320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Barca\'

    Algselt postitas Aff
    Nüüd saab siis keskenduda tähtsamale - la liga tiitli kindlustamisele.
    Hmm huvitav, mis vahenditega koduliiga MEISTRITE liiga üle trumpab ? Tegu ju klubijalgpalli kõige tugevama võistlusliigaga ning ka suurte mängijate suust muud ei kuulegi, kui et Big Matches and European Glory is what matters the most !

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Barca\'

      No tegelikult Arsenal on siinkohal erandiks. Ei mäleta mina aega, mil nemad oleksid CL\'is edu oluliseks pidanud.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Barca\'

        Aff, tõsiselt ei saa aru miks sa Ronaldinho mängu parimaks pead? Enamus ajast oli ta ikka varjus(eriti esimese poolaja alguses) kuigi aeg ajalt sähvatas. Mees, keda jätkus kõikjale oli pigem Xavi ja tegelikult ka Deco, neid peaks ka antud mängu Barca parimateks. Asi mis käis väga närvi oli see libe/märg plats ja just Barcelona mehed olid need, kes alatasa perseli olid kahjuks. krt rohkem ei viitsi kirjutada midagi, tuju niigi sitt
        Man of the Match - John Terry, lihtsalt super teisel korrusel

        over and out
        Joga Bonito!!!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Barca\'

          Algselt postitas daywalker
          Aff, tõsiselt ei saa aru miks sa Ronaldinho mängu parimaks pead? Enamus ajast oli ta ikka varjus(eriti esimese poolaja alguses) kuigi aeg ajalt sähvatas.
          Mis seal ikka keerulist.Poiss järgib lihtsat valemit: kes kõige rohkem väravaid lööb-see ka mängu parim
          Kusjuures paljud teevad nii.Keerulisemad valemid sisaldavad juba lisaks triblinguid jms tsirkust.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Barca\'

            Algselt postitas daywalker


            Aff, tõsiselt ei saa aru miks sa Ronaldinho mängu parimaks pead? Enamus ajast oli ta ikka varjus(eriti esimese poolaja alguses) kuigi aeg ajalt sähvatas. Mees,

            over and out
            See oli nagu selline esmamulje, mis kõrtsust tulles meelde jäi. Eks nüüd kui mängu uuesti vaatan üle, siis saan täpsemalt öelda. Eks efektsed liigutused jäävad kõrtsuvines vutti vaadates kõige enam meelde. Aga no Xavi ja Deco töötasid küll kõvasti, kuid samas eksisid keskväljal ka mitu korda jube lollilt, millest tulid ohtlikud olukorrad ja ka 2 väravat kui ma nüüd ei eksi (esmiene ning kolmas vist?).
            Lisaks 2-le väravale jäi Ronaldinho mängust meelde, et ta jagas 2-3 supersöötu, mida Eto\'o ei suutnud väravaks vorpida ning korjas enda ümber paar-kolm Chelsea mängijat, jättes vaba ruumi mujale, väike pete ja sööt sinna ning ohtlik rünnak algas. See süsteem toimis mitu korda väga ilusti.
            Ah, krt, mäng ju kaotatud. Paari päeva pärast vaatan pisut rahunenumana kordust, siis pilt ja ajutegevus selgem asjus, mis juhtus eile.
            Jalgpallihaigla liige

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Barca\'

              Algselt postitas runno


              CNN juba karjub, et B. toetajad apelleerisid viimase C. värava juures käega mängule. Sellest ka väidetavalt lõpurahutused Rjikaard ja Ronaldinho poolt. oli siis midagi või? Minu arust mitte...

              Viasat 2 pealt mängu lõpus näitas küll mingit rabelemist nende meeste poolt enne riietusruumi suundumist...peaaegu oleks Rjikaard kätega kallale läinud kellelegi,kellele ei saanud aru..kuid turvamehed suutsid ta vaevaga kinni hoida.kahjuks pikemalt ei näidanud kui 10seks seda situatsiooni
              sigpic

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Barca\'

                Algselt postitas -Marko-


                No tegelikult Arsenal on siinkohal erandiks. Ei mäleta mina aega, mil nemad oleksid CL\'is edu oluliseks pidanud.
                tänase õhtu järel võivad pidada. aga tõenäoliselt siiski mitte. eks eksisteeri ju korrelatsioon saavutuste ning järgneva perioodi ootuste vahel.

                mängust - barca kaitse ja \"superväravavaht\" valdez olid terved 90 minutit seda nägu, et eks nad ikka piisava arvu väravaid sisse imevad eesmärgiga kolinal välja langeda. seetõttu ei olnud lõpplahendus kuidagi üllatav.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Barca\'

                  ... selle mänguga lõppes minu selle aasta CL mängude vaatamine!
                  RummaBastards!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Barca\'

                    Algselt postitas jansa


                    ... selle mänguga lõppes minu selle aasta CL mängude vaatamine!
                    ma olen sinu poolt. kui ühes majas ei näidata jalkat, siis ei näidata seda juba kusagil ja kõik võivad kuradile külla minna.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Barca\'

                      Ma pole sellel aastal veel ühtegi mängu vaadanud (tegelikult küll Florat vaatasin) ja ei tunne vajadust ka.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Barca\'

                        Algselt postitas -Marko-


                        Algselt postitas Aff
                        Nüüd saab siis keskenduda tähtsamale - la liga tiitli kindlustamisele.
                        Hmm huvitav, mis vahenditega koduliiga MEISTRITE liiga üle trumpab ? Tegu ju klubijalgpalli kõige tugevama võistlusliigaga ning ka suurte mängijate suust muud ei kuulegi, kui et Big Matches and European Glory is what matters the most !
                        ei, ei...kodune liiga on ikka peamine. kus kohast siis see palgaraha võetakse. igale poole vovasid ju ei jätku.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Barca\'

                          Algselt postitas jansa


                          ... selle mänguga lõppes minu selle aasta CL mängude vaatamine!
                          Ma riputasin ka oma särgi kapp tagasi, ootama paremaid aegu. Õige masendus hakkas saabuma alles siis kui kõrtsust kodu poole sõitsin.

                          Seekord oli siis Chelsea töövõit. Meeliülendav oli vaadata kuidas \"jumalaanne\" peale oma teist väravat taevast tänas, kes teda vägevalt toetab. See värav on suur tilk mett tõrvapotis.

                          Ja kena oleks kui keegi enam sellest mängust siin ei räägiks, hingel niigi valus.

                          Elan täna Realile kaasa, sest kahjuks üks Itaalia meeskond on juba veerandfinaalis.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Barca\'

                            sitt õhtu oli jah kokkuvõttes. mängu algus, 20 minti, oli täielik naitmeer. kaitse magas ikka täiega, soojendus oli vist tegematta jäänud poistel. ses suhtes au chelsea kaitsele. edaspidi mängupilt paranes ja saadi omal mäng käima. ses suhtes au meie meestele et suutsid samasugust mängu näidata nagu kodus ja chelsea oli ikka suht samal tasemel. duff väsis ikka lõpus päris ära. cech oli parim- võttis ära puyoli löögi joonelt ja ei vedanud meil ka postiga. üldkokkuvõttes ebaõnn oli meiega ja õnn oli chelsea poolel. ronaldinho on ikka master, niisamuti on õhukunniks terry. noja carvalho-teema on ka muidugi hapu värk selle asja juures, aga noh vabandusi leiab alati.

                            nüüd siis pole muud kui Realile ja Liverpoolile pöialt hoida. olen vist ainuke, kes siin nüüd Reali toetab ärge siis pikka viha pidage, olen lihtsalt hispaanlaste poolt, ehk õnnestub neil see, mis meil ei õnnestunud.
                            aga laligas näeme!

                            näe, polegi ainuke, janek-poiss kiirem olnud
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Barca\'

                              kuradi kahju, et nii läks. Chelsea fännid olevat pärast 3. väravat võidulaulud lahti lasknud. ala adios, adios jne. oleks väga armas olnud kui nad pärast neid sõnu sööma oleks pidanud. Tglt endal oli ka pärast 20 minutit üsna õnnetu olla ja siiamaani on. Eks täna peab selle teise hispaania meeskonna poolt olema. no mida ma niikuinii olen

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Barca\'

                                eto paras jobu nüüd nutab et collina oli chelsea poolt et talle peanltit ei andnud kui carvalho ta \"maha tõmbas\" aga ta lõi palli ning jalast oli asi kaugel ja ma pean ütlema et see carvalho tackle oli parim mis see asta näind BEST TACKLE OF 05...debiilik on eto vaadaku kordust ja siis mõtlesks ennem kui paska hakkab suust välja ajama meedias......ELAGU CHELSEA

                                Kommentaar

                                Working...
                                X