320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Soriano sai vigastada ja USA tuurile kaasa ei sõida.
    Algselt postitas JT8055
    Olge aktiivsemad!

    Kommentaar


      kaitses Xavi-Iniesta-Busquets-Dani Alves????????
      Väravas Pique?
      “I am Zlatan. Who the hell are you?”

      Kommentaar


        Algselt postitas alehis Vaata postitust
        kaitses Xavi-Iniesta-Busquets-Dani Alves????????
        Väravas Pique?
        Haha

        Keskkaitses teeb tõenäoliselt Puyol vähem mänge ning Fontas rohkem. Sama asi vast ka Xavi Thiagoga. Ründekolmikule annavad puhkust põhiliselt Sanchez ja Afellay. Nii lihtne see (näiliselt) ongi!

        Keegi Maxwelli väidetavat lahkumist oskab kommida? Teeb ta ju kohati vääägagi viisakaid mänge. Või äkki Leivapoiss? Keirrison? Milito? Jeffren? Keegi muu?
        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

        Kommentaar


          Militot ma selle klubi eest mängimas näha ei taha. Kaitsta oskab küll ent ta pole päris Puyol ning vanameistrist meile ka piisab. Las mingu Lõuna-Ameerikasse või MLS-i kus ta veel särada võib. Tema müügisumma võiks Fabregase fondi annetada, äkki saame ta enne esimest koolipäeva veel kätte.

          Kommentaar


            Milito, Maxwell, Jeffren välja see aasta veel ja oleks täitsa ponks. Busq ja Masch coverdavad selle keskkaitse ära, eriti veel kui Cesc tuleb ja Keitale keskvälja ülemisel poolel ruumi pole.


            Jeffrenist veel niipalju, et Bolton võttis oma pakkumise tagasi, sest noorhärra ei otsustanud lepingupakkumise üle piisavalt kiiresti.
            Algselt postitas JT8055
            Olge aktiivsemad!

            Kommentaar


              Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
              Milito, Maxwell, Jeffren välja see aasta veel ja oleks täitsa ponks. Busq ja Masch coverdavad selle keskkaitse ära, eriti veel kui Cesc tuleb ja Keitale keskvälja ülemisel poolel ruumi pole.


              Jeffrenist veel niipalju, et Bolton võttis oma pakkumise tagasi, sest noorhärra ei otsustanud lepingupakkumise üle piisavalt kiiresti.
              No ei maksa nüüd ka kõiki kogemusi kaitseliinist pesuveega välja visata, Fontas on tubli, kuid kaitses on vaja ka jalgadele ka pead e kogemust. Maxwelli exit sildistamisest pole ma aru saanud, äärekaitsjatega niigi kitsas (Eric ei ole enam esimeses nooruses, adriano on liialt uljas) sinna pole ka turult kedagi samaväärset võtta. Tema esitused kõiguvad küll päris vinge amplituudiga, kuid vajalik mees igati.
              Eks ma isegi ole nõudnud Milito asendamist, aga võiks tõesti uue mehe asemel F proovida ning olulistes mängudes katavad vajadusel ka Masc ja Biskviit.
              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

              Kommentaar


                Nii palju kui ma Jeffreni mängimas näinud olen siis sobiks ta ideaalselt klubisse, kus harrastatakse pikkade pallide kasti tsenderdamist. Barcelonal on juba tema tüüpi mängijaid küllalt(Adriano, Affelay). Maxwell võiks aga paar aastat siin klubis vastu pidada. Mentaliteet on tal hea ja kaitsta oskab samuti. Ta ei ole küll selline füüsiline kaitsja, kuid tehnika poolest on ta nii Adrianost kui ka Abidalist parem.

                Kommentaar


                  Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                  Nii palju kui ma Jeffreni mängimas näinud olen siis sobiks ta ideaalselt klubisse, kus harrastatakse pikkade pallide kasti tsenderdamist. Barcelonal on juba tema tüüpi mängijaid küllalt(Adriano, Affelay). Maxwell võiks aga paar aastat siin klubis vastu pidada. Mentaliteet on tal hea ja kaitsta oskab samuti. Ta ei ole küll selline füüsiline kaitsja, kuid tehnika poolest on ta nii Adrianost kui ka Abidalist parem.
                  mv, Jeffren on kaitsja? minu mäletamist mööda ikka rohkem (ääre)ründajaga tegemist. ja adriano, affelay ja jeffren on sarnased mängustiililt? mv.. mv..
                  “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                  Kommentaar


                    Kaitsja ta küll nüüd pole ent Bayerni vastu mängis ta minu mäletamist mööda viimased 15 minutit vasakäärekaitsja positsoonis ning sai seal päris ilusti hakkama. Mängustiiliga pidasin silmas aga seda, et nii Affelay, Adriano kui ka Jeffren armastavad mööda ääri sprintida ja siis karistusalasse sisse lõigata või sinna pall tsenderdada samas kui Maxwell, Iniesta, Pedro on sellised rohkem driblamis-tehnilis tüüpi mängijad, kes armastavad palli hoida ja oma liigutustega kaasmängijatele või endale ruumi teha. Aga nagu ma juba ütlesin, ma pole teda tihti mängimas näinud ja vb on Guardiola temaga eksperimenteerinud.

                    Kommentaar


                      nüüd panid Maxwelli, Iniesta ja Pedro ühte patta? no jah
                      “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                      Kommentaar


                        Sa oled vist vähe neid mängimas näinud.

                        Kommentaar


                          millal ja kuhu ibra barcast ära läks?
                          http://www.youtube.com/user/Liverinho?feature=mhee

                          Kommentaar


                            ac milan ostis välja

                            Kommentaar


                              Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                              Sa oled vist vähe neid mängimas näinud.
                              Ma eeldan, et ma olen neid rohkem mängimas näinud kui sina. Sa lihtsalt ei saa mitte midagi aru, anna andeks..
                              “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                              Kommentaar


                                Barcelona: Valdes; Fontas, Abidal, Alcantara, Keita; Busquets, Iniesta, dos Santos; Villa, Pedro, Afellay; subs: Pinto, Masip, Balliu, Pique, Puyol, Xavi, Suarez, Riverola, Cabelino, Lozano, Muniesa, Carmona, Espinosa, Cuenca

                                Manchester United: De Gea; Evra, Vidic, Evans, Rafael; Cleverly, Anderson, Young, Nani; Rooney, Welbeck; subs: Lindegaard, Amos, Jones, Ferdinand, Smalling, Fabio, Obertan, Owen, Giggs, Carrick, Park, Diouf, Berbatov, Macheda

                                1.poolaeg:
                                ManU domineeris nii 63% mängust ehk-ja just oma võimalustega. No väga häid võimalusi oli, millest ka üks realiseeriti ära (Nani lõi siis Valdesi seljataha palli ning tal oli seda eriti lihtne teha, arvestades, et tema läheduses ei olnud ühtegi Barca mängijat..) Barcakate tänane probleem on see, et nad ei saa kaitsest läbi.. Jõuavad kaitsjateni, kui enne löögi sooritamist värava suunas blokivad ManU kaitsjad palli edasise käigu täielikult. Kuigi poolaja paaril lõpuminutil läksid mehed väga hoogu ning oleks vabalt võinud alustada teist poolaega viigiseisust.. Afellayl oli palju võimalusi, Villa pani vahepeal päris hästi kaitsjate juures, samuti Iniesta söödud olid päris head.
                                Eks näha ole mida Guardiola välja mõtleb.

                                2.poolaeg:
                                Alguses tundus, et Barca päris hoos, aga lõpuks hakkas ikka kaitse lagunema.. Thiago värav oli muidugi imeline ning see mees on ennast tõestanud! Aga vahetused olid küll väga..ouch. Mängu tulemuseks jäi siis 1-2 kaotus. Aga see ei morjenda mind, sest koosseisudel oli ka väike vahe ikka sees.. Vorm on väga äge!
                                "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X