320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui need punktid peaksid liigas saatuslikuks saama siis...
    http://www.youtube.com/user/Liverinho?feature=mhee

    Kommentaar


      Algselt postitas Suht Pohh Vaata postitust
      Kui need punktid peaksid liigas saatuslikuks saama siis...

      Ma olen enam kui kindel, et vähemalt üks selline ootamatu viik keskmikuga tuleb hooaja jooksul ka Realil..

      Kommentaar


        Algselt postitas Vallimägi Vaata postitust
        seda küll, lihtsalt naljakas oli
        Minumeelest on naljakamad kolmanda sekundi ajal all paremal nurgas poisi soojendusharjutused.

        Kommentaar


          Mis kana Iniestal ja van Bommelil kitkuda on?
          "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

          Kommentaar


            Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga



            ehk midagi sellist...

            Kommentaar


              Ma vaatasin teie mängjate teesklemisi, kuradi hale hakkab teist, ei vääri te seda võitu mis te täna saate.
              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas look Vaata postitust
                Ma vaatasin teie mängjate teesklemisi, kuradi hale hakkab teist, ei vääri te seda võitu mis te täna saate.
                Mis sul pole siis üldse usku Milani, et ennem mängu juba alla annad? Pigem arvan, et barca on lihtsalt mänguliselt üle, mitte teeseldes.

                Kommentaar


                  Algselt postitas look Vaata postitust
                  Ma vaatasin teie mängjate teesklemisi, kuradi hale hakkab teist, ei vääri te seda võitu mis te täna saate.
                  Tundub et sa midagi muud vist ei vaadanudki. Ma soovitan ikka sisukamalt selle tiimiga tutvuda ja oma lõplikku arvamust mingisuguse tiimi kohta kellegi ebasportliku käitumise põhjal mitte teha.

                  Kommentaar


                    Barca: Valdes, Alves, Mascherano, Sergio, Abidal, keita, Xavi, Iniesta, Villa, Pedro, Messi.

                    Milan: Abbiati, Zambrotta, Nesta, Abate, Thiago Silva, Van Bommel, Seedorf, Nocerino, Boateng, Pato, Cassano
                    "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                    Kommentaar


                      See Barcelona kaitseliin on küll üks paras nali praegu

                      Kommentaar


                        Linki oskab keegi pakkuda? Adthenet ei tööta mul.

                        Kommentaar


                          Miks Pique ei mängi? Krt panin ta fantasy tiimi ka veel. No on nali!
                          Algselt postitas Plechazunga
                          Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                          Hmm, that didn't really work.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rebellion Vaata postitust
                            Miks Pique ei mängi? Krt panin ta fantasy tiimi ka veel. No on nali!
                            Vigane on.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rebellion Vaata postitust
                              Miks Pique ei mängi? Krt panin ta fantasy tiimi ka veel. No on nali!
                              Modelli show'l kontsakingadega komistas ja kukkus.

                              Vigastatud

                              Kommentaar


                                http://dlive.tk/live/link2.html
                                Pique ravib veel vigatust välja, mis ta sõpruskohtumises Itaalia vastu sai.
                                Esimese poolaja lõpus nägime me sellist Barcat nagu me alati oleme näinud, loodetavasti jätkub ka teisel poolajal sama moodi. Ma loodan, et Iniesta vigastus väga pikale ei veni, Alexis ju kh 2 kuud väljas..
                                "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X