320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Atletico de Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Euroopas järgmine aasta mängida on vist ainult 1 võimalus- tuleb võita Copa finaal. võimalik Euroopa liiga võit vist ei aita?
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
      Euroopas järgmine aasta mängida on vist ainult 1 võimalus- tuleb võita Copa finaal. võimalik Euroopa liiga võit vist ei aita?
      võit Hamburgis tagaks koha Europa League'i grupifaasis.
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Sevilla püsib ju Euroopa Liiga kohal tabelis. Kuniks selline olukord valitseb, siis Atlético koht Euroopas peaks isegi kaotuse korral tagatud olema.

        Kommentaar


          Kolmapäeval on juba kauaigatsetud finaalmäng Fulhami vastu ning seega võis oodata, et paljud põhimehed jätavad laupäevase mängu Sportinguga vahele; Madridi jäävad puhkama niisiis Agüero, Forlán, Raúl García, Perea, Simão ja Assunção ning Põhja-Hispaaniasse Gijóni sõidavad need mehed:

          De Gea, Asenjo, Joel; Sergio Rodríguez, Valera, Antonio López, Juanito, Ujfalusi, Domínguez, Cabrera; Tiago, Camacho, Reyes, Koke, Jurado; Salvio, Ibrahima, Borja y Gallegos

          Ründes oleks homme huvitav näha Gallegos-Borja duot. Läinud suvel toimunud U17 maailmameistrivõistlustel olid mõlemad noorukid väravalööjate absoluutses tipus: Borja võitis Kuldse Saapa ning Gallegos pidi leppima pronksise autasuga, sest resultatiivseid sööte kogunes vähem.

          Pitarchi sõnul klubi suvisel mängijateturul eriti aktiivne ei kavatse olla ning loodetakse rohkem cantera peale, seega on homne noortele igati hea võimalus väärtuslike kogemusi omandada.
          Coraje, corazón y cojones.

          Kommentaar


            Loodetavasti ikkagi mõned tasemel mängijad hangime. Uus RB ja CM, võimalik, et ka CB peavad lihtsalt päevakorras olema. Tiagot ma jällegi ei sooviks järgmine hooaeg Atlético ridades näha. Mitte, et ta halb oleks, aga tahaks kedagi, kes tõesti meid kõvasti edasi suudaks viia, a la Moutinho.

            Kommentaar


              need mehed mängivad veidi erinevatel positsioonidel ju. samas Sportingus praegu suht segased ajad ja kindlasti võimalik vajalikke mehi suht ok hinnaga saada. sel juhul võtke Veloso ka juba
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Iseenesest ei tohiks nad ju midagi niivõrd erinevaid positsioone mängida, Moutinho suudab ainult veidike ründavamalt tegutseda. Klubisiseselt on neil ehk tõesti erinev roll kanda. Ehk parandad mind kui ma eksin?

                Moutinho ja Veloso oleks loomulikult võrratu paar, siis võtaks kohe Carrico ka kaasa ja Liedson oleks hea kolmas ründaja. (Miks too tüüp alles nüüd on hakanud Portugali esindama, kuigi on Sportingus juba terve igaviku?) Oh jah, peaks vist unistamist veidike koomale tõmbama, muidu peetakse mind veel nooremaks kui ma tegelikult olen.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                  Iseenesest ei tohiks nad ju midagi niivõrd erinevaid positsioone mängida, Moutinho suudab ainult veidike ründavamalt tegutseda. Klubisiseselt on neil ehk tõesti erinev roll kanda. Ehk parandad mind kui ma eksin?

                  Moutinho ja Veloso oleks loomulikult võrratu paar, siis võtaks kohe Carrico ka kaasa ja Liedson oleks hea kolmas ründaja. (Miks too tüüp alles nüüd on hakanud Portugali esindama, kuigi on Sportingus juba terve igaviku?) Oh jah, peaks vist unistamist veidike koomale tõmbama, muidu peetakse mind veel nooremaks kui ma tegelikult olen.
                  noh, mingil määral mängivad samu positsioone, kuid siiski Moutinho on puhas ründajate taga söötudega toitev poolkaitsja, umbes nagu Xavi ja Tiago peaks siiski rohkem kaitsvam olema. kuigi noh eks Atleticol on see keskvälja ja ründeliini struktuur ka veidi erinev kui näiteks Barcal ja vist isegi Sportingul.
                  Liedson aga on brass tegelt ja sai vist alles nüüd Portugali passi. Või õigemini vist mees kas lootis või siis ei lootnud saada Brasiilia koondisesse kutset, aga alles nüüd hakati Portugalis mõtlema et miks mitte meest hoopis Portugali lipu alla tuua. Ja nii ta läks. Aga ma arvan et Moutinhost ja Velosost piisaks täiesti. Velosot vist pidavat noolima Fiorentina, kuid La Liga ja Atletico peaks siiski atraktiivsem olema
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Meet the team ehk Agüero ja Forlan pakuvad meeskonnast omapoolse põgusa ülevaate.

                    Hamburgi sõitis terve meeskond juba esmaspäeval, et end Islandi vulkaani tuhapilvedest mitte mõjutada lasta. Koju jäi vaid Asenjo, kes teisipäeval hoopis operatsioonilaual viibis. Kõigi eelduste kohaselt on tema vigastuspausi pikkuseks koguni 6 kuud.

                    Peread ja Ujfalušit segavad kuuldavasti kerged vigastused, kuid vaevalt see midagi muudab ning mõlemad mehed on siiski vapralt väljakul. Tõenäoliselt ei hakka ka Quique midagi väga drastiliselt muutma ning mängule minnakse vastu sellise algkoosseisuga:

                    De Gea; Antonio López, Domínguez, Perea, Ujfaluši; Raúl García, Assunçao, Simao, Reyes; Forlán y Kun

                    Tsiteerides klassikuid: ''Loodame parimat ning ¡Vamos Atleti!''

                    Coraje, corazón y cojones.

                    Kommentaar


                      Forlan oleks pidanud ära karistama.

                      Forlan karistas ära.

                      1:1 Fulhamil peaks nii halva meeskonnana häbi olema värav lüüa.

                      Fulham ei ole siiani kuigi hea olnud.
                      Last edited by Yattara; 12.05.10, 21:48. Põhjus: Soov säästa Fulhami poolehoidjate närve

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                        Forlan oleks pidanud ära karistama.

                        Forlan karistas ära.
                        Forlan oli sulus...Davies pani kena kolli tagasi...

                        Kommentaar


                          No kui seda Forlani "sulgu" ka poleks ära loetud, siis valitseks lihtsalt veelgi suurem ebaõiglus.

                          Kommentaar


                            kuule mees, mine osta ravimeid.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                              kuule mees, mine osta ravimeid.
                              Kas ma riivasin su naiselikke tundeid?

                              Kommentaar


                                ei, sa toodad niisama paska siin.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X