320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pedro pingil?
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas MESSI. Vaata postitust
      FC Barcelona-Villarreal CF
      22:00, Camp Nou

      Barcelona: Valdes, Abidal, Fontas, Mascherano, Bartra, Busquets, Fabregas, Xavi, Iniesta, Messi, Alexis.
      Villarreal: Lopez, Zapata, Musacchio, Marchena, Oriol, Valero, Senna, Bruno, Cani, Nilmar, Rossi.
      See mingi eeldatav pullikaka ju? Eurosport?
      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

      Kommentaar


        Algselt postitas football2u Vaata postitust
        See mingi eeldatav pullikaka ju? Eurosport?
        Jah, Eurosport. Endal tekkis ka väike kahtlus sisse, aga ma arvan, et eks see midagi sellist ole..
        "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

        Kommentaar


          Algselt postitas MESSI. Vaata postitust
          Jah, Eurosport. Endal tekkis ka väike kahtlus sisse, aga ma arvan, et eks see midagi sellist ole..
          Aga postitad ikka? Püüa nüüd siis end kokku võtta.
          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

          Kommentaar


            barcal tuleb kindlasti raske mäng villareali vastu. villarealil head ründajad ja barcal põhi kaitsemehed väljas.
            a saaks keegi õelda millal ballon d ori võitja teada saab?

            Kommentaar


              Võitja on juba teada.

              Kommentaar


                Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                Aga postitad ikka? Püüa nüüd siis end kokku võtta.
                Jaja, olen süüdi, ära pikka viha pea. Eurospordi peal oli puhas jama.
                Barca kodukalt, siis algkoosseis: Valdes, Macherano, Busquets, Abidal, Keita, Cesc, Thiago, Iniesta, Alexis, Messi, Pedro.
                "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                Kommentaar


                  minu teada see auhind mille messi alles võitis polnud ballon d or.
                  miks xavi mängus pole villareali vastu?

                  Kommentaar


                    Tulistan puusalt ja tõele ei kandideeri, aga see viimane auhind oli ju Euroopa parim mängija vms. Aga ballon d'ori ta pani ju ka kinni. Oli foorumiski suur vaidlus selle üle kes oleks pidanud võitma ja kes oli parem jne. Kiire wiki andis võitjaks Messi iniesta ja Xavi ees.

                    Kommentaar


                      Barca - Villareali mäng eelmine hooaeg oli üks ilusaimaid liigas. Loodan et see kord latti allapoole ei lasta.

                      Alexis ja Fabregas alustavad, Xavi ja Villa pingil. Formatsioon peaks Barcal 3-4-3 olema. Läheb lahti!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas MESSI. Vaata postitust
                        Jaja, olen süüdi, ära pikka viha pea. Eurospordi peal oli puhas jama.
                        Barca kodukalt, siis algkoosseis: Valdes, Macherano, Busquets, Abidal, Keita, Cesc, Thiago, Iniesta, Alexis, Messi, Pedro.
                        mitu kaitsjat väljakul siis on? reaalselt nendest vist oma positsioonilt ainult abidal kaitsja või ma eksin?

                        Kommentaar


                          Kurb on see, et enamus meeskonnad annavad Barca vastu alla juba ennem mängu. Porto ja Real näitasid, et kui korralikult keskväljal meeskondliku survet anda, siis küll ka Iniestad ja Xavid eksima hakkavad.

                          Kommentaar


                            Ootame Barca ja Reali kohtumised ikka ära. Need hooaja eelsed "sõprusmängud" on vilets materjal suurte järelduste tegemiseks. Ja lisaks on Real Madrid ikka meeletult tugev meeskond. Terve liigahooaja peale Barcale vaid 4p kaotada...Maailmas rohkem selliseid meeskondi ei leidu.

                            Tee või tina, aga lihtsalt heast taktikast Barca vastu ei piisa. Vastasel korral ei oleks tulemused sellised nagu on.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mask Vaata postitust
                              Kurb on see, et enamus meeskonnad annavad Barca vastu alla juba ennem mängu. Porto ja Real näitasid, et kui korralikult keskväljal meeskondliku survet anda, siis küll ka Iniestad ja Xavid eksima hakkavad.
                              Täiesti uskumatult sita taktikaga on Villareal mängimas. Meenutab veits Arsenali eilset mängu kus liin eriti kõrgel oli ja sinna taha sööte sai jagada. No ja kaitseliini taha söötude jagamises pole Barcale maailmas absoluutselt vastast nkn... Neljast väravast 3 on tulnud läbisöödust täna ja Villareal pole ikka õppust võtnud. Praeguse seisuga suudavad Barcaga võrdselt mängida ainult Real, ManU (ja Porto sõprusmängus enam-vähem.) Kahju, et esimene suudab seda teha umbes 50-60 minutit ja teine umbes 10 min....

                              Kommentaar


                                Ei tasu väga ka unustada, et Villarealil oli nädala sees vägagi oluline mäng ning meeskond on ikkagi suht õhuke. Lihtsalt ei suudeta juba füüsiliselt pressida ning sellest ka teise poolaja lagunemine. Aga jah, see keskväli on ikka päris hirmus, mis kokku kogunenud ja kogutud on- pmst võiks suisa kaitsjateta mängida.
                                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X