320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tra mulle üldse ei meeldi see Katari terrorirühmitus, kuid tänapäeval paneb raha rattad käima. Õnneks mul käeoleva hooaja kodusärk oleas, seega ühtegi särki ma tõenäoliselt küll enam ei osta.
    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

    Kommentaar


      Algselt postitas Xavier Faus
      If we don’t sell anyone, not that we intend to, we will have a maximum of 45 million [euros] for transfers
      Cesci selle eest ei saa..
      Algselt postitas JT8055
      Olge aktiivsemad!

      Kommentaar


        Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
        Cesci selle eest ei saa..
        Ma ütleks, et järgmisel hooajal pole veel vaja ka.
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          Algselt postitas rixxer Vaata postitust
          Ma ütleks, et järgmisel hooajal pole veel vaja ka.
          miks mitte?
          mida laiem meeskond, seda parem ju. mascherano on ju hetkel väga hea mees pingilt võtta.
          veidi kallis ta küll oli pingipoisi kohta, aga siiski oleks fabregas suurepärane lisand meeskonnale. ta ka ehk jääks võibolla pingile, aga siiski. barcelona sugune klubi peaks kõik parimad hispaania pojad ikka endale võtma, sest muidu ma kardan, et real madrid võib teilt maailma parima jalgpalliklubi tiitli endale võtta.
          LATICS FOREVER!

          Kommentaar


            puhka jalga
            Algselt postitas JT8055
            Olge aktiivsemad!

            Kommentaar


              Xavi siis seletab Guardianis http://www.guardian.co.uk/football/2...pain-interview , et kuidas jalkat mängida (säherdune tunne nagu loeks enda kirjutatut).
              Järgmine ütlus inglaste kohta tõi pea-aegu, et pisara silma: "Carragher, boom, up top; Terry, boom, up top. I think it's changing: Barry, Lampard, Gerrard, Carrick … they are players who treat the ball well. You see them now and think, Christ, they are trying to play."

              Poole puutega söödumäng
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Tere kataloonid! Pöördun teie poole, kuna on plaan minna FC Barcelona mängu vaatama Getafe vastu ja sooviks teada, kuidas saab endale piletit hankida? Kõik soovitused oodatud!
                Ette tänades, Rebellion.
                Algselt postitas Plechazunga
                Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                Hmm, that didn't really work.

                Kommentaar


                  Keegi striiimide koha pealt oskab midagi soovitada? Roja ja adthe kinni pandud ja ega ei teagi ise rohkem neid

                  Kommentaar




                    atdhe töötab ka, uuel aadressil: http://www.atdhenet.tv/

                    Kommentaar


                      Opa...suured tänud.

                      Kommentaar


                        Starting XI vs Sporting Gijon:

                        Valdes; Alves Pique Milito Maxwell; Mascherano Xavi Iniesta; Afellay Messi Villa

                        Subs:
                        Pinto, Abidal, Sergio, Adriano, Keita, Pedro & Bojan.

                        2-1, Messi & Iniesta.
                        Més que un club

                        Kommentaar


                          afellay esimest korda põhikoosseisus?
                          “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                          Kommentaar


                            Liigas on küll esimest korda algkoosseisus.

                            Kommentaar


                              Kodumeeskond näitab väga head mängu. Pressi all minnakse 6-4 formatsioonile ning kontrad on väga kiired ja ohtlikud. Meenutab natuke eelmise aasta kaotust Interis. Parem pool on Sportingu poolt nii ära mässitud (kohati pidi Alves nelja mängijaga silmitsi seisma et oma rutiinseid jookse vastase poole teha), et Messi ja Affelay peavad vaeva nägema et palli saada. Seetõttu on ka see pool meie kõige nõrgemaks küljeks, kus vastased pidevalt ründavad(Alves ei jõua piisavalt kiiresti kaitsesse joosta ning Piquel on käed ja jalad tööd täis). Kodutöö on Sportingul tehtud, vaatame mis teisel poolajal edasi saab.

                              Kommentaar


                                Kuidagi ebabarcalik värav, jõudsin just mõelda, et liiga ühtemoodi üritavad kogu aeg. Eks see muidugi ongi barca ainus nõrk koht, mida vastastel vahel kasutada õnnestub.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X