320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Atletico de Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Punkt Vaata postitust
    Esimene täiendus on Tiago näol tehtud. Portugallane liitus Juventusest laenulepingu alusel ning hooaja lõpus on Atléticol võimalik ta endale päriseks soetada. Kuuldavasti oli enne Juventust täitsa korralik mängumees, seega loodetavasti õnnestub ka Quiquel temast parim välja pigistada.
    Njah, eks peale ole näha, kuidas uues ümbruskonnas asjad paika loksuma hakkavad. Vanas Prouas veedetud aja jooksul võis korralikud etteasted ühe käe sõrmedel kokku lugeda. Ja kuigi viimased aastad ongi kriitikat kuhjaga kaela kallatud, mänguoskused vaevalt ei kusagile kadunud on. Endale meenub, et Lyonis veedetud perioodil Tiago oli pehmelt öeldes võimas!

    Kommentaar


      Eduardo ''Toto'' Salvio saabumine Argentiina klubist Lanús sai ametliku kinnituse. Salvio näol on tegemist versatiilse mängumehega, kes võib asetseda nii ees ründes, mediapunto rollis kui ka paremal äärel - just viimati nimetatud positsioonil tunneb ta end kõige mugavamalt. Atléticoga sõlmis 19-aastane argentiinlane 5-aastase (+ veel käimasolev hooaeg) lepingu ning kuigi hinda ametlikult avalikustatud pole, on erinevate meediakanalite andmeil selleks summaks varieeruvalt 8-10 miljonit eurot.

      Teine argentiinlane, Maxi Rodríguez, käis aga möödunud pühapäeval Madridis, et meeskonnakaaslaste ja fännidega hüvasti jätta. Pressikonverents kujunes mehe jaoks paraku nõnda emotsionaalseks, et ilma pisarateta ei õnnestunud kuidagi hakkama saada.

      Coraje, corazón y cojones.

      Kommentaar


        päris hea mäng täna ju. kaitsetegevus on muidugi endiselt koba ja emotsioonitu, kuid seevastu ründetegevus on ok. silmapaistvaim ehk oli isegi Ujfalusi oma retkedega paremalt äärelt. Simao ongi Atletico maskott. tore on näha et Tiago on leidnud uue hingamise. ja noh Forlan-Agüero on oma endises headuses- supervõimalused, kuid enamusjaolt on napikas või post-latt
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
          päris hea mäng täna ju. kaitsetegevus on muidugi endiselt koba ja emotsioonitu, kuid seevastu ründetegevus on ok. silmapaistvaim ehk oli isegi Ujfalusi oma retkedega paremalt äärelt
          Pole Atleti mänge just kuigi palju näinud viimasel ajal, kuid samas Perealt ka väga hea esitus. Ei meenugi, millal viimati ta sellist domineerimist oleks demonstreerinud enda positsioonil. Meenuvad kunagised Perea-Pablo duo hiigelpäevad, kuid nendest on ka juba päris mitu aastakest.

          Üks tasuta penalt ka muidugi. Kuid see asja ei muutnud, punavalgetriibulised olid täna tunduvalt paremad ja väärisid võitu.

          Kommentaar


            Täna sai jah näha õnneks seda paremat ning motiveeritumat versiooni Atléticost.

            Nuriseda nagu millegi üle eriti polekski - kui siis vaid selle üle, et nii vähe löödi. Agüero vääris väravat ning ka Jurado lõi imelihtsatest olukordadest väravast mööda.
            Kaitseliin oli täna tavapärasest parem. Perea, nagu eelpool mainitud, oli üle pika-pika aja väga kindel ning Ujfaluši tõusis oma äärelt hästi. De Gea, kes on Asenjo käest esiväravavahi kindad endale võtnud, tegi samuti kindla partii. Domingueze kõrval on ta juba teine canterano, kes on suutnud end sel hooajal algkoosseisu murda ning loodetavasti võib see arv suureneda.

            Kahju on muidugi kollastest kaartidest, mis lõpus, kui asi pingeliseks läks, rumalalt üles korjati. Võivad hiljem ehk saatuslikuks saada.
            Coraje, corazón y cojones.

            Kommentaar


              no Perea jälle oma "tuntud headuses". palju sellel mehel veel krediiti on?
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                PORTEROS: Asenjo, De Gea
                DEFENSAS: Valera, Antonio López, Juanito, Ujfalusi, Álvaro Domínguez, Perea
                CENTROCAMPISTAS: Tiago, Raúl García, Jurado, Paulo Assunção, Reyes, Simão, Rubén Pérez
                DELANTEROS: Forlán, Kun Agüero, Ibrahima

                Üllatusena kuulub Quique valikusse tänaseks mänguks Barcelona vastu 20-aastane keskpoolik Rubén Pérez, kes teenis mõningad päevad tagasi kutse ka Hispaania U21 koondisesse. See, kas ta platsile pääseb, on muidugi enam kui kahtlane.

                Vaadates viimaseid omavahelisi kohtumisi Vicente Calderon'il, siis võib vist üsna kindel olla, et tuima 0-0 viiki oodata pole. Kuiva statistikat ühest Barça fänni blogist:

                We have scored 30 goals in the past 8 games against Atletico for a GPG average of 3.75. Astounding. Conversely Atletico’s GPG average stands at 1.625. Rounding up! one can expect 6 goals to be scored tomorrow. Doubt it, but it is interesting to note in the past three league meetings there have been 7 goals in each game. Looking deeper though past recent history, our visits to the Vicente Calderon do have cause for alarm: In our 72 meetings to that ground, Atletico have 36 wins to our 18, with 18 draws. There has only been one 0-0 draw EVER in the Spanish capital between these two clubs, that coming in the 03/04 season. They have 132 goals in these 72 matches to our 107. The past 10 years we have visited, those crazy red and whites have 5 victories, 3 draws and just 2 defeats.
                Coraje, corazón y cojones.

                Kommentaar


                  Nädala idioodi auhind läheb Atlético presidendile, señor Enrique Cerezole:

                  Algselt postitas Enrique Cerezo
                  "I've always said Real Madrid start the season nine points clear of everyone else. The three when they play at the Vicente Calderon, the three when we go to the Bernabeu and the three when Barca come here."
                  Märtsis lükkame selle väite juba ümber.
                  Coraje, corazón y cojones.

                  Kommentaar


                    Viimase aja hea vorm sai täna jätku Valencia vastu: igati teenitud 4-1 võit. Ei pea vist mainimagi, et meile löödud värav kuulus kuidas-mitte-kaitsta valdkonda. Aga muidu täitsa korralik mäng kaitseliinilt, ootasin hullemat.

                    Cerezo võiks hooaja lõpus küll need 8 miljonit Tiago eest välja köhida. Nõnda hästi on portugallane meeskonda sulandunud ning toonud selle, millest viimastel aastatel nii suur puudus on olnud - tasakaalu keskväljale. Ülimalt kahju vaid, et ta see aasta Atlético eest Europa League'i pelada ei saa.
                    Coraje, corazón y cojones.

                    Kommentaar


                      Eile suutis ülivõimas Atlético nõrgukese Osasuna 1:0 tulemusega purustada. Seejuures sai Simao veel ka punase ja meeskond mängis vähemuses. Vapralt seisis ka Primera parim kaitseliin, eesotsas superstaaride Ujfalusi ja väidetavalt maailma kiireima mehe Pereaga. Otsustava iluvärava skooris Jurado. De Gea - Hispaania väravavahitalent nr.1 - oli ka hüva ja näitas taaskord selgelt kuidas ta Hispaania väravahitalent nr. 2 (tuntud ka kui Asenjo) on suutnud pingile pagendada. Tabeliseis on samuti hiilgav, asume positsioonil, mis algab numbriga 1.

                      Tahaksin veel lisada, et Osasuna noor paremkaitsja Azpilicueta oleks järgmiseks hooajaks minu hinnangul perfektne täiendus. Maksumus oleks vast sinna 7-10 milj. € vahemikku. Muidugi kui just Man C välja ei hüppa ja 2 korda suuremat summat ei paku.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                        Eile suutis ülivõimas Atlético nõrgukese Osasuna 1:0 tulemusega purustada. Seejuures sai Simao veel ka punase ja meeskond mängis vähemuses. Vapralt seisis ka Primera parim kaitseliin, eesotsas superstaaride Ujfalusi ja väidetavalt maailma kiireima mehe Pereaga. Otsustava iluvärava skooris Jurado. De Gea - Hispaania väravavahitalent nr.1 - oli ka hüva ja näitas taaskord selgelt kuidas ta Hispaania väravahitalent nr. 2 (tuntud ka kui Asenjo) on suutnud pingile pagendada. Tabeliseis on samuti hiilgav, asume positsioonil, mis algab numbriga 1.
                        Kaitseliin on viimasel tõesti küllaltki vapralt seisnud, täitsa tõsiselt kohe.
                        Võrreldes Aguirre ja Resino ajastuga on suurim erinevus see, et nüüd tegeleb kaitsetööga terve meeskond ühiselt, kõik töötavad tagasi. Lisaks Quique toodud filosoofiale ei saa alahinnata ka noore canterano Domingueze rolli kaitseliini elustumisel. Statistika, mis on tehtud enne Osasuna mängu, räägib siinkohal väga selget keelt:

                        Álvaro Domínguez Soto
                        Appearances: 26
                        Minutes: 2426
                        Goals: 0

                        WITH DOMÍNGUEZ (26 games)
                        Goals Conceded: 31
                        Avg. conceded: 1.19 goals per game
                        Concede every: 78.26 minutes
                        Clean Sheets: 8
                        Clean sheet rate: 1 every 3.25 games

                        WITHOUT DOMÍNGUEZ (18 games)
                        Goals Conceded: 31
                        Avg. conceded: 1.72 goals per game
                        Concede every: 52.39 minutes
                        Clean Sheets: 2
                        Clean sheet rate: 1 every 9 games

                        Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                        Tahaksin veel lisada, et Osasuna noor paremkaitsja Azpilicueta oleks järgmiseks hooajaks minu hinnangul perfektne täiendus. Maksumus oleks vast sinna 7-10 milj. € vahemikku. Muidugi kui just Man C välja ei hüppa ja 2 korda suuremat summat ei paku.
                        Suvest rääkides, oleks ka minu jaoks meeldivaimaks variandiks nooruke Azpilicueta. Samas võib juhtuda, et prioriteediks saab pigem vasakkaitsja otsimine, kuna hetkel on sel positsioonil vaid Antonio Lopez. Sellise stsenaarium korral oleks üpriski viisakaks optsiooniks näiteks Nacho Monreal.
                        Coraje, corazón y cojones.

                        Kommentaar


                          Dominguez on väga hea. Antonio López isegi sellel hooajal täitsa sümpatiseerib. Samas kõik teised kaitsjad tuleks minu arvates maha kanda. Nad on selgelt oma tipu ületanud, kaasa arvatud Ujfalusi, kes tegelikult ju halvasti ei mängi viimasel ajal. Raha ülimalt tõenäoliselt pole, aga kui unistada, siis tippu pürgimiseks vajaks meeskond kaitsjaid nagu Cuellar, Bruno Alves või PSG noor Mamadou Sakho, kes suudab ka väga vabalt vasakkaitses mängida ja tõenäoliselt A. Lopezi pingile saata. Siia lisanduvad ka juba eelnevas postituses mainitud Osasuna äärekaitsjad. Kohatäitjateks võib B satsist kedagi edutada, kaua nad ikka noori talente etendavad, aastad tulevad ja millalgi tuleks Dominguezi kombel ka tippjalgpalli veidi lähemalt katsuda.

                          Poolkaitse, just tsentraalne, failib minu arvates endiselt. Võib-olla ma satun valesid mänge vaatama, aga sidusus on väga nõrk. Ma ei arva, et Assuncao või Raul Garcia on halvad mängijad, aga nad lihtsalt ei funktsioneeri nii nagu peaksid. Tiago on hästi lisandunud tiimi, aga ma jällegi läheksin utoopia valdkonda ja pakuksin, et turul on palju andekamaid keskväljamehi. Minu ideaal oleks loomulikult Moussa Sissoko, aga tema on vast liiga suur number. Ründetegevuse elavdamiseks sobiks aga näiteks Arda Turan ja vot tema ma usun polekski nii võimatuna näiv täiendus kui vaid kusagilt investeerimiseks vajalikke vahendeid leitaks. Migueli ja Mario Suarezi võiks ka väikse summa eest tagasi tuua, kui just enda noori nende asemel kaadrilaiendustena ei nähta. Camacho tuleks aga välja laenutada.

                          Rünnet silmas pidades ei hakka üldse spekuleerima, mis Forlanist ja Agüerost saab. Pakuksin aga, et Diego Costa tuleb tagasi osta. Olen temast kõrgel arvamusel, tüüp on endiselt veel noor ja on sellel hooajal näidanud, et teab, kus värav asub.

                          Kahjuks tuleb tõdeda, et kokkuvõtvalt on need siiski ainult mu isiklikud unistustega piirnevad hämamised, mitte reaalne arusaam klubi võimekusest üleminekuturul.

                          Kui juba unistamiseks läks, siis Atlético B on kolmandas liigas oma alagrupis 5. kohal, seega ainult 1 koht play-offist väljaspool. Iseenesest oleks täitsa vahva neid kunagi Segundas pallimas näha

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                            Poolkaitse, just tsentraalne, failib minu arvates endiselt. Võib-olla ma satun valesid mänge vaatama, aga sidusus on väga nõrk. Ma ei arva, et Assuncao või Raul Garcia on halvad mängijad, aga nad lihtsalt ei funktsioneeri nii nagu peaksid. Tiago on hästi lisandunud tiimi, aga ma jällegi läheksin utoopia valdkonda ja pakuksin, et turul on palju andekamaid keskväljamehi. Minu ideaal oleks loomulikult Moussa Sissoko, aga tema on vast liiga suur number. Ründetegevuse elavdamiseks sobiks aga näiteks Arda Turan ja vot tema ma usun polekski nii võimatuna näiv täiendus kui vaid kusagilt investeerimiseks vajalikke vahendeid leitaks. Migueli ja Mario Suarezi võiks ka väikse summa eest tagasi tuua, kui just enda noori nende asemel kaadrilaiendustena ei nähta. Camacho tuleks aga välja laenutada.

                            Rünnet silmas pidades ei hakka üldse spekuleerima, mis Forlanist ja Agüerost saab. Pakuksin aga, et Diego Costa tuleb tagasi osta. Olen temast kõrgel arvamusel, tüüp on endiselt veel noor ja on sellel hooajal näidanud, et teab, kus värav asub.

                            Kahjuks tuleb tõdeda, et kokkuvõtvalt on need siiski ainult mu isiklikud unistustega piirnevad hämamised, mitte reaalne arusaam klubi võimekusest üleminekuturul.

                            Kui juba unistamiseks läks, siis Atlético B on kolmandas liigas oma alagrupis 5. kohal, seega ainult 1 koht play-offist väljaspool. Iseenesest oleks täitsa vahva neid kunagi Segundas pallimas näha
                            Maitse asi vist, mulle igatahes Assunção-Tiago kooslus meeldib. Assunção on täpselt selline Senna tüüpi mängija, kes võidab palle, teeb roppu moodi musta tööd ning julgestab ka kaitset. Tiago seevastu on oma mänguga asja keskväljal ilusti tasakaalu viinud ja ausalt öeldes pole ühtegi kehva mängu näinud temalt.

                            Raul Garcia on näiteks minu jaoks tasemelt nõrgem kui seda on Tiago ning kui ma pakkuma peaksin, siis võib just tema see X olla, kelle pealt suvel natuke raha teenida. Liiatigi on ju odavam alternatiiv Mario Suarezi näol olemas, klausli järgi oli vist tagasiostu summaks 1,8 miljonit eurot. Migueli tagasitulekuks samas erilist vajadust ei näe.

                            Mis Diego Costat puudutab, siis tema naasmine tundub küll vägagi reaalne. Hiljuti sõlmis ta Atléticoga uue lepingu, mis kestab kuni 2012. aasta juunini.
                            Coraje, corazón y cojones.

                            Kommentaar


                              Lissabonis, Alvalade staadioni ümbruses käib kõva lahing fännide vahel

                              Portugali keelne tekst koos videopildiga
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Uued kõrgused saavutatud: suutsime sel hooajal end esmakordselt esikümnesse vedada, koguni 8. kohale.

                                De Gea on ikka tõsiselt hea. Tänagi tegi nii mõne muljetavaldava tõrje ning päästis meeskonna halvimast. Tundub, et esiväravavahi kindad tema kätte jäävadki. Kaitse oli (endiselt) kehv ning nulli suutsime taga hoida vaid seetõttu, et Llorente oli täna veel kehvem.

                                Ründes oli Forlan kuni väravani praktiliselt nähtamatu, mis on muidugi täitsa tüüpiline tema puhul. Agüero seevastu rabeles terve mäng ning sai teenitud värava ka lõpu eel kätte.

                                Pühapäeval ootab ees juba El Derbi madrileño. Kahtlane on endiselt Tiago osalemine, kes suutis enne Mallorca mängu endale mingi vigastuse hankida.

                                Viimatist Madridi klubide kohtumist meenutades:

                                Coraje, corazón y cojones.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X