320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tjah, nagu pubis arutasime, siis seda suurepärast kollektiivi suudab lõpuks võita vist ainult vanus. Kuradi kõva sats on ikka koos. Kesputs välja arvatud.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      JUMAL!

      Kommentaar


        Nagu Pique alati twitteris: Moc Moc!
        Ilus võit ilusas stiilis. Kvaliteetjalka, seda mõl poolt!
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          selle sharp shooteri järgi on Eto'o jätkuvalt üle prahi.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Palju õnne siis Barca fännidele,mida oligi oodata,et Manust sõidavad üle.
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              “I am Zlatan. Who the hell are you?”

              Kommentaar


                Aitäh selle imelise näidisõppetunni eest!
                Nüüd on pisut rohkem aimdust, kuidas seda mängu "teisel planeedil" mängitakse.

                Kommentaar


                  Ütleme nii, et totaalne jalgpall võitis lõpuks ikkagi, '74 see ei õnnestunud, kuid viimased aastad on maailm seda oskust endale vaid ihaldanud. Mis seal ikka - kui miskit teil nüüd viltu seal tiimis ei lähe, siis jah - kõva 4-5 aastat olete konkurentsitult parim tiim maailmas. Teil on vaid 2 konkurenti maailmas, mõlemad olete alistanud veenva ülekaaluga - vast tõestamiseks paremat näidet välja tuua ei olegi, et lähiajal on võim teie. Real saab oma mentality paika ja meeskonna kui õlitatult jooksma ning ManU oma keskvälja korda, küll siis olete te ka võidetavad ja troonilt tõugatavad, kuid kuna Glazerid on päris pederasticid ja seetõttu me ei ole võimelised ostma endale väärt keskväljameest/mehi ja Realis läheb kindlasti mitumitu hooaega veel aega, kui saadakse tiim täiesti ideaalselt käima. Nii kaua olete kunnid.

                  Ja nii ongi
                  slimm.ee

                  Kommentaar


                    Campeones campeoneeeeeees oeoeoe!



                    ja pidu võib jätkuda!

                    Kommentaar


                      ma ei tea küll mida teie omad söövad, aga säherdune enesekindlus on imetlusväärne.
                      Siinkohal saadaks tervitusi Ronaldinho'le, kes teile fun'i tagasi tõi.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Pigem juhtkonna otsustele, kes usaldasid rijkaardi asemele Pepi mitte ei läinud miskit kõlavat nime otsima. Ja ibra minemalöömine oli päris bold otsus, aga kokkuvõttes õige. See on meeskond.
                        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                        Kommentaar


                          egas need otsused vilja ei kannaks, kui sisemist põlemist pole.
                          Kuid õige on see, et suur organisatsioon peab ise tootma juhte, liidreid, sõdalasi.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            seetõttu põhja-koread kardetaksegi
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              Algselt postitas JanK Vaata postitust
                              Teil on vaid 2 konkurenti maailmas, mõlemad olete alistanud veenva ülekaaluga - vast tõestamiseks paremat näidet välja tuua ei olegi, et lähiajal on võim teie.
                              Eelmine aasta olid nad ka veenvad kuni mänguni Interiga, kus hoolimata veenvast ülekaalust pallivaldamisel nii võõrsil kui kodus kokkuvõttes häviti.
                              Oleks on sitt mees, aga sel hooajal oldi Arsenali vastu kuni van Persie punase kaardini kaotusseisus.


                              Mina loodan siiralt, et järgmisel hooajal sellele kohati üsna igavale tiki-takale korralikku vastuseisu nii mõnegi tiimi poolt näeb.
                              May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                                Eelmine aasta olid nad ka veenvad kuni mänguni Interiga, kus hoolimata veenvast ülekaalust pallivaldamisel nii võõrsil kui kodus kokkuvõttes häviti.
                                Oleks on sitt mees, aga sel hooajal oldi Arsenali vastu kuni van Persie punase kaardini kaotusseisus.


                                Mina loodan siiralt, et järgmisel hooajal sellele kohati üsna igavale tiki-takale korralikku vastuseisu nii mõnegi tiimi poolt näeb.
                                No eks Mou teeb, mis suudab. Mingist hävingust rääkida eelmise aasta poolfinaali kahest legist on, anna andeks, naljakas. A ju sa mõtlesi, et kaotati. Õige. On stiilid ja on maitse, kui Tiki-taka on igav, võid ju stokei vaadata või catenacciot. Päris huvitav, aga pole minu maitse. See igava stiili jutt on üks "seks on mõnna" värk, vaadatakse kolm mängu ära ja ...
                                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X