320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
    Busquetsi kohta oleks õigustatult jah, kui ta oleks viimases mängus mingit tsirkust jälle korraldanud. Aga täiesti tühja koha pealt teemat tõukama hakata on mõttetu. Sa kindlasti kiidaks takka, kui ma Reali teemasse tuleks Cristiano kohta lampi praegu pajatama seal, et näed, number 1 daiver teil meeskonnas.

    Mängu kohta arva ja looda, mis tahad muidugi. Penaltid oleks põnev, aga ma kahtlen, et 0-0 jääb normaalaeg.
    Ja ega sa ometi nüüd omale uut kasutajat minu pärast ei teinud? No mõni anti-barca vend seda nkn tegi ... grigory. Ning pealegi mis puberteet lõi välja? Oleks ma siis sõimama hakanud või midagi, aga ei. Tra ma ei saa aru, miks ma üldse vaidlen siin
    Ei ole mingit uut kasutajat teinud kui pidasid silmas siis seda grigoryt siis on selgelt näha, et kasutaja registreeriti aastal 2009.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Nii, mida ma viimaste lehekülgedega jälle peale hakkan? kustutan in corpore maha?
      Võiks küll.

      Kommentaar


        Algselt postitas Kristen Vaata postitust
        Võiks küll.
        Paar kasutajat võid ka siis juba
        OK, KICK OFF

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Nii, mida ma viimaste lehekülgedega jälle peale hakkan? kustutan in corpore maha?
          Ära sa seda küll tee,siis hakkavad siia need Pärnu mässajad-tsensuuritsentuuriod veerema. Nõuavad end adminniks või postiljoniks ka veel.
          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

          Kommentaar


            Algkoosseis siis järgmine:
            Pinto; Alves, Pique, Abidal, Adriano, Xavi, Busquets, Keita; Messi, Pedro, Villa.
            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

            Kommentaar


              Esimene kord sel hooajal, kus ollakse tõesti selg vastu seina - do or die. Sooviks, et Afellay saaks 60nda minuti paiku eduseisus(!) olles võimaluse, muidu võib-olla hakkab liiga kangutama, proovides kohe debüütmängus endast jälge maha jätta. Loodetavasti Abidal Llorente vastu kaitsefaasis väga tihti 1on1 ei jää, sounds scary (mitte, et Abidal halb kaitsja oleks).
              Més que un club

              Kommentaar


                Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                Ära sa seda küll tee,siis hakkavad siia need Pärnu mässajad-tsensuuritsentuuriod veerema. Nõuavad end adminniks või postiljoniks ka veel.
                good one ilma sarkasmita

                Kommentaar


                  Kuradi kahju, et ikka ära kuidagi kobistasite, oleksin tahtnud penne näha
                  sorry

                  Kommentaar


                    Nüüd eduseisust võiks küll Afellay sisse tulla . Oleks tore.
                    Barcelona.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cyhton Vaata postitust
                      Kuradi kahju, et ikka ära kuidagi kobistasite, oleksin tahtnud penne näha
                      sorry
                      mis ta nii koba ikka oli.tuli mees(Abidal),kes lõi,erinevalt muust karjast,kes nagu tead tahavad koos palliga väravasse minna...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas 05ula Vaata postitust
                        Nüüd eduseisust võiks küll Affelay sisse tulla . Oleks tore.
                        Aga tuli kährik...

                        Kommentaar


                          hahahahaa super siiani.. Barca poistel vist just kõige parem tuju pole?

                          Kommentaar


                            Sita mänguga saadi ikka edasi. Hea tõesti, et on üks vend, kes lööb ka peale, miks ta küll kaitsja peab olema, sellest ma aru ei saa.

                            Afellay sai ka debüüdi kirja, aga palli vist ei puutunud
                            Barcelona.

                            Kommentaar


                              Väga hale mäng tõesti. Viimased 3 mängu - viik, kobadega võit, viik. Mis järgmisena.. kaotus? Kas "supermeeskonna" mäng hakkab ära vajuma?

                              Kommentaar


                                Vastane oli ka tugev. Vaene Villa, kes oli nii lähedal, kuid samas ei mänginud oma taset välja. Afellayle sai vist kirja üks puude vasakul äärel, kuid varvast ei anna
                                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X