320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tean jh, et see on pigem pori kõrva kui midagi tõsiselt võetavat, kuid ma olen isegi selle kuulujutu üle õnnelik, et me Thiago Silvat Milanist kätte saada üritame. Sobivamat kanditaati meie kaitseliini aukude täitmiseks mina ei tea.

    Kommentaar


      Algselt postitas BCfey Vaata postitust
      Tean jh, et see on pigem pori kõrva kui midagi tõsiselt võetavat, kuid ma olen isegi selle kuulujutu üle õnnelik, et me Thiago Silvat Milanist kätte saada üritame. Sobivamat kanditaati meie kaitseliini aukude täitmiseks mina ei tea.
      pigem siiski kõlakas
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        Algselt postitas rixxer Vaata postitust



        AC Milan defender Thiago Silva admits Barcelona has gone behind Milan's back to discuss contract terms without prior consent from the Italian champions. According to FIFA tapping up rules, you need written approval to enter talks.

        Kommentaar


          Algselt postitas jukss Vaata postitust
          http://www.worldsoccer.com/news/thia...9.html?aff=rss


          AC Milan defender Thiago Silva admits Barcelona has gone behind Milan's back to discuss contract terms without prior consent from the Italian champions. According to FIFA tapping up rules, you need written approval to enter talks.
          Lingis ei ole miskist selga pussitamisest sõnagi. Allikas?
          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

          Kommentaar


            http://uk.eurosport.yahoo.com/150620...y-arsenal.html Ohjah.. Fabregas on hea mängija, aga kardan, et ta Barcas ei saaks piisavalt mänguaega.
            "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

            Kommentaar


              Algselt postitas rixxer Vaata postitust
              Kui suvel Cesc endiselt Arsenali jääb, siis sobiks see pilt ideaalselt jõulukaardi peale, mis talle saata.

              Kommentaar


                Pep on vist ju suur Fabre fänn!?!? Kui nii, siis loodan, et Cesc jääb kahuripoisiks, kuna siis on lootust, et Pep jätkab Barcas kuna ta tahaks kindlalt juhendada Barcat, kus on Fabre! Vot nii! Thiagot ära ei lasta - võimatu! Bojaniga suht 50-50.
                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                Kommentaar


                  Algselt postitas football2u Vaata postitust
                  Pep on vist ju suur Fabre fänn!?!? Kui nii, siis loodan, et Cesc jääb kahuripoisiks, kuna siis on lootust, et Pep jätkab Barcas kuna ta tahaks kindlalt juhendada Barcat, kus on Fabre! Vot nii! Thiagot ära ei lasta - võimatu! Bojaniga suht 50-50.
                  ära peale tee!
                  “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                  Kommentaar




                     
                    Florentino: “Doesn’t Nadal’s Roland Garros count? He’s from Madrid…”
                    Algselt postitas JT8055
                    Olge aktiivsemad!

                    Kommentaar


                      Levivad kuulujutud, et Realitarid tahavad Fabregast endale ning, et Fabregas vbl. et lähebki sinna. Sakib. Ning lisaks olevat Barca Alexis Sanchesega käed löönud (hinnaks kusagil 30-35 milj.)
                      "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                      Kommentaar


                        Pohh see Fabregas. Eriline kloun, kui Reali läheb. Seni, kuni Barca Thiagot ära ei anna/müü, pole seda Fabregast üldse vajagi.

                        Kommentaar


                          http://www.goal.com/en-gb/news/3277/...ester-city-and MISASJA!!??:O Ei ole võimalik.. Kui nad tõesti Villa maha müüvad siis ma ei tea...
                          "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                          Kommentaar


                            No Goal.com ei tasu küll tõsiselt võtta.

                            Kommentaar


                              Ma loodan tõesti, et see lihtsalt mingi väljamõeldis.. Samas, kartus on sees, et ikkagi müüakse Villa maha.. Lemmik jalgpallurit sooviks ikka lemmikklubis näha, masendav.
                              "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas MESSI. Vaata postitust
                                http://www.goal.com/en-gb/news/3277/...ester-city-and MISASJA!!??:O Ei ole võimalik.. Kui nad tõesti Villa maha müüvad siis ma ei tea...
                                Otsi endale parem sait kuulujuttude lugemiseks. Enamjaolt ajab Goal.com sealsete ''reportidega'' sulle ainult mulle näkku.

                                Kellel aga palju vaba aega on, siis leidsin ma video kõigi 150 väravaga mis Barcelona see hooaeg löönud on: http://www.megavideo.com/?v=B3282JGY

                                Kommentaar

                                Working...
                                X