320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Õnne teile.
    Finaalis siis Tsirkus Barcelona ja United (kõigi eelduste kohaselt), kus ma tõesti ei suuda näha võimalust, et inglased mingitki võidulootust omaks.
    Maailmameistrid!!

    Kommentaar


      Soliidne mäng ja suudeti ka suuremast klounaadist ning hoolimata reali jõulisest mängustiilist ka vigastustest hoiduda (Pedro olukord ei tundunud tõsine).

      Abidali üle ülimalt hea meel ning ehk taastab mees ka oma kasvajale eelnenud suurepärase vormi.
      Més que un club

      Kommentaar


        See imeline totaalne jalgpall püsib vaid kohtunike abiga...

        1. Nn väikesed vead, millega võetakse maha vastaste kiire rünnak ja mille eest vilet ei tule
        2. Nn väikesed vead mille eest vastased aeg-ajalt saavad kaarte.
        3. Nn väikeste vilede seis on alati barca kasuks, mistõttu vastased lähevad nii närvi et hakkavad toorutsema ja teevad ka tegelikult vigu mis on kaarte väärt.
        4. Muidugi Pedro tahtliku vigastamiskatse, peale palli mängimise (millega tehti ära Arsenalile), korduva näitlemise, raskete vigade ja ajaviitmise eest kaartide mittevilistamine.

        Kas on üldse reaalne võimalus, et barca sai täna väljakule saata 11 meest, sellises meistrite liiga faasis, et kellelgi pole kollast?

        NB Real ei teeninud ühtegi karistuslööki ohtlikust alast.

        Ja kuidas oli võimalik Reali värav lugemata jätta.

        Selle juures ma ei väida, et barca on vilets võistkond. Nad on läbi aegade ühed parimad, aga teeme ausa mängu, mida võiks kõik nautida.

        Kommentaar


          UNICEF UNICEF UNISEF!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ka ksteist üheteistkümne vastu on ebaaus. muide...jube, mis jalgpallist, kui kõige populaarsemast alast on saanud.
          Meeletult ilus teatraalne näidend kõige ebasümpaatsemast satsist keda iial olen näinud. Loodan, et manu saab ennem korraliku treeningu ja ettevalmistuse selle näitlejate trupi vastu.
          Ilus jalgpall????? MY FUCKING ASS!!!!!!!!!!!!
          Daje!!!
          1.totti koondisesse.
          2.Money talks bullshit(totti) walks.
          3."Miks mind feminiinseks peetakse"-F.Totti
          "Kui Tottil oleks mu*nn oleks ta mees"-George W. Bush

          Kommentaar


            Noniii eided, kes Barca üle kurdavad! Finaalis oleme, meeldib see teile või mitte. Hakake harjuma, et life's a bitch!

            (Palun ärge mu postile vastake, kuna see teema niigi pasaläbu...)
            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

            Kommentaar


              Kukkuda meie mehed armastavad, kuid kui nii CL-i finaali pääseb, pole mul selle vastu midagi. Super!!!

              Kommentaar


                See Reali lugemata jäänud värav oli ka minu hinnangul liiast, aga samas peab aru saama ka kohtunikust. Esmalt kukkus teatraalselt (küll puutega) Ronaldo, siis sama teatraalselt pussy (samuti puutega) ja siis löödi värav. Ehk tõenäosus, et keegi kusagil pettis on üsnagi suur ja kõige lihtsam on lasta vilet. Ma ei suuda öelda, et Real polnud väärt edasipääsu, samamoodi ma ei ütle ka, et nad olid väärt. Pigem on ikkagi Barca veel paar sammu eest, aga sel korral keerati see vint koledasti üle.

                Kommentaar


                  Algselt postitas football2u Vaata postitust
                  Noniii eided, kes Barca üle kurdavad! Finaalis oleme, meeldib see teile või mitte. Hakake harjuma, et life's a bitch!

                  (Palun ärge mu postile vastake, kuna see teema niigi pasaläbu...)
                  Keskerakonna valija suhtumine. Pohhui, mida ta teeb, aga Edgar on võimas!

                  P.S.
                  Sama käib ka Reformierakonna valija kohta. Ehk mina isiklikult ei suuda heaks kiita otsest nõmetsemist. Kunagi suutsin, aga enam mitte. Loodetavasti jõuad sa ka kunagi samale tasandile, sest jalgpallis on tore näha dramaatikat ja võitu, mis ei jäta endale sitamaitset suhu.

                  Kommentaar


                    BARCA! BARCA! BARCA! Kujutate ette, finaal on magus asi.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                      Palju õnne klounidele finaali jõudmise puhul
                      härra Kaido Luide, kas oled ennast näinud platsi peal? tule siis klounidest rääkima...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kuramusevaim Vaata postitust
                        härra Kaido Luide, kas oled ennast näinud platsi peal? tule siis klounidest rääkima...
                        Mida sa pats kisendad siin? Ei õelnud ta midagi valesti.

                        Kommentaar


                          Aga no Messi sai ikka korralikult täna, belglane võinuks jälle Carvalho kuu peale punasega saata juba esimesel poolajal, aga hoidis selle taskus..Kaugel see eemaldamine ei olnud igatahes..

                          Ja Mascherano jääb ikka iga nädalaga järjest väetimaks..

                          Kommentaar


                            Kuidas lõpetada vastase liigfüüsiline mäng? Võtta igast veast maksimum. Guardiola, ma armastan sind!

                            Kommentaar


                              Õnnitlused finaali saamise puhul aga ka mina erapooletu vaatajana pean tõdema, et päris kehva maik jääb sellest kinust suhu. :/

                              Kommentaar


                                Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                                Kuidas lõpetada vastase liigfüüsiline mäng? Võtta igast veast maksimum. Guardiola, ma armastan sind!
                                Mis kuradi maksimum? Tü%a kui iga puute peale pikali visata siis ega see khm normaalne ju pole, või mis? Liigfüüsiline, teil need toredad barca poisid seal käivad maagilise joone taga ära ja ongi 100% mänguvalmis. Käi Pe%se ja Head Ööd !! Tambi pihku ta peale siis !!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X