320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Betis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • lorenzo
    replied
    no nüüd tuleks võitma ka hakata, tabelis lihtsalt päris kaugele juba vajutud, kuigi jah 1 mäng veel varus.

    Leave a comment:


  • norsk
    replied
    Kaks punast, kaks pennalt ja null kolm. Samas polnud see kohtunik, kes mängu saatuse otsustas, Elche oli eile lihtsalt parem...
    Kel huvi, see võib Marca videoga tutvuda.

    Betis: Goitia; Nelson, Melli, Carlos García, Fernando Vega; Juanma, Sunny (Emaná, m.46), Arzu (Mehmet Aurelio, m.79), Rodri; Sergio García y Pavone (Nacho, m. 71).

    Leave a comment:


  • norsk
    replied
    Üle pika aja sai striimi vaadatud ja mäng oli seda väärt. Derby hõngu oli rohkem kui küll ja ka skoori üle oleks patt nuriseda.



    Betis: Goitia, Damiá (Fernando Vega, m.46), Carlos García, Arzu, Nelson, Iriney, Juande (Juanma, m.46), Rodri, Capi, Sergio García y Pavone (Sunny, m.88).

    Leave a comment:


  • norsk
    replied
    Tõbised on vahepeal kosunud ja kui ma õigesti aru sain, oli täna trennis pea kogu sats koos. Pühapäeval Cadiz võõrsil.

    Leave a comment:


  • norsk
    replied
    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    gripp A niidab mehi nagu loogu ja sel nädalavahetusel võib kohtumine Villarreali B tiimiga edasi lükkuda
    Ja nii ongi.

    El Betis-Villarreal B se suspende por la gripe A... Los afectados son Sergio García, Arzu, Sunny, Carlos García, Nelson, Juande, Damiá, Nano, Caffa, Pavone, Emaná, Fernando Vega y el canterano Israel Bascón.

    Täitsa perses ikka küll...

    Leave a comment:


  • Saarlane
    replied
    Nii palju, kui mina tean, siis pärast MM-i Betisi minnes on ta pidevalt vigastatud olnud ja pole oma Dortmundi potentsiaali näidata suutnud.

    Leave a comment:


  • Calva
    replied
    odonkor mängib ka seal v, fifa10nes väga tihe aga kuidas in real life?

    Leave a comment:


  • lorenzo
    replied
    gripp A niidab mehi nagu loogu ja sel nädalavahetusel võib kohtumine Villarreali B tiimiga edasi lükkuda

    Leave a comment:


  • norsk
    replied
    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    no seekord siis ka voit
    Jap, tänu S. Garcia ja Pavone väravatele kujunes laupäevane külaskäik Katalooniasse rohevalgete jaoks igati positiivseks. Hailaitsidest selgub, et skoor oleks võinud tükk maad suurem olla. Tore on ka see, et üsna palju Betisi fänne ei pidanud paljuks suht pikka teekonda ette võtta.
    Real Betis: Goitía, Nelson, Arzu, Carlos Garcia, Damià, Iriney, Juande, Capi (Sunny, min.71), Rodri, Sergio García (Melli, min.88) y Pavone (Caffa, min.90).

    Leave a comment:


  • lorenzo
    replied
    no seekord siis ka voit

    Leave a comment:


  • norsk
    replied
    Mnjah, oli mul vaja siin päeval möliseda...
    Emana võttis mu sõnu liiga tõsiselt, nüüd tagantjärgi targana oleks ma ka järjekordse viigiga rahule jäänud.

    Betis: Goitía; Nelson, Fernando Vega, Carlos García, Arzu; Sunny (Capi, min.73), Iriney; Odonkor (Israel, min.80), Caffa (Rodri, min.58), Emaná y Pavone.

    Leave a comment:


  • lorenzo
    replied
    viigijamps asendati hoopis kaotusega

    Leave a comment:


  • norsk
    replied
    Täna tuleb võõrsil Castelloni vastu see viigijamps ära lõpetada.
    Vastased on teinud konkurentsitult kõige sitema stardi ja on seitsme vooruga suutnud tabelisse saada vaid ühe punkti.

    Leave a comment:


  • norsk
    replied
    Ja jälle viik raisk!
    Seekord kingiti punkt külla sõitnud Real Unionile. Caffa skooris.

    Betis: Goitia; Nelson, Arzu, Carlos García, Fernando Vega; Juande (Sunny, m.68), Iriney; Odonkor, Caffa (Capi, m.77); Sergio García (Rodri, m.61) y Pavone

    Leave a comment:


  • lorenzo
    replied
    ma olin kusjuures sel ajal just juhtumisi naise sünnipäeva tähistamas Sevillas, aga hoopis Isla Magica lõbustuspargis. seal ühes baaris sai ka veidi mängu tsekatud. tegelt on ju ok tulemus, sest ollakse konkurentsis, mis tähtsaim

    Leave a comment:

Working...
X