320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Njah... Täna olime sitad... Real mängis ikka väga targasti täna. Messi pidi taaskord tuleme poole platsi pealt palle noppima ja siis parim mis ta suutis oli pall äärele, millest tuli tsenderus keskele, kus Meil kahjuks ühtegi strikerit seda noolimas pole, ehk siis täpselt see mida madrid tahtis. Aru ma ei saa, et mida kuradit see Puyol madridi esimese värava puhul teha püüdis... 1,5m kauguselt rpndaja seljas palli katta?

      CR värava puhul oleks võinud herr Valdes ka natuke paremini tegutseda... poleks midagi hullu juhtunud, kui ta oleks raami jäänud. About Tello...esimene poolaeg üritas ja tekitas...teine poolaeg jäi sutsu lahjaks. Võibolla oleks pidanud alexise varem sisse tooma?

      Kuna 1:2 seisul enam kaotada midagi nkn poleks olnud oleks võinud Pep natuke kamikaazet proovida... Pique tipuründajaks...oleks keegi vähemalt olnud, kes nende pikkade pallide pärast võitleks seal kastis...

      Täna oli samuti üks nendest mängudes, kus ma tõsiselt tundsin puudust Zlatanist...

      Ah fuckit...õlled all...kell on pool 7 hommikul... peab magama minema..


      Head ööd...


      Õnnitlused Realile tiitlivõidu puhul... Peace

      Kommentaar


        Algselt postitas makser Vaata postitust
        Njah... Täna olime sitad... Real mängis ikka väga targasti täna. Messi pidi taaskord tuleme poole platsi pealt palle noppima ja siis parim mis ta suutis oli pall äärele, millest tuli tsenderus keskele, kus Meil kahjuks ühtegi strikerit seda noolimas pole, ehk siis täpselt see mida madrid tahtis. Aru ma ei saa, et mida kuradit see Puyol madridi esimese värava puhul teha püüdis... 1,5m kauguselt rpndaja seljas palli katta?
        Messi mängis Xavi ka ilusti läbi aga kuidas sealt õnnestus mööda lüüa jääb mulle arusaamatuks. Puyoli brainfartid on Jasper juba eelnevalt ilusti kokku võtnud.

        Algselt postitas makser Vaata postitust
        CR värava puhul oleks võinud herr Valdes ka natuke paremini tegutseda... poleks midagi hullu juhtunud, kui ta oleks raami jäänud. About Tello...esimene poolaeg üritas ja tekitas...teine poolaeg jäi sutsu lahjaks. Võibolla oleks pidanud alexise varem sisse tooma?
        Tello mängis nagu Manu Valencia, ainult läks vasaku jala peale ja kogu aeg kattis Arbeloa ta lihtsalt ära. Sellises mängus oleks pidanud Alexis alustama kindlasti.

        Algselt postitas makser Vaata postitust

        Ah fuckit...õlled all...
        Tõsi ta on.
        Algselt postitas JT8055
        Olge aktiivsemad!

        Kommentaar


          Nph, eks me olegi natuke liiga palju võitnud.
          Viigi oleks võinud võtta aga gay kahjuks oli täna hea.
          Kibedad viinamarjad ja jääme ootama järgmist hooaega- Pique väljajätmine oli kahjuks Pepi enda viga.
          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

          Kommentaar


            Loodame teisipäeval Chelsea vastu paremat mängu näha koos hea realiseerimisega. Kui peaksime CL-i finaali jõudma ja seal *etterutades* ka võitma, siis pole häda midagi sellel hooajal. Copa finaal on ka ootamas veel.

            // Not bad.
            "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

            Kommentaar


              Jälgisin ka mängu ja peab tõdema, et on vaja kogemustega ründajat sest realiseerimine on väääga kesine hetkel, lisaks Villale on vaja teist samaväärset ründajat, et oleks varu sellistele vigastustele. Tello või kes iganes seal äärel mängis, rikkus mitmed head võimalused.

              Ei ole küll neist kellegi fänn aga mulle meeldib mängijana Messi rohkem kui Ronaldo, lisaks lootsin ka huvitavat lõpplahendust liigale, põhjused siis miks ma täna barca poolt olin.

              Kommentaar


                minu arust häälestatuse viga oli. ja noh sööduvead. ammu pole näinud, et omas kodus nõnda passiivselt söötudele vastu mindi, võrreldes siis just Reali meestega.
                ja noh muidugi lühike pink (kui algkooseisus alustavad sellised nolgid nagu Thiago ja Tello) ja sellest juhtuvalt siis paistab, et pikk hooaeg on hakanud tasemele mõjuma- kõigepealt Chelsea kaotus, nüüd ka Realilt kaotus. Loodetavasti teisipäevaks võetakse ikka kokku end.
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Kas keegi oskaks mulle selgitada, et miks on Iniesta viimases kahes mängus äärepeal mänginud? Keskel on minu arvates ilmselgelt temast puudus tuntud.

                  Kommentaar


                    Minu arust on liiga huvitava lõpplahenduse kahe hobuse race juba ammu mitte huvitavaks teinud,mitte ma Reali edu üle rõõmustada ei suudaks aga huvitavaks saab nimetada selliseid hooaegasi kus käärlöögid viimastes mängudes tagavad kas siis ML koha või, et ML võit üldse tagab mängud järgmisel hooajal ML mängimise.
                    Felix: Oh, bollocks!
                    Elmo: Dog's bollocks?
                    Felix: No, just plain fucking bollocks!
                    Elmo: No dog involved?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas jouu Vaata postitust
                      Kas keegi oskaks mulle selgitada, et miks on Iniesta viimases kahes mängus äärepeal mänginud? Keskel on minu arvates ilmselgelt temast puudus tuntud.
                      Ei tea jah, küllap Pepile meeldib Thiagot mängitada, kes eriti äärtel hakkama ei saa. Keskel oli ta ka aga suht sitt täna imo, kuigi whoscored lehel sai MoM auhinna mingil imemoel. Nagu keegi juba ütles Tello ja Thiago veits liiga rohelised veel nii tähtsateks mängudeks, Pepi black kindlalt. Cesc on keskpärases vormis ka parem kui Thiago mu meelest.

                      Kommentaar


                        Millal Barca viimati kaks mängu järjest kaotas?
                        Newton Heath 1878

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rauulo Vaata postitust
                          Millal Barca viimati kaks mängu järjest kaotas?
                          Kui ma nüüd ei eksi, siis 2009 aasta Mai kuus Mallorca ja Osasuna vastu.

                          Kommentaar


                            Pique pingile istutamine Chelski ja Reali vastu oli viga. Set piisid, mis on niigi achilleuse kannaks päkapikkudel, andsid ikka valusalt tunda. Ja noh, Xavi oleks pidanud oma võimaluse ära lööma ja game on.
                            Ei tahaks kõlada vinguviiulina, kuid Abidali vigastus on rohkem tunda andnud, kui oleks eeldanud, Puyol on hakanud eksima ja sellist kindlat kaitsjat nagu polegi, Mascheranol pole seda kiirust.

                            Mõneti on sellist tagasilööki vaja- võidud väsitavad, nii publikut kui mängijaid endid. Tundus eile, et kui Real oma nurgaka ära kasutas, siis teatud mehed olid kuidgi liiga mugavustsoonis "külläratuleb". A ei käi need asjad päris nii. Ja noh, teatud seltskonda jalkavaatlejaid on barca edu ikka tõsiselt väsitanud. Nüüd saavad natuke jalga puhata.
                            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                            Kommentaar


                              Ütleme nii, et Bale ülemineku mõte on mulle üha enam meeldima hakanud. Kui ta vaid nii klaasist ei oleks.

                              Kommentaar


                                Chelski David Luiz ka päris teemakohane praegu. Ja samas, kas Bale sobiks Barca mängustiili? Ta pole selline, kes palju sööte jagab ning tema eest peaks arvatavasti päris palju välja ka köhima.
                                "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X