320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts


    siin see eilne messi wink cristiano suunas

    Kommentaar


      Algselt postitas marrrtin Vaata postitust
      minu arust oli kaasas küll...
      Marcelo ei kuulnud Brasiilia koondisesse. Realist olid Copal ainult Higuain, di Maria, Gago (kes nkn lahkumas on) ja Garay (kes juba lahkunud on).
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mask Vaata postitust
        Jah, sest juba "see aasta" on üle kaheksa kuud kestnud ja vähe usutav, et Barca mehed on selle aja jooksul vaid mõned trennid teinud. Ma pole küll Reali tegemistega väga kursis, kuid vaevalt nemadki veel väga heas füüsilises vormis olid.

        Üldiselt vabanduste asemel võiks vahel vastast tunnustada. Aga noh, mis teha, kui võitude, tiitlite ja muu kulla-karraga nii ära hellitatud on.
        No okei .. Pidasin silmas seda hooaega siiski ja ma usun et sa said sellest aru küll . Ja Reali mehed on kõvasti paremas füüsilises vormis hetkel kui Barcelona mängijad , ma pole öelnud et nad oleks hetkel tippvormis vms , lihtsalt Barcelonast on nad hetkel füüsiliselt ja nagu ka viimasest mängust näha siis mänguliselt üle .

        Ma tunnustan vastast , Real on väga hea võistkond .Ma ei tahtnud oma lausetega kedagi halvustada mul pole Reali vastu mitte kui midagi , vaatan ka nende muid mänge huviga

        Btw , Molbert , mis mu nimel viga on ?

        Seega peace vennad

        Kommentaar


          ma ei tahaks heiter olla aga mille pealt te kõik seda vormi argumenti kasutate?
          Algselt postitas JT8055
          Olge aktiivsemad!

          Kommentaar


            Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
            ma ei tahaks heiter olla aga mille pealt te kõik seda vormi argumenti kasutate?
            Noh, kui kaotad, siis on lihtsalt vorm sitt, mitte ei mängi kehvalt. Loogiline ju.
            P.S. oot, barka ei kaotanud ju? Nevermind, ju siis on lihtsalt mingi ving.

            Kommentaar


              Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
              ma ei tahaks heiter olla aga mille pealt te kõik seda vormi argumenti kasutate?
              Ma teen tavaliselt nii:
              Vaatlus + järeldus = arvamus
              Vorm sitt, sest on olnud nii vigastusi pluss Copa America mehed naasid alles puhkuselt ning pole just palju treeningkväljakul saanud põhitööga tegeleda.
              Kui vorm sitt = mäng kehv
              Ma ei tea, mulle tundub suht loogiline arvamusavaldus, a ajakirjandus käib vähe teise loogika järgi tänapäeval, foorumis vist ka.
              Muidugi, võib ka olla lihtsalt kehv päev, maa külmunud ja kärss kärnas.
              edit: Ma ei viitsi siia seda oksendava Messi pilti otsida, googeldage
              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

              Kommentaar


                Kommentaar


                  Pohmakas.
                  "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                  Kommentaar


                    mitte ükski meeskond ei saa veel korralikus (mängu)vormis olla, selle saavutamiseks on tõsiseid mänge vaja.
                    füüsis on neil meestel selline, et nad ei pea aasta osta midagi tegema ning siis võtavad ühe kuukese aega, kõksivad palli, jooksevad natsa, võimlevad, venitavad rannas jalgu ning võivad rahulikult jalka-aabits käes väljakul õppetunde jagada.

                    igaks petteks teeks ruttu Alexis Sancheze kiidulaulu ka ära, sest värskelt CA tulnuna oli ta päris törr ning jättis üllatavalt sümpaatse mulje... mille ta tõenäoliselt suht varsti korstnasse kirjutab
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas umbadapopp
                      Fabregas tuli, et võita ja nagu näha, siis esimene karikas on juba käega katsutav, kui võõrsilt väravatega viigiga pääseti. Pole paha mingi 2 päeva pärast üleminekut midagi võita, kui oled üle tulnud meeskonnast, mis pole 6 aastat võitnud. Iseasi on see, palju see emotsioone tekitab, kui pole olnud osa meeskonnast, mis teenis koha selles finaalis ja kahtlane, kas ta isegi mängib.
                      PS! Kas Thiagolt võeti see nr 4 siis uuesti käest ? ja see sõprukas talle nr4 andmine oli mingi meediamäng ? :P

                      Cesc sai number 4 ning Thiagole anti särk numbriga 11.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                        Ma teen tavaliselt nii:
                        Vaatlus + järeldus = arvamus
                        Vorm sitt, sest on olnud nii vigastusi pluss Copa America mehed naasid alles puhkuselt ning pole just palju treeningkväljakul saanud põhitööga tegeleda.
                        Kui vorm sitt = mäng kehv
                        Ma ei tea, mulle tundub suht loogiline arvamusavaldus, a ajakirjandus käib vähe teise loogika järgi tänapäeval, foorumis vist ka.
                        Muidugi, võib ka olla lihtsalt kehv päev, maa külmunud ja kärss kärnas.
                        edit: Ma ei viitsi siia seda oksendava Messi pilti otsida, googeldage
                        no ma saan aru et meie vorm on olematu aga miks Real tippvormis peaks olema või kuidas see tehe käib üldse?
                        Algselt postitas JT8055
                        Olge aktiivsemad!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                          no ma saan aru et meie vorm on olematu aga miks Real tippvormis peaks olema või kuidas see tehe käib üldse?
                          ma nüüd ei hakka oma poste läbi vaatama, aga ma ei ole väitnud, et Real on tippvormis. Vaevalt. Fakt (loetud) oli see, et Mou väitis, et on meeskonnaga saanud teha 26 trenni ning nad on valmistunud selleks superkarikaks korralikult (mitte spetsiaalselt). Valem siis oleks: rohkem trenni ja vähem segavaid faktoreid (copa america, vigastused põhimeestel, ostud varem tehtud) Reali poolelt, mis nagu viitaks ka, et Madridi mehed on paremas vormis ning on hetkel parem meeskond kui Barca. Seda nii mänguliselt kui ka võhmalt. Ma ei tea, mulle tundub nagu loogiline.
                          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                          Kommentaar


                            Sa võtad liialt isiklikult. Tippvormi mainisid siin mõned teised Messid.
                            Algselt postitas JT8055
                            Olge aktiivsemad!

                            Kommentaar


                              mis kell barca - real hakkab?

                              Kommentaar


                                Umbes täpselt 26h pärast.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X