320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    nagu meeskond, nii ka jüngrid
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      nagu meeskond, nii ka jüngrid
      vähemalt on elus siis tuim winning kogu aeg!
      Algselt postitas JT8055
      Olge aktiivsemad!

      Kommentaar


        Vingus see Alexis mis ta vingus seal platsil, aga enda töö tegi ära ja väga hästi! Päris naljakas on nüüd mõelda, et hooaja alguses tembeldati Fab'i kalliks pingipoisiks, nüüd aga mees jookseb algrivistuses koos Xavi ja Iniestaga väljakule ning skoorib.
        "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

        Kommentaar


          Lisaks toob Fabregas minu silmis platsile mingit müstilist inglise stiili, millega pole Hispaanias harjutud. Selline peaga lõpetamine pole minu meelest tavaline Barcelona jaoks.
          Seega suurepärane ost.

          Kommentaar


            Fab on küll täitsa mässiv olnud, ennem saab tema aasta parima tiitli kui CR7.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Meediavõit kindlalt Realile. Väga paljudele on ajupesu tehtud.
              Teenitud võit. Uued ostud näitasid taset, kuigi paljud kahtlesid nende oskustes?
              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas JanK Vaata postitust
                Miks kõik barcafännid nii tundlikud on
                Tahad paralleele, siis vt Manu teemat ja kohtunike konspiatsiooni, Fergie time jne. Ajudele hakkab, täitsa ok klassika oli, aga mõni mees peab ikka. Ei ole just üllatav, et inglise liiga manupoisid.
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  What is this i dont even, ise olen Reali toetaja aga tütar naeris süles igal korral kui Fabregast lähivaatest näidati....tütar on aastane.

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      Ja kes ei ole veel näinud, siis siin on ülevaade, kuidas Pep Mourinho taktikaliselt üle mängis.

                      Aga tõsiselt, iga Barcelona fänn peaks oma tiimi üle peale sellist esitust uhke olema. See, kuidas Pep oma meeskonna otsustavateks mängudeks ette suudab valmistada, väärib mingisugust auhinda. Vb oli meil natuke liiga palju talenti eile Madridi jaoks väljakul ning kindlasti oli taktikal oma roll Barcelona võidus ent peamine relv peitus meil siiski mentaalses pooles. Isegi see varajane prahmakas ei suutnud erilist närvilisust Guardiola meestes tekitada ning mida aeg edasi läks, seda rohkem muutusid Messi & CO. enesekindlamaks ja Ronaldo & CO. närvilisemaks. Paremat viisi Madridi poiste taevast alla toomiseks ma ei tea.



                      Veelkord - SUUR aplaus meestele!

                      Kommentaar


                        Tegelikult oli siiski natuke närvilisust näha pärast Benzema väravat. Taheti kähku tagasi lüüa ja unustati ära, et neile meeldib siiski palli hoida. Esimese poolaja keskel hakkasime juba Barca moodi mängu nägema, teine poolaeg oli Barca-Barca-Barca. Suurepärane comeback tehti. Siis juba töötas kõik nii nagu vaja, ei oskagi kedagi eraldi välja tuua, aga Iniesta sai vist MOTM?
                        Barcelona siiski näitas, kes on parim. Kurat, Madridi Madridis võita on tore!
                        "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                        Kommentaar


                          20. minuti ajal muutis Pep taktikat ning Real ei suutnud sellele midagi vasta panna lihtsalt. Alexis keskele ja Alves äärde. Barca hakkas oma mängu siis alles mängima ja juhtus mis juhtuma pidi. Pep on "alati" Madridi vastu õige taktikaga mänginud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas MESSI. Vaata postitust
                            Tegelikult oli siiski natuke närvilisust näha pärast Benzema väravat. Taheti kähku tagasi lüüa ja unustati ära, et neile meeldib siiski palli hoida. Esimese poolaja keskel hakkasime juba Barca moodi mängu nägema, teine poolaeg oli Barca-Barca-Barca. Suurepärane comeback tehti. Siis juba töötas kõik nii nagu vaja, ei oskagi kedagi eraldi välja tuua, aga Iniesta sai vist MOTM?
                            Barcelona siiski näitas, kes on parim. Kurat, Madridi Madridis võita on tore!
                            No arvesse peab ikka võtma ka seda, et Madrid pressis meid esimesel 30. minutil ikka väga julmalt. Keskväljal palli hoidmine oli pea võimatu ning kui Valdes palli puudutas lendas talle kohe 2-3 valgesärki peale. Kuid sellist frustratsiooni ja rahutust poisid välja igaljuhul ei näidanud. Mängiti väga sihikindlalt ja rahulikult ning sellest survest, mis nad endale tabeliseisuga loonud olid, mingit märki ei olnud.

                            Kommentaar


                              ke$ha, sina või
                              slimm.ee

                              Kommentaar


                                Hea mäng Barcalt, aga eufooriaks on veel liiga vara. Tabelis on Real jätkuvalt +3-ga ees, ning oi kui nutune oleks Reali mõlemas liigamängus võita, ent siiski ilma La Liga võiduta jääda...
                                Mes que un club!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X