320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Väga tore, järgmine hooaeg ei pea raha särkide peale raiskama!

    Kommentaar


      Ma saan aru, et saab juu oma kaubamärgi põhivärvidele lisada ka näiteks alternatiiv värvid ja kui nõnda siis ma teeks mustal särgil vapi ka kuldseks, siis läheks kirjadega ka kokku, kusjuures kui nüüd ainult nime füüsilisel kujul vaadata siis srift on täitsa ok, veits muidugi kahtlen selle silmapaistvust üldplaanis näidatavatelt kaadritelt aga see on pigem selline väike aps, Messi on nagu nii palju suuresplaanis, et isegi pime näeb.
      Veidike kahtlen muidugi musta värvi võludes sooja Kataloonia päikese käes aga see rohkem pseudoprobleem minu jaoks.
      Üldverdickt läbi Reali prisma: ma usun, et ülepikaja norm võõrsilsärk,
      Felix: Oh, bollocks!
      Elmo: Dog's bollocks?
      Felix: No, just plain fucking bollocks!
      Elmo: No dog involved?

      Kommentaar


        Siiamaani on kahju, et see kollane võõrsilsärk tagasi pole tulnud.
        Algselt postitas JT8055
        Olge aktiivsemad!

        Kommentaar


          no sulaselgelt on need uued triibud seal uuel särgil häirivad ja nõmedad, rääkimata kellegi tobeda valge turbani muig-emotsioonist seal rinnal.


          Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
          Siiamaani on kahju, et see kollane võõrsilsärk tagasi pole tulnud.
          sellepärast see mul kapis kilepakendis kaunitsebki.

          Kommentaar


            Mulle isiklikult meeldivad mõlemad....ainult see Qatari-teema on nõme...
            Mes que un club!

            Kommentaar


              Unicef taandati siis tagumiku peale?
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Unicef saadeti pepu peale jah. See Qatar on seal tisside vahel tõesti nõme.

                Aga võõrsilvorm mulle täiega meeldib :P

                Kommentaar


                  ei tea, tumedad värvid pole Barca teema. Fiesta on rohkem Barca kui pulmad ja matused.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    tume särk on kõige tuusam särk üldse uuel hooajal terves maailmas
                    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                    Kommentaar


                      Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                      Siiamaani on kahju, et see kollane võõrsilsärk tagasi pole tulnud.
                      Selle hooaja kodusel vormil pole ka midagi viga. Oleks võinud selle Qatari logo peale kleepida ja kõik muu samaks jätta.


                      Lisaks veel Deportivo mängust väga sümpaatse mulje jätnud Affelayst video:

                      Kommentaar


                        Pinto, Oier, Sergio Busquets, Pedro, Bojan, Maxwell, Afellay, Adriano, Alves, Abidal, Keita, Mascherano, Jeffren, Fontàs, Thiago, Jonathan dos Santos, Bartra and Sergi Roberto. -tänase mängu koosseis

                        8 mängijat jätsid reisi Malaga'sse ära finaali tõttu. Nende seas siis nagu ka näha Villa ja Messi.
                        "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                        Kommentaar


                          Aa ja kui keegi teab head streami tänaseks mänguks (Eesti aja järgi 19,00) siis võiks lingi panna. Ise vaatan sealt http://atdhenet.tv/
                          "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                          Kommentaar


                            Teen siis lühidalt hooaja viimase La Liga mängu kohta ülevaate.
                            Esimene poolaeg oli kohutav, Barca söödud kehvad ja üldse. Malaga jõudis lüüa ühe värava, umbes 14minuti pärast sai Bojan penaltiga 100% kindla värava, kuna suutis väravavahi ära petta. ( Bojaniga on nüüd see teemas, et pettis penalti välja..ei oska kommenteerida, kuna ei näinud penaltieelset hetke..) Teisel poolajal oli kõik parem, tuleb tänada Alvest vist. Tõi sisse enesekindluse ning peale seda Malagal erilisi võimalusi ei olnudki. Seisuks jäi 1-3 ning Barca poole pealt lõid veel väravad Bartra ja Affelay. Aga muidu oli mäng huvitav, vastasmeeskonnad oleksid napilt kaklemagi läinud, pidi mängijaid kinni hoidma.
                            "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                            Kommentaar


                              Fontas on mulle isiklikult Väga meeldima hakanud. Meenutab tohutult Piqued oma suuruse ja hea tehnikaga. Uut keskkaitsjat suvel igatahes osta pole vaja.

                              Olengi viimastel päevadel üsna tõsiselt mõelnud suvistele siirdumistele. Keda nagu Barcelonasse vaja läheks? Kaitseliini tugevdamiseks tuleks mõni suurost teha, mille juhtumise tõenäosus on suht nullilähedane. Keskväljale toob tugevust järgmisel hooajal põhimeeskonda siirduv Thiago, mistõttu Fabregase, Pastore vms ostmine oleks raharaisk. Kõige rohkem kuulujutte puudutab aga meie ründeliini, kus peamiseks probleemiks on Villa kehv vorm. Kui aga nt Rossi tiimi soetatakse, siis lahkub selle arvelt Bojani, keda mina teises tiimis mängimas kohe üldse ei tahaks. Samuti on meil olemas Affelay ja Jeffren, kes vasakul või paremal äärel Villa asendamisega suurepäraselt hakkama saaksid. Kas siis jätta tiim samaks, mis pea alati on halva õnne eoseks, või osta mõni täht ja riskida mõne praeguse mängija lahkumisega? Good luck, Pep.

                              Kommentaar


                                Ega Villal nüüd nii halb vorm ju kah ei ole.. tublid 18 väravat La Ligas see hooaeg, kuigi ta raiskab palju-palju võimalusi ära. Mina loodan Villat ikka põhimeeste seltsis näha väljakul..
                                "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X