320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas MESSI. Vaata postitust
    A kuidas Pepega lood on?
    Pepe on hell teema Reali foorumis.
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Kas Busquets on ikka tervise juures, sest see Ramose tekitatud vigastus, mis vaese Sergio niimoodi väänlema pani, tegi ikka südame alt õõnsaks küll?
      Naah, väänles ühe korra, teise korra sai kah laksu, aga tõusis püsti ja krimpsutas vaid nina. Äkki on toimunud areng?

      Kui nüüd utilitarismi leksikon välja võtta, siis- see väänlemine on muidugi nõme, aga enne väänle neli korda maas, kui äsa jalaga näkku/põlvega pähe või pahkluudesse ning tekita võimalik vigastus, mis karjääri rikub.
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        Algselt postitas rixxer Vaata postitust
        Naah, väänles ühe korra, teise korra sai kah laksu, aga tõusis püsti ja krimpsutas vaid nina. Äkki on toimunud areng?

        Kui nüüd utilitarismi leksikon välja võtta, siis- see väänlemine on muidugi nõme, aga enne väänle neli korda maas, kui äsa jalaga näkku/põlvega pähe või pahkluudesse ning tekita võimalik vigastus, mis karjääri rikub.
        Kas ma saan õigesti su lausest aru, et Busquetsile makstakse maas väänlemise eest?

        Kommentaar


          Algselt postitas grigory Vaata postitust
          Kas ma saan õigesti su lausest aru, et Busquetsile makstakse maas väänlemise eest?
          Ei. Mõte on siin selline, et meil on palju jalkahuvilistest moraalikohtunikke. Ma olen ka üks, kuigi siin teemas mõistagi suhteliselt ebaobjektiivne. Minu ebaobjektiivne seisukoht on, et kui ma peaksin kaalule panema, kas maas asjatult väänlemine või teise inimese sihilik vigastamine (mõlemad kuuluvad paratamatult "tänase" jalka juurde, kahjuks, aga kindlalt), siis ma moraalikohtunikuna vilgutaksin rohkem vigastamise suunal.

          Ja mulle tundub, et see moraalikohtuniku positsioon hakkab juba üldist jalkaarutelu lämmatama ning võtma eelarvamuslikke jooni, mida võib õrnalt võtta (väga õrnalt) juba natuke trammi suguluse asjanuduse mõõtmeid. Kinni oleks nagu jäädud kuskile, mis ei ole teps mitte hea märk.
          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

          Kommentaar


            neid kriipsuga kutte, kes sihilikult konte lõhuvad, on märkimisväärselt vähem kui deemonitest vaevatuid.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              neid kriipsuga kutte, kes sihilikult konte lõhuvad, on märkimisväärselt vähem kui deemonitest vaevatuid.
              Lugesid kokku? Fakt? Või on tegu ebaobjektiivse moraalikompassiga?
              See suur selgituseks, et valimisse ei mõelnud neid kahte maailma parimat klubi hetkel, vaid jalkat üldiselt.
              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

              Kommentaar


                Copa poolfinaali vastaseks on siis Valencia, mis pole just suurim üllatus. Esimene mäng 1.veebruaril Valencias ning nädal hiljem Barcelonas.

                +Iniesta 3 nädalat väljas ja lisaks tuleb mõned mängud Alexiseta hakkama saada.
                "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                Kommentaar


                  Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                  Lugesid kokku? Fakt? Või on tegu ebaobjektiivse moraalikompassiga?
                  See suur selgituseks, et valimisse ei mõelnud neid kahte maailma parimat klubi hetkel, vaid jalkat üldiselt.
                  ma lähtusingi üldisest (subjektiivselt ammendatud) pildist - erinevad liigad, tasemed, vanused jne.
                  Kondimurdjate (sellised mängijad kellel lihtsalt üks kromosoom puudu on - a la Pepe, Camaronesi, Materazzi) teema on suhteliselt analoogne väravajoone murega - kui midagi juhtub (a la kuus korda aastas mingi tuhande mängu peale), siis pannakse võimendi tööle ja volüüm põhja ning jäetakse mulje, et jalgpall taolistest friikidest koosnebki. Siinkohal ei tohiks segamini ajada sihilikku tegutsemist ebaõnnega (jalka on siiski kontaktiala... või vähemalt oli).
                  (Haigushoo) näitlemisega on aga tiba teine teema, sest seda kohtab pea igas neljandas mängus. Kuna näitlemine, teesklemine väljakul võrdub sisuliselt valetamisega, siis vastupidiselt sinule ma jälestan seda jäledust rohkem. Nothing more, 'nuff said.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar




                    Maestro Xavil on ühtteist öelda.
                    Ja keskväljageenius räägib tühipaljast tõtt. Kuhu on El Clasico jõudnud??? Dragged to the lowest level....
                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      Tuleva hooaja võimalikud särgid. Vastavalt siis kodu-, võõrsil- ja treeningvorm.


                      Ja üks tore pilt Hosee Morinjost.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                        http://www.goal.com/en/news/12/spain...re-sore-losers

                        Maestro Xavil on ühtteist öelda.
                        Ja keskväljageenius räägib tühipaljast tõtt. Kuhu on El Clasico jõudnud??? Dragged to the lowest level....
                        Kus on beebi? Siin on beebi!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                          Pepe on hell teema Reali foorumis.
                          pepe viskab lihtsalt kogu eelnenud barcelona daivimise kataloonia seebiooperi näitlejatele näkku, can you blame him?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Higuaaaain , Vaata postitust
                            pepe viskab lihtsalt kogu eelnenud barcelona daivimise kataloonia seebiooperi näitlejatele näkku, can you blame him?
                            Hahaha, hästi.

                            Igatahes, Pedro sai treeningul kerge vigastuse ja Alexis't võibolla et isegi näeb täna mängimas.
                            "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

                            Kommentaar


                              Algkoosseis tänaseks mänguks Villareali vastu:

                              Valdés, Alves, Piqué, Puyol, Abidal, Mascherano, Xavi, Busquets, Cesc, Messi ja Adriano.

                              Pingil passivad Pinto, Alexis, Thiago, Cuenca, Sergi Roberto, Tello, Dos Santos.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Feljonks Vaata postitust
                                Algkoosseis tänaseks mänguks Villareali vastu:

                                Valdés, Alves, Piqué, Puyol, Abidal, Mascherano, Xavi, Busquets, Cesc, Messi ja Adriano.

                                Pingil passivad Pinto, Alexis, Thiago, Cuenca, Sergi Roberto, Tello, Dos Santos.
                                Kodukas pakub üldse sellist koosseisu:

                                Valdes, Alves, Mascherano, Pique, Abidal, Thiago, Busquets, Xavi, Fabregas, Messi, Cuenca
                                Last edited by Karla; 28.01.12, 21:20. Põhjus: haug oli sees

                                Kommentaar

                                Working...
                                X