320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Barca\'

    Jään Affiga nõusse siin, barca parim oli ikkagist Ronaldinho. 2 väravat ja efektsed liigutused ees ründes, samas minu silm märkas vist ainult paari pallikaotust. Deco ja Xavi selle eest oskasid tõesti palju mõtlematuid sööte anda keskväljal ja kui aus olla siis ei läinud ühtegi väärtuslikku sööte neilt sinna ettepoolegi.
    Xavid oli kuidagi vähe üleüldse näha.
    Ja mis ma oskan öelda. Etoo lubas enne mängu, et paneb Mourinho maksma, et teda suvel Chelseasse ei ostnud ja just tema väravast saadetakse Chelsea kolinal välja. Läks siis veidi teistmoodi, tema suutmatusest panna pall tühja väravasse 8lt meetrilt kolises hoopis Barca.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Barca\'

      Algselt postitas coco


      Jään Affiga nõusse siin, barca parim oli ikkagist Ronaldinho. 2 väravat ja efektsed liigutused ees ründes, samas minu silm märkas vist ainult paari pallikaotust. Deco ja Xavi selle eest oskasid tõesti palju mõtlematuid sööte anda keskväljal ja kui aus olla siis ei läinud ühtegi väärtuslikku sööte neilt sinna ettepoolegi.
      siinkohal tuleb natukene norija rollis olla, sest efektsus ei võrdu efektiivsusega ning sellest tulenevalt võib efektsust ehk tsirkusest otsida. samas olen nõus, et kivipalli on igav vaadata - nt itaalia teema.
      kuid jah siis ron ja cech olid parimad. võta üht ja viska teist.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Barca\'

        ronaldinho küll pold parim, jopski oli, deco oli kõige efektiivsem, ron oli küll paras õnnetuse hunnik ja jah oli paar kenat hetke aga need ei taga võittu.. deco rassis mis rassis......cech vapsjee vend ja carvalho oli ikka kivi kaitses koos terryga

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Barca\'

          Enamjuhtudel on Ronnie efektsused ka efektiivsed. Pole siin ju midagi enam vaielda, ainuke kes eile barca värvides resultatiivne oli, oli Ronaldinho. Ja pigem peaks ju otsima nõrgimat lüli platsil kui arutlema kes oli tugevaim. Aga mis siin siis ikka, kui täna Arsenal välja peaks kukkuma on minugi teler selleks aastaks Meistrite liiga näitamise lõpetanud.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Barca\'

            ah mis siin ikka halada, mäng on mäng, järgmine aasta jälle
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Barca\'

              Algselt postitas lorenzo


              ah mis siin ikka halada, mäng on mäng, järgmine aasta jälle
              kes siin halab? ELAGU CHELSEA

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Barca\'

                Tra küll
                Ma lootsin ikka Barcat finaalis näha (koos Juvega muidugi), nüüd siis selline kaotus... Pohh, tegelt ütles mu sisetunne juba ammu, et Chelsea teerullile ei saa mitte keegi vastu

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Barca\'

                  Algselt postitas eestimees


                  Algselt postitas lorenzo


                  ah mis siin ikka halada, mäng on mäng, järgmine aasta jälle
                  kes siin halab? ELAGU CHELSEA
                  kle mees, sa oled siis küll vales teemas
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Barca\'

                    Algselt postitas lorenzo


                    Algselt postitas eestimees


                    Algselt postitas lorenzo


                    ah mis siin ikka halada, mäng on mäng, järgmine aasta jälle
                    kes siin halab? ELAGU CHELSEA
                    kle mees, sa oled siis küll vales teemas
                    ma tean ma tean :P

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Barca\'

                      täiesti masendav. ei taha isegi mõelda selle peale. La liga võit peale mitut aastat oleks ikkagi tore. täiesti masendav. Kustutage see teema ära, läheb kiiremini meelest. Aga Barca on ikkagi kõige põnevam meeskond euroopas st. maailmas ja näitab kõige ilusamat ründavat jalgpalli. täiesti masendav.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Barca\'

                        Algselt postitas Thomson


                        täiesti masendav. ei taha isegi mõelda selle peale. La liga võit peale mitut aastat oleks ikkagi tore. täiesti masendav. Kustutage see teema ära, läheb kiiremini meelest. Aga Barca on ikkagi kõige põnevam meeskond euroopas st. maailmas ja näitab kõige ilusamat ründavat jalgpalli. täiesti masendav.
                        vat abaut sauth ameerika?
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Barca\'

                          Algselt postitas Janek


                          Elan täna Realile kaasa, sest kahjuks üks Itaalia meeskond on juba veerandfinaalis.
                          Sellepärast, et nad on kaitsvad? Ma usun, et sa pole tänavusel hooajal Interit näinud. Ma ei usu, et ma liialdan, kui ma ütleks, et üks ründavamaid tiime kogu Euroopas.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Barca\'

                            Algselt postitas Tanel


                            Algselt postitas Janek


                            Elan täna Realile kaasa, sest kahjuks üks Itaalia meeskond on juba veerandfinaalis.
                            Sellepärast, et nad on kaitsvad? Ma usun, et sa pole tänavusel hooajal Interit näinud. Ma ei usu, et ma liialdan, kui ma ütleks, et üks ründavamaid tiime kogu Euroopas.
                            nalja koht!!!!!!! muuda oma postitust sa va interi fänn.....minu teda on ka Mi´Boro euroopas üks ründavamid tiime! suht lollisti sõnastaud nagu mart mardisalu juba sa

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Barca\'

                              Algselt postitas eestimees


                              Algselt postitas Tanel


                              Algselt postitas Janek


                              Elan täna Realile kaasa, sest kahjuks üks Itaalia meeskond on juba veerandfinaalis.
                              Sellepärast, et nad on kaitsvad? Ma usun, et sa pole tänavusel hooajal Interit näinud. Ma ei usu, et ma liialdan, kui ma ütleks, et üks ründavamaid tiime kogu Euroopas.
                              nalja koht!!!!!!! muuda oma postitust sa va interi fänn.....minu teda on ka Mi´Boro euroopas üks ründavamid tiime! suht lollisti sõnastaud nagu mart mardisalu juba sa
                              Millal sa viimati Interit nägid mängimas? Cuperi aegadel? 2 väravat keskmiselt mängu peale on ikka ründav mäng. Võimalustest kasutatakse reeglina ära mingi 30% ainult. Aga natukene vale teema on nagu.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Barca\'

                                Algselt postitas lorenzo


                                Algselt postitas eestimees


                                Algselt postitas lorenzo


                                ah mis siin ikka halada, mäng on mäng, järgmine aasta jälle
                                kes siin halab? ELAGU CHELSEA
                                kle mees, sa oled siis küll vales teemas
                                Toetan lorenzot. Eestimees ole kena ja lase meil praegu rahulikult siin halada ja oma haavu lakkuda. Tule varsti oma sisuka jutuga tagasi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X