320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    ära mölise. inimesed tahavad põnevust.
    olen endale fänni saanud, jee.
    Algselt postitas JT8055
    Olge aktiivsemad!

    Kommentaar


      Algselt postitas Suht Pohh Vaata postitust
      '06 - Barcelona - Milan. 2:0 võitsime. 1st leg 1:0, väga võrdne mäng. tol ajal oli seal siuke vend kel nimeks ševtsenko ning oli suht kahtlane olukord kus oli viga toimunud ja Barca oli kohtunikuga midagi arutamas ja samal ajal mängisid nemad lahti, ning Puyol takistas määruste-vastaselt ševtsenkot aga kohtunik nägi aint seda kohta kus ševtsenko jäi palliga püsti ja puyol mitte. niiet, ta ei mänginud edasi, kuigi ta oleks väga vabalt sealt saanud värava.
      Päris kindel, et kokkuvõttes jäi 1:0 Barcale ning tegelikult Sheva saigi sealt värava, paraku kohtunik ei lugenud seda ära.

      Ajaloolise Täpsuse Komisjon

      Kommentaar


        Kas ma pean tõesti oma vanale ja tolmusele vcr hääled sisse lükkama ja selle Pool-Milan mängu peale panema, minu jaoks oli seal kas teise või kolmanda värava oluorra eel olukord kus eelnevalt oli viga aga kuna mul objektiivsust pole siis jätame selle teema.
        Felix: Oh, bollocks!
        Elmo: Dog's bollocks?
        Felix: No, just plain fucking bollocks!
        Elmo: No dog involved?

        Kommentaar


          Miks on hakatud Messit keskel ja Villat ääres kasutama? See minu arust nii jabur, nagu MM'il...Maradontsik lootis pimesilmi Messist playmakerit..okei, barcas ta nüüd küll playmaker pole aga keskel on ikka rohkem playmaker rolli kui ääres, niiet - who gives a shit? messi ju rohkem selline kes lõpetab rünnaku täpse löögiga väravale, siuke kliiniline rohkem. Agüero tüüpi. eiei, tegelt on Agüero Messi tüüpi. agajah - mingi targem võiks öelda.
          http://www.youtube.com/user/Liverinho?feature=mhee

          Kommentaar


            Barcas pole kindlat asetust, ründajad vahetavad positsioone väga tihti ja Messi on suure töövõimega ja jõuab pea igale poole ja lööb väravaid iga nurga pealt. Eks nad Villaga vahetavad ääri jne. Totaalne jalgpall
            Barcelona.

            Kommentaar


              positsioone vahetatakse mängu käigus pidevalt, messi on false nr 9, ehk n-ö tipuründaja kes tuleb madalale palli järgi või läheb äärde.

              Kommentaar


                Algselt postitas aandres Vaata postitust
                positsioone vahetatakse mängu käigus pidevalt, messi on false nr 9, ehk n-ö tipuründaja kes tuleb madalale palli järgi või läheb äärde.
                mai taju, Messi ju no10. ning ikkagi ei saanud küsimusele vastust - see ju siililegi selge, et nad positsioone vahetavad palju aga ega sellepärast ei pea ju messit keskele tirima, ta võib ääres ka olla ja samahästi positsioone vahetada kui ta keskel on.
                http://www.youtube.com/user/Liverinho?feature=mhee

                Kommentaar


                  Kus "keskel" sa täpselt mõtled? Keskel tipuründes või tipuründaja taga? Nagu mina olen aru saanud tegelevad Barcas mängujuhtimisega (playmaker on rolli nimi) Xavi ja Iniesta. Kui Messi on keskel tipuründes siis just nende rünnakute lõpetamisega ta tegelebki.

                  Minule on jäänud mulje, et Barca formatsioon on pigem selline:

                  Pedro - Villa/Messi - Villa/Messi

                  Iniesta - Xavi

                  Busquets

                  Abidal - Puyol - Pique - Alves

                  Valdes

                  Edit: Ahjah. Unustasin, et Messile meeldib madalal palli järel käia. Üldiselt ma ei saa aru sellest probleemist. Nii kaua, kui meeskond teisi pika puuga lööb võib see Messi kasvõi kaitses abis käia.

                  Kommentaar


                    suht pohhile:
                    Jonathan Wilson: If players who appear to be playing centre-forward, but drop deep, are so dangerous, why don't more teams trust the system?

                    Kommentaar


                      Alvesi võid panna patta Villa/Messi/Pedro - tema liikumine tekitab üpris palju segadust ning vaba ruumi.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Meeldiv

                        http://www.fcbarcelona.cat/web/engli...629118205.html

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mask Vaata postitust
                          Kus "keskel" sa täpselt mõtled? Keskel tipuründes või tipuründaja taga? Nagu mina olen aru saanud tegelevad Barcas mängujuhtimisega (playmaker on rolli nimi) Xavi ja Iniesta. Kui Messi on keskel tipuründes siis just nende rünnakute lõpetamisega ta tegelebki.

                          Minule on jäänud mulje, et Barca formatsioon on pigem selline:

                          Pedro - Villa/Messi - Villa/Messi

                          Iniesta - Xavi

                          Busquets

                          Abidal - Puyol - Pique - Alves

                          Valdes

                          Edit: Ahjah. Unustasin, et Messile meeldib madalal palli järel käia. Üldiselt ma ei saa aru sellest probleemist. Nii kaua, kui meeskond teisi pika puuga lööb käigu see Messi kasvõi kaitses abis.
                          Minu jaoks oleks pörfi, kui oleks
                          ---------Villa-----------
                          Pedro-------------Messi
                          aga ma imelik kah.
                          okei, kuidas jääks selle soccernet 10'ega? keegi viitsiks kalevisse madistama? ma ise käin kalevis, niiet minule see probleem küll ei ole.
                          http://www.youtube.com/user/Liverinho?feature=mhee

                          Kommentaar


                            Messi peamine roll 'false 9'na' on vastuliikumisega keskkaitsjad kaasa tirida, et xavi/iniesta saaks villale/pedrole palli keskele tühja tsooni visata
                            Més que un club

                            Kommentaar


                              Mis mänge teie veel vaatate?
                              ---Villa-------------------------Pedro---
                              ----------------Messi-------------------
                              -------Iniesta---------------------------
                              -------------------------Xavi------Danialves
                              Abidal---------Busquets-----------------
                              -------------Puyol--Pique---------------
                              ----------------Valdes------------------
                              Tavaliselt ollakse ikka väga vastasest üle ja mängitakse hoopis nii!
                              “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                              Kommentaar


                                Parim suvine uudis. U-21 näitas mees sellist klassi, et mul jäi konservikarp kätte ja avaja unustasin sootuks lahtisesse sahtlisse. Talent ja vägagi iseloomuliku barca stiiliga. Annab muidu Fabi saagale järgmise knihvi.
                                üldiselt olid asjad juba liikumas soovitud suunas- Sancezit sellise lolli hinnaga ei võeta ning tuuakse Rossi, aga...Kaitsesse võiks ikka milito asemele kellegi võtta, aga sellise tehingu jaoks on ilmselgelt vara.
                                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X