teil on võimalus järjekorseks REMUNTADAKS uuel aastal. Elab selleni, ilma pisarateta.

            Barca-Freddy, te oma barcafoorumist on need pildid , ise nad üles loopisid sinna. Ma saan aru teie masendusest. Mes que un club muutus ööga 'just an ordinary club'iks . Enjoy your tree!
            miks sa igalpool ennast ja oma kuradi Interit näed? Wenger ütles, et kes tahab CLi võita, peab meist enne jagu saama. kõik. sina tuled ja hakkad mingit tonti otsima ja siis pasundad südametäiega kõik ristnurga oma 'miks te nutate' saastaga täis. jah, saime kotti, saime tõesti kohe igasse auku eksole. ja mis kuradi just an ordinary club? su Inter pole pooltki nii omanäoline, identiteediga. mingi plekk särgil seda ei muuda. mhm, raha saame ka, aga kui see on klubi järjepidevuse jaoks tähtis, ei leia ma, et me peaks mingit häbi tundma või midagi. kuradi ricardo quaresma jalgrattal..
            Algselt postitas JT8055
            Olge aktiivsemad!

            Kommentaar


              Algselt postitas Juan Mata
              “Dani Alves demands so much of you both offensively and defensively. He runs and runs and runs … and then runs some more … buf!”
              Viimati juttu olnud Thiago Alcantarast on huvitatud Hollandi tabelilõpp Vitesse. Hollandi satsi boonuseks on treener Albert Ferrer kes kunagi ka Barca eest pallinud. Thiagole endale oleks hea kui saaks hooaja teise poole niivõrd kõval tasemel Hollandis pallida. Seda just seetõttu, et järgmisel hooajal noormehest Barca põhimeeskonda asja oleks. Kui diiliks ei lähe, siis Vitesse on valmis laenama endale ka Jonathan Dos Santose. Ka see poleks väga halb variant valmistamaks ette järgmist tulevikutähte.

              Veel meeldivaid uudiseid. Muutuvas ühiskonnas vajavad kõik uusi väljakutseid ja muutusi. Ühesõnaga, kuhu ma tahan jõuda on see, et Pique avas nüüd lisaks Facebooki kontole ka Twitteri. Esimese puhul pidi kestma mingi fotokonkurss Hispaania ja Barca mängusärgile. Teise puhul on aga tegemist maheda Hispaania huumoriga. Lisaks võis lugeda, et soojad suhted on säilinud ka Rio Ferdinandiga.

              Pep rääkis natuke ka sponsoridiili tagamaadest. Nagu mina ja paljud oleme aru saanud, klubi vajas seda raha ja kõik. Majanduslik stabiilsus on nigelas seisus ning see raha aitab tulevikus vältida uusi laene mis klubi kuidagi edasi ei aita. Lisaks ei pea hakkama kedagi maha müüma või palku kärpima. Kuigi ehk oleks saanud seda vältida ka mingit müügipoliitikat aretades aga kuhu me nii ikka jõuame, eksole.

              Pep lepingu pikendamisest rääkida veel ei taha kuid tundub, et mees on veel õnnelik, õnneks.
              Algselt postitas JT8055
              Olge aktiivsemad!

              Kommentaar


                Väga hull lihtsalt, 5 viimase mänguga löödud 24 väravat ja sisse lastud ainult 1.
                Guardiola tegi ka oma rekordi, nimelt pole ta 21 mängu kaotust tundnud.
                Loodetavasti saab järgmine nädal Espanyol'ist ka jagu ning saab ilusate numbritega puhkusele minna.

                E: Avastasin, et Espanyolil on kodus kõik ainult võidud(7) ning barcal on võõrsil ainult võidud(7), seega väga huvitav vastasseis tulemas.

                Kommentaar


                  Almeria 0 - 8 Barcelona

                  Panthinaikos 0 - 3 Barcelona

                  Barcelona 5 - 0 Real Madrid

                  Osasuna 0 - 3 Barcelona

                  Barcelona 2 - 0 Rubin Kazan

                  Barcelona 5 - 0 Real Sociedad

                  ...

                  Keegi teab mitu minutit Valdes oma väravat puhtana kõige kauem on hoidnud?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                    Almeria 0 - 8 Barcelona

                    Panthinaikos 0 - 3 Barcelona

                    Barcelona 5 - 0 Real Madrid

                    Osasuna 0 - 3 Barcelona

                    Barcelona 2 - 0 Rubin Kazan

                    Barcelona 5 - 0 Real Sociedad

                    ...

                    Keegi teab mitu minutit Valdes oma väravat puhtana kõige kauem on hoidnud?
                    Ei tea, aga kui pallivaldamine on 80-20 Barca kasuks, siis võiks teil iga mäng puuri ees Pinto ka olla... Ses suhtes peab paika väide, et parim kaitse on rünnak.

                    See oli nende jaoks, kes räägivad, et Valdes on maailma parim ja peaks Hispaania koondise esiväravavaht olema.
                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                      Ei tea, aga kui pallivaldamine on 80-20 Barca kasuks, siis võiks teil iga mäng puuri ees Pinto ka olla... Ses suhtes peab paika väide, et parim kaitse on rünnak.

                      See oli nende jaoks, kes räägivad, et Valdes on maailma parim ja peaks Hispaania koondise esiväravavaht olema.
                      Kes nii räägivad?
                      Fan of Manchester United and FC Barcelona.

                      Kommentaar


                        Pinto võiks seal olla, aga sellisel juhul oleksid mängu nii 3:1, 5:3, 2:2 jne.

                        Jälgi veidigi neid üksikuid olukordi, mida mees aeg-ajalt on sunnitud tõrjuma. Need ajad on möödas, kus igaüks võis puusalt paugutada ja väita, et Valdes pole väärt vv.
                        Mehe enesekindlus ja tegutsemine on viimastel hooaegadel super ning poleks mingi probleem ka koondise väravas seista. Iker on lihtsalt nii ilmselge valik sellele positsioonile, et muud variandid ei tule kõne allagi või pole treenerit, kes julgeks midagi muuta
                        FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                        Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                        Kommentaar


                          Mhmh. Ja keegi ei väidagi, et Valdes on maailma parim või parem kui Iker Casillias. Aga need ajad on tõesti möödas, kui võis väita, et Valdes on suht lamp kobakäpp, kes teeb rõvedaid vigu paar korda kuus. Ning ma usun samuti, et ta saaks Hispaania koondises ka hakkama, aga Iker on tõepoolest ilmselge valik ja siin pole midagi vaielda.
                          Samas ikka ajas sita keema küll, kui mingid lohhid plõksisid, et Valdes on sitt ja Iker eksimatu jumal, kui ta tegelikult ise tegi ka aegajalt ikka totaalseid bläkke.

                          Kommentaar


                            Areng on märgatav olnud jah. Ent liiga hästi püsib veel meeles ühes heategevuslikus kohtumises tehtud huumor - see on kustumatu mälestus, mis mingisuguse kuvandi mulle temast on jätnud, ent praegu, kui poisile tegevust antakse, siis tubli jah. Kuigi tegevust väga palju nagu ei anta ka...

                            Ühesõnaga mu jutu point oli selles, et lisaks sellele, et Valdes tublisti edasi arenenud on, on temal ees ka kindel kaitse- ja poolkaitseliin, kes ei lasegi pallidel temani jõuda. Ehk teisisõnu ma kiitsin just Barcat. Praise the Lord, ütleks Jae Rock Lee!
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                              kui poisile tegevust antakse, siis tubli jah. Kuigi tegevust väga palju nagu ei anta ka...
                              sellega on ka see häda, et kui vv saab vähe palli puutuda, siis mida aeg edasi, seda enam peab ta olema keskendunud, et teha väga hea tõrje. seega tema jaoks on see isegi halb, kui ta palli puutuda ei saa. Ei saa kasvatada enesekindlust palliga. Tibake tagurpidi psühholoogia on, kuid pmst julgen oma väite õigsuses kindel.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                                sellega on ka see häda, et kui vv saab vähe palli puutuda, siis mida aeg edasi, seda enam peab ta olema keskendunud, et teha väga hea tõrje. seega tema jaoks on see isegi halb, kui ta palli puutuda ei saa. Ei saa kasvatada enesekindlust palliga. Tibake tagurpidi psühholoogia on, kuid pmst julgen oma väite õigsuses kindel.
                                Seepärast on Iker ka parem kui Valdes, julgen ma väita. Vaatan viimasel ajal nii kõiki Barca kui Reali mänge(mis siis et teisi lootes et vastased võidavad) ja Ikerit ikka testitakse igas teises mängus korralikult ja päästab oma meeskonda väga tihti. Valdes ka, aga ta tõesti ei saa pooltki niipalju tööd ning seetõttu ei saagi neid ka niihästi võrrelda. Mõlemad head, Iker aga kindlam.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X