320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Betis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ma nägin jällegi kahjuks ainult esimest pooltundi (krdi naine, oli vaja restosse minna) siis oli küll suht võrdne ja Osasuna oli veidi aktiivsem. eriti Ezquerro. Casto tegi häid tõrjeid ja Nelson krt jooksis mitu korda kaitsjaid üle äärel. hea poiss on tõesti. imelik et Benfica tast nii kergelt loobus
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Sa Sevillas ei viitsi kkäia vä?
      Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

      Kommentaar


        Algselt postitas norsk Vaata postitust
        Sa Sevillas ei viitsi kkäia vä?
        kui naine rahvusvahelised load kätte saab, siis lähme ehk siis varsti. tegelt ju novembri lõpus oleks uhke minna Sevillasse teie vihavaenlasi kaema. on mingeid soove?
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
          kui naine rahvusvahelised load kätte saab, siis lähme ehk siis varsti. tegelt ju novembri lõpus oleks uhke minna Sevillasse teie vihavaenlasi kaema. on mingeid soove?
          On küll, jah. Me kunagi isegi rääkisime sel teemal
          Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

          Kommentaar


            Algselt postitas norsk Vaata postitust
            On küll, jah. Me kunagi isegi rääkisime sel teemal
            sellest on juba vist aasta jagu möödas. et pane igaks juhuks mulle privana mis hetkel päevakorral oleks. ja muidugi max hind ka et poleks jamasid kui järsku ostuks läheb. ma muidugi ei garanteeri et millas see ettevõtmine aset leiab. loodetavasti veel selle aasta sees.
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Mnjah, ma olen see nädalavahetus Depori mängul - ei näe, et midagi võiks nüüd valesti minna siin.

              Kommentaar


                Ligi tund aega ei suutnud Betis oma ülekaalu väravateks realiseerida, karistuseks korralik lutt ja S. Garcia punane ka veel. Kõik sai alguse Arzu ja Capi eriti totrast kokkupõrkest keskväljal, millele järgnes Depori esimene värav.

                Real Betis: Casto, F. Vega, Rivas, Arzu, Nelson, M. Aurelio, Capi, Damia, Emana (Juanma), S. Garcia, Pavone (J. Mari).
                Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                Kommentaar


                  Juanito olevat seljahädast üla saanud ja on seega järgmises voorus available.
                  Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas norsk Vaata postitust
                    Juanito olevat seljahädast üla saanud ja on seega järgmises voorus available.
                    Või siis mitte.

                    Edu, kes lõhkus ennast ära karkamängus Castelloniga, läheb Soome opile. Kui ma babelfishi keelest õigesti aru sain, siis lihaserebend. Tagasi pole teda oodata ilmselt enne jaanuarikuud.
                    Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                    Kommentaar


                      Huvitav valik, et Soome. Suures Hispaanias endas pole selle jaoks vajalikke tohtreid siis?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                        Huvitav valik, et Soome. Suures Hispaanias endas pole selle jaoks vajalikke tohtreid siis?
                        Soomes on ju head Eesti arstid. Thats why!
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Liiga hea

                          Edit: poolajale lisatud minutitel on Juanito ja M. Aurelio teinud skooriks juba 1:3.
                          Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                          Kommentaar


                            See 3D on jummala kuul.
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              Mäng lõppes 2:4, Mehmet Aurelio duubeldas.
                              Kahju, et töötavat linki ei leidnud, oli vist päris lõbus.

                              Betis: Casto, F. Vega, Juanito, Arzu, Nelson, Capi(Rivera), M. Aurelio, Juanma(Melli), Damia(Jose Mari), Pavone.
                              Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas norsk Vaata postitust
                                Ligi tund aega ei suutnud Betis oma ülekaalu väravateks realiseerida, karistuseks korralik lutt ja S. Garcia punane ka veel. Kõik sai alguse Arzu ja Capi eriti totrast kokkupõrkest keskväljal, millele järgnes Depori esimene värav.

                                Real Betis: Casto, F. Vega, Rivas, Arzu, Nelson, M. Aurelio, Capi, Damia, Emana (Juanma), S. Garcia, Pavone (J. Mari).
                                Kohutavalt ebaaus resultaat tuli sellest mängust. Deportivo tundus esimese poolaja järel nii ohutu ja armetu, aga eks ta ole. Kui miski hakkab käest minema, siis läheb korralikult. Kahju oli sellest - olin hakanud just Betist fännama, kuna fännid olid lahedad ja laulsid palju. Ja seal juures ka naised - paar noorikut mu kõrval lasid sellist laulu ja hiljem ka täiest kõrist "arbitra gavroni", et vähe ei olnud. Hea feeling oli, aga paraku kustus see kui 85ndal rahvas staadionilt minekut hakkas tegema.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X