320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Päris tugevad mängud sellel nädalal tulemas. Homme Leverkusen ja pühapäeval Valencia. Homne defineerib hooaja päris kenasti ära, kui CL ka nälga tagasi ei too siis lähevad ilmselt kuskil poolfinaalis lisaks trummile ka pulgad. Koosseis on endiselt ahtake ja Saksamaale läksid täna ka mõned B meeskonna mängijad. Valdes alustab, kaitse ka standard, kaitsva poolikuna Masch või Busq, ilmselt esimene sest teine pole päris terve. Lubati Xavit, Iniestat, Cesci ja Messit, ilmselt viimasena lisandub siis Alexis. Sellise koosseisuga ootaks võõrsilt kahte-kolme väravat, et saaks kodumängus keskväljureid hoida ja Messile ka puhkust anda. Arvestades seni toimunud võõrsilmänge Euroopas ja Leverkuseni vormi võiks ju loota, aga alati saab lasta Kiesslingul tagant postist 4 tükki ära koksata ja siis nõutult käsi laiutada, nagu viimasel ajal liigas kombeks.
    Pühapäeva suhtes on muidugi suured kahtlused, meeskond ei mängi enam ammu millegi peale ja seda juba El Classicost saati, ei tea miks sellega nii läks. Loodan et Busq selleks mänguks tagasi, sest Mascherano tegi suurepärase brainfarti kui mölises Osasuna mängu järel tunnelis teise kollase välja, ütleks et loll nagu lauajalg aga lauajala suhtes on see ebaõiglane.
    Algselt postitas JT8055
    Olge aktiivsemad!

    Kommentaar


      Barcelona: Valdes, Alves, Puyol, Abidal, Fabregas, Iniesta, Mascherano, Busquets, Adriano, Sanchez, Messi.
      SUBS: Pinto, Bartra, Thiago, Dos Santos, Roberto, Pedro, Cuenca.

      Pingilt pole kedagi sellist "suursugust" võtta, loodetavasti saab algkoosseisuga hakkama.
      Aga võiks lõpuks ometi teha ühe korraliku võõrsilmängu..

      // Üle pika aja lõpuks üks normaalne võõrsil mäng. Teise poolaja alguses oli natuke raskusi, aga 3-1 on hea tulemus.
      "Away from two, three, four— wonderful, wonderful, wonderful."

      Kommentaar


        Kus Xavi on? Minu teada oli Leverkusenisse mineva 22 mängija hulgas.

        Kommentaar


          Algselt postitas MESSI. Vaata postitust
          Barcelona: Valdes, Alves, Puyol, Abidal, Fabregas, Iniesta, Mascherano, Busquets, Adriano, Sanchez, Messi.
          SUBS: Pinto, Bartra, Thiago, Dos Santos, Roberto, Pedro, Cuenca.

          Pingilt pole kedagi sellist "suursugust" võtta, loodetavasti saab algkoosseisuga hakkama.
          Aga võiks lõpuks ometi teha ühe korraliku võõrsilmängu..

          Paistab, et ka mäng Leverkuseniga pole piisavalt atraktiivne, et tugevaim koosseis välja panna.. Minu teada pidi see mäng olema härra peatreeneri sõnade kohaselt väga oluline Koosseisu ning pinki vaadates jääb teistsugune mulje.

          Kas Xavi valmistub suviseks EM-iks? Paistab, et sääremari poisil valu tegemas...
          FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

          Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

          Kommentaar


            Algselt postitas sepakas Vaata postitust
            Paistab, et ka mäng Leverkuseniga pole piisavalt atraktiivne, et tugevaim koosseis välja panna.. Minu teada pidi see mäng olema härra peatreeneri sõnade kohaselt väga oluline Koosseisu ning pinki vaadates jääb teistsugune mulje.

            Kas Xavi valmistub suviseks EM-iks? Paistab, et sääremari poisil valu tegemas...
            Achilleus siiski. Mõned portaalid väidavad, et Pique jäeti pealtvaatajate hulka alavormi tõttu, kuid mulle tundub õigem väide, et tegu on miski jalavigastusega.
            Poolajal on hea meel tõdeda, et CL on tagasi ja 11 mehega omal poolel mängimine kah. Hispaania liigas pole igatahes seda enam tükk aega näha olnud Barca vastu...
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              No kui Pique on alavormis, siis näidake kaitsjat, kes selles meeskonnas hetkel vormi omab?
              Ainus võimalik mänguviis praeguses seisus saabki olla 80%+ palli hoidmine...
              FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

              Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

              Kommentaar


                Algselt postitas sepakas Vaata postitust
                No kui Pique on alavormis, siis näidake kaitsjat, kes selles meeskonnas hetkel vormi omab?
                Ainus võimalik mänguviis praeguses seisus saabki olla 80%+ palli hoidmine...
                Alavormi jutt on pigem miski umbluu, pingile oleks ju ikka siis pandud. Pigem vast mõjutas see autoavarii või oli miski pisivigastus.
                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                Kommentaar


                  1-3 kaotustulemust Leverkusenil beatida Nou Campil näib sama hea kui võimatu.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Riks Vaata postitust
                    1-3 kaotustulemust Leverkusenil beatida Nou Campil näib sama hea kui võimatu.
                    ja kui hea see võimatu siis on? näita käte peal..
                    Algselt postitas rainis007
                    Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

                    Kommentaar


                      tubli. loodan, et varem magamaminekust oli kasu ja jõudsid õigel ajal kooli.

                      Kommentaar


                        Tegelikult oli mäng tehtud vist juba selleks ajaks.
                        Kaks-kolm kahtlast olukorda oli mängu peale. Samas kohtunik hoidis kindlat joont minu meelest.
                        Need olukorrad:
                        Sinu kirjutatu (kõige kahtlasem neist, absoluutselt ei mõista, võibolla pean kordusi tsekkima)
                        siis kui vahetusmees Kiessling vmt läks 50-50 õlaga olukorda ja lükkas mehe ära ausalt (?). Igatahes karistuslöök barca kasuks. (väidetavalt võis seal küünarnukk ees minek olla)
                        Üldiselt jah, kohtunik vist ajas ikka väga head rida. Korra polnud vist barca mees sulus, kuigi vilistati ära (tho teised vennad, kes olid takistasid natuke mängu vist oma positsiooni/liikumisega, kuigi palli ei puudutanud) ja üks kord ei olnud vist Bayeri mees sulus ja vilistati ära.

                        Korra hakkas silma, et kui Bayeri mees "varastas" max meetri keskringi läheduses, et karistuslöök lahti mängida ja Puyol seletas kohtunikule, et varastati (kohtunik ise oli olukorrale seljaga) ja läks ja lükkas palli tagasi paar meetrit
                        = Meistrid suudavad paremini end maksma panna kohtuniku mõjutamisel.

                        Pean ütlema, et Castro kollane oli wtf minu jaoks, aga mängu kohtunik[ud] ära ei solkinud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Ertai Vaata postitust
                          Korra hakkas silma, et kui Bayeri mees "varastas" max meetri keskringi läheduses, et karistuslöök lahti mängida ja Puyol seletas kohtunikule, et varastati (kohtunik ise oli olukorrale seljaga) ja läks ja lükkas palli tagasi paar meetrit .
                          kui kohtunik vea vilistab, siis heal tasemel kohtunik ka fikseerib enda jaoks päris selgelt koha, kus viga tehti. täpselt küll ei mäleta, aga minu meelest oli see konkreetne karistuslöök siiski lähemal kui keskringi läheduses ning seal võis juba vabalt löögi peale mõelda. sellisel distantsil on aga iga meeter oluline. usun, et olnuks olukord vastupidine ja Bayeri vend oleks sellisele asjale tähelepanu juhtinud, siis oleks tulnud sarnane otsus. ei usu, et siin mängis rolli see, et ütlejaks oli Puyol vms.

                          Kommentaar


                            Nagu saate aru,minul nii roosad Barca prillid ees polnud kuigi jah, üldjuhul kui Hispaania klubi versus keegi teine siis olen "omade " poolt . Sergio taklaus oli minu jaoks nii ja naa aga kaart Castrole oli küll nagu veits liiast , eriti veel kui kordusest näha kuidas Castrole kehasse minnakse. , Kieslingu koha pealt jään arvamusele nagu ka Yle kommar, ei oleks vilistanud . Muidu kuidagi rutiine esitus Barcalt, stiilis, et no küll see värav ikka ära tuleb.
                            Aga not bad at all.
                            Minu jaoks on müstika Pedro vormikõver , oli siin alles mingi hooaeg kutt,kes lõi igast asendist ja igas sarjas , nüüd nagu särtsu pole enam.
                            Felix: Oh, bollocks!
                            Elmo: Dog's bollocks?
                            Felix: No, just plain fucking bollocks!
                            Elmo: No dog involved?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas maanus Vaata postitust
                              Nagu saate aru,minul nii roosad Barca prillid ees polnud kuigi jah, üldjuhul kui Hispaania klubi versus keegi teine siis olen "omade " poolt . Sergio taklaus oli minu jaoks nii ja naa aga kaart Castrole oli küll nagu veits liiast , eriti veel kui kordusest näha kuidas Castrole kehasse minnakse. , Kieslingu koha pealt jään arvamusele nagu ka Yle kommar, ei oleks vilistanud . Muidu kuidagi rutiine esitus Barcalt, stiilis, et no küll see värav ikka ära tuleb.
                              Aga not bad at all.
                              Minu jaoks on müstika Pedro vormikõver , oli siin alles mingi hooaeg kutt,kes lõi igast asendist ja igas sarjas , nüüd nagu särtsu pole enam.
                              Vigastus vigastuse otsa just siis, kui hakkas mees pärast Villa vigastust mänguaega saama ja täitsa korralikke esitusi tegema (karikaclasicos).

                              Umbadapoppile võimistaniminüüdongi: seda mitteeepilist ranti lugedes tuleb meelde lugu blondist loodusmuuseumi direktrissist ja tema valimissaagast. Ma olen muidugi üsna kindel, et sa ei habla mu pointi lahti, aga eks selleks sa koolis pead käimagi. Loe: tavaline fifty-sixty otsus kohtuniku poolt, kus kohtuniku nurga alt nähtus arvatavalt, et castro sikutas Busi käes kui see oli juba keha ette saanud, telekordus näitas, et Bus nügis Castrot õlaga ja sellepeale tõmbas sakslane (oli vist Järvela teadmiste kohaselt) õlast. Ühed mustad mõlemad ja nagu kossus oleks tehtud- samaväärsed vead tasakaalustavad üksteist ja lisakaristust ette ei nähta. A noh, eelarvamused ja kibestumus muidugi on päris tugevad argumendid nagu alati.

                              Kui sellise asja peale magama minna, siis oli loodetavasti uni sul kerge.

                              Kui asjast rääkida, siis eilne kinnitas veelgi, et barca hädad on sel hooajal liigas (jätame küsitava motivatsioonipuuduse kõrvale) on päris mitmeski mõttes self-inflicted. Kaitses mängivad meil asetäitjad ning Puyol ei ole enam kolmekümnene. Eriti kodust eemal, kus vasturünnakud on kiiremad ja keskväli kohati rohkem eksib (plats, tugevam surve, vastaste usk, et sööduvurri on võimalik tööd lõhkudes segada jne), on kaitsespetsialistide olemasolu vajalikum kui palli üles toovate kaitsemängijate olemasolu. Puyoli kiirus näitab vähenemise märke ning ega Abidalgi just päris hiilgehooaega tee. Fontase vigastus oli ses mõttes kõva löök ning head, läbi ja lõhki keskkaitsjat, kes peaga mängida mõistab, evib enam-vähem kiirust ning suudab mängu lugeda, oleks vaja. Järgmisel hooajal juba hirmsasti. Tundub, et noortest vist päris sellist meest kohe esinduskoosseisu tasemele võtta pole, liigas paar meest nagu oleks. Silva eest peaksime selgelt liiga palju maksma.

                              P.S Puyol võiks hakata kiiresti treenerilitsentsi tegema. Leadership ja eeskuju on kogu aeg punases.
                              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                              Kommentaar


                                Sorry, kedagi ei huvita su emotsioonid.
                                Faktid on need, mis loevad!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X