320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Maarek Vaata postitust
    Tra, sa selle sõna tähendust üldse tead, kibestunud Barca vänn?
    Epic fail, Marek, epic fail. Muidugi oli see minupoolne iroonia.

    Stok, tule ja näita nüüd üks Barca fänn, kes seda Busquetsi õigustanud on. Omaarust ma isegi siin mõned postitused tagasi ütlesin, et süda läheb pahaks Busquetsi iga mäng maas vedelemas näha. Aga ok, minu poolt kõik selle CLi koha pealt.

    Eternal life or eternal damnation: http://www.kolumbus.fi/luodes/Gospel.htmlIkuinen elämä vai ikuinen kadotus: http://sites.google.com/site/kristuksensotila...

    Kommentaar


      kas ibrahimovic ja pique on tegelt sukeldumise treenerid? nad on ka nagu suht peded..
      “I am Zlatan. Who the hell are you?”

      Kommentaar


        Algselt postitas kuramusevaim Vaata postitust


        võib see algkooseis olla õige?
        Milito LB? That doesen't make sense.

        Kommentaar


          pede, jep.



          @maarek: kibestunud, miks? barca on liigas 1. kohal, suure tõenäosusega meister, clis läheb reali vastu kodus 2-0 eduga. sorri, aga ma ei näe endal põhjust olla kibestunud, sul aga küll. fiore, serie A´s hetkel 9. positsioonil. saan sust aru teeb kurvaks küll ja tekitaks omalgi põhjust tulla võõrale hoovile haukuma. peace.

          Kommentaar


            Loodame, et tiim võtab tänasest mängust õppust ja enam vastasel niimodi võita ei lase. Ning miks Pep Messil ja Xavil 90 minutit mängida lasi, selle asemel et neid vajalikul momendil pingi pealt sisse tuua, teab ainult tema ise. Hea oli muidu Fontast mängimas näha. Väga sümpaatse mulje jättis.

            Kommentaar


              Kes täna näitlejatest peaosas oli?

              Kommentaar


                Su ema ja naabrimees.
                Algselt postitas JT8055
                Olge aktiivsemad!

                Kommentaar


                  Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                  Loodame, et tiim võtab tänasest mängust õppust ja enam vastasel niimodi võita ei lase. Ning miks Pep Messil ja Xavil 90 minutit mängida lasi, selle asemel et neid vajalikul momendil pingi pealt sisse tuua, teab ainult tema ise. Hea oli muidu Fontast mängimas näha. Väga sümpaatse mulje jättis.
                  Ega see Barca hooaja lõpp kulgebki tõenäoliselt nii, et noored saavad mänguaega (nagu ka eelmisel hooajal) ning mänguline üleolek vaibub ja võib ette tulla ka kaotusi. Probleemi ma selles ei näe, kuna noored saavad kogemusi ja mänguaega ning põhivennad saavad puhkust. Peallegi on ka tiitel (jälle) juba suht kotis.

                  Ulme on see, et Barca ja Real suutsid samal päeval kaotada tabeli teise poolde kuuluvatele tiimidele, ulme!
                  "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas football2u Vaata postitust
                    Ega see Barca hooaja lõpp kulgebki tõenäoliselt nii, et noored saavad mänguaega (nagu ka eelmisel hooajal) ning mänguline üleolek vaibub ja võib ette tulla ka kaotusi. Probleemi ma selles ei näe, kuna noored saavad kogemusi ja mänguaega ning põhivennad saavad puhkust. Peallegi on ka tiitel (jälle) juba suht kotis.

                    Ulme on see, et Barca ja Real suutsid samal päeval kaotada tabeli teise poolde kuuluvatele tiimidele, ulme!
                    Mis seal ulmelist, pärast Reali kaotust olin ma isegi pisut Sociedadi poolt- sümpaatne Hispaania meeskond, kes kindlasti peaks jääma kõrgliigasse püsima ning antud võit ikkagi tõstis nad relegatsioonivõitlusest jälle paari punkti võrra kaugemale. Iseenesest vist oleks võit tähendanud sisuliselt tiitlit- ei? Vahe oleks olnud 11 sanga, neli voor minna 12 punkti laual, aga kuna Real on omav. mängudega miinuses, oleks neil vaja ju Barca edestamiseks vaja olnud 12 silma tasa teha? Aga viimasest neljast mängust on vaja vähemalt võitu ja viiki...kui Real ei komista. Ei tohiks olla probleeme nii või naa.
                    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                    Kommentaar


                      Viimane tore video Busquetsist. Järeldused tehke ise.

                      Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga
                      OK, KICK OFF

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ha2 Vaata postitust
                        Viimane tore video Busquetsist. Järeldused tehke ise.

                        http://www.youtube.com/watch?v=fFxudyTlnhE
                        Selline kõnts, uhkust täis näitleja peaks küll kerepeale saama.

                        Kommentaar


                          no mine anna lõuga siis..

                          Kommentaar


                            Davaj, anna pappi lennu jaoks ja anna ta täpne adre. Kulud katad sina.

                            E: Tegelt naisi ei lööda, skip.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas aandres Vaata postitust
                              pede, jep.



                              @maarek: kibestunud, miks? barca on liigas 1. kohal, suure tõenäosusega meister, clis läheb reali vastu kodus 2-0 eduga. sorri, aga ma ei näe endal põhjust olla kibestunud, sul aga küll. fiore, serie A´s hetkel 9. positsioonil. saan sust aru teeb kurvaks küll ja tekitaks omalgi põhjust tulla võõrale hoovile haukuma. peace.
                              võiduhimuline tõusik, jäta oma petsikused ja lõpeta siia postitamine.
                              “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                              Kommentaar


                                võiduhimuline tõusik, jäta oma petsikused ja lõpeta hingamine.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X