320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas BCfey Vaata postitust
    See Pique kollane kaart oli küll täielik läbikukkumine Gerardi poolt. Nüüd ähvardatakse talle kahemänguline mängukeeld laubale tembeldada, sest tegu võis olla meelega teenitud karistusega, ning ta võib Reali mängu vahele jätta. Ja olgem ausad, ega selle näitlemise eest ta oskarit poleks võitnud.

    Aga Alexise üle on küll hea meel. Pikka aega ootasin seda tapjainstinkti tal värava ees näha, kuid ei tulnud ega tulnud seda temalt. Driblada ta oskab, kiirust nagu on ja sööta suudab samuti, kuid selle palli väravasse toimetamisega tundus tal ikka raskusi olevat. Eile ta aga näitas, et ei jää ta värava ees hätta kui vaja ning suudab samasuguseid meistriteoseid ei kuskilt välja võluda nagu Villa või Messi. Ootan temalt isuga veel selliseid mänge.
    Kust jutt, et kahemängulist keeldu ähvardatakse väänata? See oleks muidugi eriline pihulaup otsus? Pep jätnuks ta kollaseta ju arvatavalt laupäeval pingile, et vältida kaardikeeldu klassikas. Millisest tahtlikust/geniaalsest taktikaliselt võetud kollasest saab üldse siis juttu olla? Ei saa aru...tegu pole miski kahejalgse paly-offiga.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      84-ndal minutil saada 4:0 seisult mängu venitamise eest kollane kaart on üpris viisakas argument.

      "Modifications had been made to the Royal Spanish Football Federation (RFEF) Disciplinary Code in 2011, which states that any deliberate intent to receive a fifth yellow card can lead to an additional match suspension."
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Algselt postitas rixxer Vaata postitust
        Kust jutt, et kahemängulist keeldu ähvardatakse väänata? See oleks muidugi eriline pihulaup otsus? Pep jätnuks ta kollaseta ju arvatavalt laupäeval pingile, et vältida kaardikeeldu klassikas. Millisest tahtlikust/geniaalsest taktikaliselt võetud kollasest saab üldse siis juttu olla? Ei saa aru...tegu pole miski kahejalgse paly-offiga.
        Link

        Video:


        Kohtuniku nägu ütles kõik. Ma oleks üllatunud kui talle kahemängulist keelu ei väänata.

        Kommentaar


          Algselt postitas BCfey Vaata postitust
          Link

          Video:


          Kohtuniku nägu ütles kõik. Ma oleks üllatunud kui talle kahemängulist keelu ei väänata.
          Ikkagi, miks tal seda võtta vaja oli?
          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

          Kommentaar


            Eks see praeguse situatsiooni kurioosseks teebki.

            Kommentaar


              Algselt postitas BCfey Vaata postitust
              Eks see praeguse situatsiooni kurioosseks teebki.
              See seab minu jaoks küsimuse alla kogu selle "meelega". Siis pidi ikka päris korralik ajukülmumine toimuma. Pealegi, anda siis kahemänguline bänn Piquele, aga jätta Alonsole andmata?
              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

              Kommentaar


                Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                Pealegi, anda siis kahemänguline bänn Piquele, aga jätta Alonsole andmata?
                Kas Alonso sai aja viivitamise eest kollase?
                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                Algselt postitas taku*
                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                Kommentaar


                  Ramos sai vist topeltlaksu?
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                    Kas Alonso sai aja viivitamise eest kollase?
                    Reeglites ei ole aja viivitamise kohta spetsiifiliselt mitte midagi öeldud. Kui daz boobi tsitaat paika peab, siis on küsimus pelgalt interpretatsioonis, mis on deliberate. Võid teha nii ja naa, hetkel on minu jaoks küsimus, kui seda ju tegelikult vaja võtta polnud, kuidas siis see delibarate on?
                    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                    Kommentaar


                      Mees kõige pimedamas Camp Nou otsas sai ka aru, et tegemist oli tahtliku kaartiga ning võtta arvesse kogu seda mulli, mis nende kollaste kaartide ümber üles puhutud oli, eelmise aasta teatrit Ramose ja Xabi punastega CL-is ning lähenevat El Clasicot, siis ei imesta et see juurdlus algatati. Puhta lehega Reali vastu mängida oleks ju ideaalne.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                        Mees kõige pimedamas Camp Nou otsas sai ka aru, et tegemist oli tahtliku kaartiga ning võtta arvesse kogu seda mulli, mis nende kollaste kaartide ümber üles puhutud oli, eelmise aasta teatrit Ramose ja Xabi punastega CL-is ning lähenevat El Clasicot, siis ei imesta et see juurdlus algatati. Puhta lehega Reali vastu mängida oleks ju ideaalne.
                        Mis vahet seal on, kas Reali vastu puhta lehega või mitte? Niikuinii tuleb ju klubide MM ja vaheaeg liigas pärast seda mängu. Okei, 8. jaanuaril derby Espanyoliga võõrsil, aga hakata praegu sellele mõeldes, reglimuudatusi teades, el clasicoga riskima. Minu jaoks jääb motiiviks väheseks ja kui motiivi nagu ei ole, siis...?
                        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                          Mis vahet seal on, kas Reali vastu puhta lehega või mitte? Niikuinii tuleb ju klubide MM ja vaheaeg liigas pärast seda mängu. Okei, 8. jaanuaril derby Espanyoliga võõrsil, aga hakata praegu sellele mõeldes, reglimuudatusi teades, el clasicoga riskima. Minu jaoks jääb motiiviks väheseks ja kui motiivi nagu ei ole, siis...?
                          Seda vahet oskab näha ainult Pique(või Pep) ise. Pealegi, nagu ma juba ütlesin, kogu huumor seisneski selle situatsiooni arusaamatuses ja ebaõnnestunud läbiviimises.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                            Võid teha nii ja naa, hetkel on minu jaoks küsimus, kui seda ju tegelikult vaja võtta polnud, kuidas siis see delibarate on?
                            Kui mees hilineb olukorda, siis tuleb kohe mingeid skeeme välja mõtlema hakata, sest jalgpallis ju kunagi ei jääda erinevates olukordades hiljaks?
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                              Kui mees hilineb olukorda, siis tuleb kohe mingeid skeeme välja mõtlema hakata, sest jalgpallis ju kunagi ei jääda erinevates olukordades hiljaks?
                              Ei saa aru. Küsimus on suunatud karistuse määrajale ju. Minu kogu teema seisneb selles, et erinevalt nt Alonsost ei olnud Piquel ju motiivi meelega kollast võtta. seetõttu jääb arusaamatuks, milles teda süüdistatakse. Kuidas seda teha minu jaoks hetkel ei mängi rolli. Kui analoogiat tahta, siis tapa noaga või uputa, aga kui tahad kvalifitseerida ettekavatsetud tapmiseks või ettekavatsemata tapmiseks, siis viis, kuidas tapad, ei mängi rolli. Motiivi pead tõestama.
                              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                                Kui mees hilineb olukorda, siis tuleb kohe mingeid skeeme välja mõtlema hakata, sest jalgpallis ju kunagi ei jääda erinevates olukordades hiljaks?
                                Inimlik eksimine on ju välistatud tippjalgpallis !
                                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X