320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts


    mõtlesin, et ehk teid huvitab.

    Kommentaar


      Eks mõlemale poolele jättis kohtunik kaarte jagamata, aga see..
      "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

      Kommentaar


        Algselt postitas MESSI. Vaata postitust
        Eks mõlemale poolele jättis kohtunik kaarte jagamata, aga see..
        Näita (töötlemata) pilti, kus Khedira jalg nagu päriselt ka vastu Abidali lõusta on. Ohtlik mäng oli see muidugi, aga oleks siis puude ka olnud või midagi...

        E: Mu arust videosid ja korduseid vaadates oli just naljakas. Meenutas tsirkust. Jalg käib näo eest läbi, mees mõtleb ja pikali maha. Ses suhtes, et oleks päriselt molli saanud, ei oleks vend korda jäänud ja oleks kuskile mõne kriimustuse ka ikka saanud.
        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
        Algselt postitas taku*
        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

        Kommentaar


          Kui Barca Xavi ja Pique ja Pedro pingilt võttis, muutus mängupilt ning tegelt oldi isegi võiduväraval päris lähedal, aga kohtunik ei julgenud Pedro vastu seda lõpu eel vilistada, kuigi viga oli ilmne (siin foorumis tuleb kohe disclaimer panna, et Valdese idiootsus oli kah penalti, kuid Ronaldu suutis draamakuningannana üle mängida). Pedro oli selle lühikese ajaga ikka selgelt parim mees B poolel, Xavi suutis asjad keskväljal üle võtta ning Iniesta vajab partnereid. Keita kah kosus ning teine poolaeg oli täitsa nitševoo.
          Üldiselt pole Barca muidugi Madridi-hooajaks veel valmis, mis on mõneti loogiline, sest kui pool meeskonda on Copal, ja teine pool vigane, siis mingist totaalpressingust ja surve alt välja tulemist on raske loota. Mis tegi aga rõõmu oli tõdemus, et tugevaima 11ga tõmmati end Realist tegelikult mööda, seda just kvaliteedi arvelt.

          Realist veel niipalju, et mõistetamatu on see hokimentaliteet- nii kui enam ei suudeta, siis lastakse loom välja- kuidas Pepe kaardita jäi ning Alonso vaid ühe kollase teenis, on beyond me. Sellise üleoleku ajal teha 26 viga, seda pre-seasoni mängus? Ma ei viitsi otsida, aga kui keegi nt Alonso vead kokku loeks, veelgi parem, jutuubi lingiks. Mänguga nagu mängiti Barca üle, aga niikui natkenegi Barca mängima sai kukuti vikatit laskma. Nõme.
          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

          Kommentaar


            Haha, võta välja Real Madrid! Täies koosseisus ning ilmselgelt paremas vormis ei suudetud kodus võita nõrgenenud koosseisuga alavormis Barcat. Barca mängu oli täiesti jube vaadata. Pooled mängijad ei suutnud vabana olles lihtsaid sööte omastada, samamoodi pole iial näinud, et nii võssi iga teine sööt antakse. Kaitseliin olid nagu peata kanad, keskväljal mingit kontrolli polnud ja eesliinis puudus teravus. Real oli mänguliselt ja võimaluste poolest selgelt üle, kuid paanikaks pole põhjust, sest meeskondade ettevalmistused hooajaks on olnud väga erinevad ning Barcelona on oma (tipp)vormist veel väga-väga kaugel.

            Motm oli kindlasti Valdes, kes hoidis Reali ainult 2 kolli peal. Eks jälle seda daivimist oli mõlemalt poolt natukene, aga Cristiina kätelaiutamine ja nutused näod ning mingi arusaamatu tõmblemine on ikka klass omaette endiselt. Valdesi väike käetõstmine oleks kohtuniku võibolla isegi kohtuniku mõtlema pannud, et Crissu kasuks penalt anda, aga viimane suutis ikka üle tõmmaleda olukorra täielikult Ja kui Real fännid seda penaltit taga uluvad, siis Pedole tehti veel selgem viga seal kastis lõpupoole. Pepe on samuti endiselt ahvinäoga lihunik seal platsil.
            Aga veel jättis positiivse mulje Alexis, eriti arvestades, et alles nädal tagasi tegi mees esimese trenni Barca särgis. Töötas ilusti tagasi kaitsesse ja rünnakul julges ja suutis ka ette võtta. Kiirust on vennal meeletult ja kui süsteemi sisse sulandub ja kohaneb, siis hakkab sealt tema äärest korralikult teravusi tulema.

            Kommentaar


              Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
              Haha, võta välja Real Madrid! Täies koosseisus ning ilmselgelt paremas vormis ei suudetud kodus võita nõrgenenud koosseisuga alavormis Barcat. Barca mängu oli täiesti jube vaadata. Pooled mängijad ei suutnud vabana olles lihtsaid sööte omastada, samamoodi pole iial näinud, et nii võssi iga teine sööt antakse. Kaitseliin olid nagu peata kanad, keskväljal mingit kontrolli polnud ja eesliinis puudus teravus. Real oli mänguliselt ja võimaluste poolest selgelt üle, kuid paanikaks pole põhjust, sest meeskondade ettevalmistused hooajaks on olnud väga erinevad ning Barcelona on oma (tipp)vormist veel väga-väga kaugel.

              Motm oli kindlasti Valdes, kes hoidis Reali ainult 2 kolli peal. Eks jälle seda daivimist oli mõlemalt poolt natukene, aga Cristiina kätelaiutamine ja nutused näod ning mingi arusaamatu tõmblemine on ikka klass omaette endiselt. Valdesi väike käetõstmine oleks kohtuniku võibolla isegi kohtuniku mõtlema pannud, et Crissu kasuks penalt anda, aga viimane suutis ikka üle tõmmaleda olukorra täielikult Ja kui Real fännid seda penaltit taga uluvad, siis Pedole tehti veel selgem viga seal kastis lõpupoole. Pepe on samuti endiselt ahvinäoga lihunik seal platsil.
              Aga veel jättis positiivse mulje Alexis, eriti arvestades, et alles nädal tagasi tegi mees esimese trenni Barca särgis. Töötas ilusti tagasi kaitsesse ja rünnakul julges ja suutis ka ette võtta. Kiirust on vennal meeletult ja kui süsteemi sisse sulandub ja kohaneb, siis hakkab sealt tema äärest korralikult teravusi tulema.

              Mis kuradi asja see peaks tähendama ? Tundub, et sa idioot pole kunagi jalgpalli mänginudki ja lahmid täiesti lampi. Nagu teada, siis ei piisa ainult HEAST vormist ja HEADEST rünnakutest, et mäng võita, mingil määral peab õnne ka olema. See, et sa siin lahmima nüüd hakkad, et kui hale RM on, on minu arust ikka väga mööda..
              Ootame 2nd legi, ise nautisin mängu ning ootan teisest mängust umbes sama huvitavat elamust!

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                Mis kuradi asja see peaks tähendama ? Tundub, et sa idioot pole kunagi jalgpalli mänginudki ja lahmid täiesti lampi. Nagu teada, siis ei piisa ainult HEAST vormist ja HEADEST rünnakutest, et mäng võita, mingil määral peab õnne ka olema. See, et sa siin lahmima nüüd hakkad, et kui hale RM on, on minu arust ikka väga mööda..
                Ootame 2nd legi, ise nautisin mängu ning ootan teisest mängust umbes sama huvitavat elamust!
                Ei ole jaa ise jalgpalli mängind. Ma rohkem selline Mourinho stiilis teoreetik. Barcal oli loomulikult õnne, et ei kaotatud.
                Ise ma mängu ei nautinud, sest no Barca mäng oli korralikust jalgpallist kaugel. Ma tean seda, et pokris peab mingil määral õnne ka olema, aga jalgpallis on ikkagi oskuste peal (mitte, et pokris pole, aga õnne tegur on palju väiksem pallimängus ikkagi). Kui muidugi post või latt ette jäävad, siis on tõesti veidike unlucky, aga kui Victor Valdes ristnurgast palli ära toob, siis on see lihtsalt temapoolne supertõrje.
                Kuid mida ma tahtsin öelda on see, et ma olen eilse mängu tulemusega rahul. Barcal olid mitmed võtmemängijad väljas ja osad mängisid mitte tavapärasel positsioonil + meeste füüsiline vorm lihtsalt marusitt ja jopati kuidagi see viik ära. Mitte, et eeltoodud asjad nüüd maru suur vabandus oleks, aga lihtsalt mul isiklikult on hea meel, et sellises olukorras võõrsilt väravatega viik kätte saadi.

                Aga ma ootan 2nd legist palju paremat mängu, idioot.

                Kommentaar


                  Arvan endiselt, et Bernabeul 2-2 viik tippvormis Reali vastu on hea saavutus. Siiski ootaks Barcalt paremat mängu Camp Nou'l.
                  "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                  Kommentaar


                    Tervitused Fabregasele
                    Fan of Manchester United and FC Barcelona.

                    Kommentaar


                      Welcome Cesc Fabregas!!!

                      Kommentaar


                        JEEEEESH !!! Minu jaoks kõige oodatuim transfer sel suvel .Loodan , et mängija lööb täielikult särama . Kivi kotti !

                        Kommentaar


                          Algselt postitas fcbarcelona.com
                          Cesc has finally joined FC Barcelona, after signing a contract for the next five seasons. His buyout clause will be 200 million Euros.
                          Arsenal oleks võinud samamoodi teha

                          Kommentaar


                            Esiteks: mis kuradi mõttes Real tippvormis on? Nalja teete või? Real on tippvormist kaugel - see, kui hetkel ollakse koos rohkem trenni teinud, kui Barca, ei tähenda, et me omad tippvormis on.

                            Teiseks: "Barcal olid mitmed võtmemängijad väljas" - Puyoli ei olnud, aga tal olid juba hooaja lõpus vigastused + platsil ei käinud Busquets... Võtab veits kukalt kratsima.

                            Kolmandaks: Täna on üle mitme päeva mõnus suvine ilm, päikest teile!
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                              Näita (töötlemata) pilti, kus Khedira jalg nagu päriselt ka vastu Abidali lõusta on. Ohtlik mäng oli see muidugi, aga oleks siis puude ka olnud või midagi...

                              E: Mu arust videosid ja korduseid vaadates oli just naljakas. Meenutas tsirkust. Jalg käib näo eest läbi, mees mõtleb ja pikali maha. Ses suhtes, et oleks päriselt molli saanud, ei oleks vend korda jäänud ja oleks kuskile mõne kriimustuse ka ikka saanud.
                              Punane kaart oleks Khedirale liig olnud, aga isegi kõige paadunumad Madridi fännid ei saa eitada fakti, et see oli ohtlik mäng ja seega puhas kollane kaart. Samuti Pepe... kuidas selline mees eile punast ei saanud on müstiline. Tundub et ta enne rahu ei saa kui mõni meie meestest verisena väljakult minema viiakse.

                              Mängupilti kommenteerides, siis olen endiselt arvamusel, et Barcelonal oli eile õnne, et nad korraliku sauna osaliseks ei saanud. Kas see oli kinni siis Barca kvaliteedis või Reali võimetuses oma olukordi realiseerida, ei oska öelda. Aga nagu enne ütlesin, Barcelona peaks tulemusega rohkem rahul olema.

                              Mängijatest rääkides, siis kõige esimesena võtaks ette Alexise, kelle suunas tahaks visata tohutul hulgal kiidusõnu. Mees suutis oma esimeses mängus Hispaania parimale vasakäärekaitsjale rohkem peavalu tekitada kui keegi teine. Ja mees ei mänginud veel oma parimal tasemel. Saab olema huvitav näha, kas ja kuidas Pep ta õitsema paneb. Valdes oli kunn, Abidal, Keita ja Thiago on paremaid päevi näinud ning Messi ja Villa väravate peale võtaks õltsi. Arvan veel, et Busquetsi igatseti kõige rohkem.

                              Ning lõpuks, Tere tulemast koju, Fabregas! Hetkel vaatan siit otseülekannet tema esitust. Loodame teda kolmapäeval väljakul näha.

                              Kommentaar


                                Kui Hispaania liiga parim vasakkaitsja on Marcelo, siis on ikka tegemist päris halva liigaga... just sayin'
                                “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X