320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Leeds United\'

    Algselt postitas runno


    Msn@pras007.com
    runno-liids@msn.com

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Leeds United\'

      Smith_17 @mail.de


      end of.
      conve....ion

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Leeds United\'

        maarmastanteidkõikiättlovepunktee

        HE GETS THE BALL! HE SCORES! IT IS HULSE! IT IS HIS SECOND!
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Leeds United\'

          pras, ethan, tvmk ja msn...

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Leeds United\'

            Eile, see tähendab laupäeval 12.veebruaril, mängis Leeds United koduväljakul Coca-Cola Championshipi raames Readinguga (aka The Royal Fuckers). Vastupidiselt spekuleeritule ei kasutanud Leedsi peatreener Kevin Blackwell 4-4-2 taktikat, vaid jätkas viimastel aegadel edukaks osutunud 4-3-3. Võistkond mängis samas koosseisus, kui eelmise nädala võidumängus Burnley vastu, erandiks vaid Brian Deane välja vahetanud WBA\'st laenul olev Robert Hulse. Mäng algas suurepärase Leedsipoolse survega, võimalusi avanes nii.....

            ok. aitab bullshitist.

            Härra PraS, ma ei saa aru mis su probleem on? Miks peaksin ma postitama Leedsi teemasse seda, mida kõik asjast huvitadud juba niigi teavad. Vaevalt et üht Stuttgarti toetajat huvitab, kuidas kulges üks perses inglismaa esiliiga mäng. Ning kui see sind tõesti huvitab, siis kuulad sa seda raadiost või loed mängukokkuvõtteid portaalidest ja foorumitest. Sisuliselt puudub eestikeelseks tõlgitud mängukokkuvõttel sihtgrupp.

            Julgen arvata, et kõik viis foorumit külastavat Leedsi toetajat ja Eston loevad väga tihti Leedsi puudutavaid uudiseid portaalidest. Enamus meist loeb igapäevaselt ka päris mitut foorumit. Rünno teab isegi seda, et Elland Roadi värava taga 30 salle müünud paks mees on surnud. No fakk, ei ole ju mõtet kirjutada, et Leeds võitis Readingut 3:1. Pealegi ei saa sa öelda, et me üldse asju ei arutleks, või et meie kommentaarid oleks asjatundmatud.

            Aga ühest asjast oled sa ikka täitsa vääriti aru saanud. Selle foorumi kõige suurem väärtus on just see, kui me siin oma kokkusaamisi arutleme. Mina näiteks olen saanud siin tuttavaks väga lahedate Leedsi toetajatega, kellega on koos käidud vaatamas pre-season tuuri Lapimaal. Nüüd satume alatasa koos üht teist (enamasti küll teist) tegema. Ja siis veel läheme ammuunustatud klassivenna SW\'ga U2\'te kuulama. Mulle millegipärast tundub, et see on väärt rohkem, kui mittehuvitatute informeerimine Leedsi perses käekäigust.

            Foorum ei pea olema pühapäevakool, kus käib emotsioonivaba kuivade faktide esitlemine. David Healy lõi ilusa värava. Paar toetajat kargavad oma kodus Radioairet kuulates mööda tuba ringi. Oma heameele jagamises ma midagi taunitavat küll ei näe.

            Minu arust ei ole ka Leedsi teema sugugi ära vajunud. Vaatan seda alati esimesena. Järelikult hea teema.
            Aga tead PraS, kui ei meeldi siis ära loe. Mina näiteks ei ole saksa jalgpalli sekstsiooni vist mitu aastat enam vaadanud. Või kui olen, siis korra või paar, selleks et Estoni ärapanekuid lugeda. Ma isegi ei kujuta ette, mida te seal kirjutate. Ja tead.. üldse ei sega!

            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Leeds United\'

              LESS SKILL MORE PASSION!!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Leeds United\'

                midagi asjalikku kah
                http://www.teamtalk.com/teamtalk/News/Story_Page/0,7760,982_304474,00.html

                Tore ju oleks..
                Aga tundub, et too good to be true.

                Milneri lisandumisega oleks Leeds muutumas teamiks, kes võib CC-s võita keda tahes..
                2 viimast loan singingut on küll 10-sse - vähemalt esialgu tundub nii.. Kõik oleks pidanud juhtuma paar kuud varem. Praegu tundub, et rong on läind ikkagi...

                as asjalik as it gets

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Leeds United\'

                  üks The Daddy onudest kommenteeris seda nõnda kenasti, et kopeerin selle siisa otse:

                  Imagine the look on the face of some plodding Championship right back as Milner is withdrawn in the 70th minute to be replaced by Lennon.
                  «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                  «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Leeds United\'

                    Kas siis ei peaks olema mitte \'left-back\'?

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Leeds United\'

                      Algselt postitas rohelineKonn
                      Mina näiteks olen saanud siin tuttavaks väga lahedate Leedsi toetajatega, kellega on koos käidud vaatamas pre-season tuuri Lapimaal.
                      Tra. mind jäeti jälle kõrvale. :P

                      Mulle millegipärast tundub, et see on väärt rohkem, kui mittehuvitatute informeerimine Leedsi perses käekäigust.
                      Perses! I PROTEST! Promotion I say! See on juba väga lähedal!

                      Oh, mul tuli uus geniaalne idee: PMA! PMA! PMA! PMA! PMA! Või siis. PTP-OMA! PTP-OMA! PTP-OMA!
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Leeds United\'

                        Mina Milnerit ei taha. Nõustun SBallist loetuga, et mõttekas oleks osta siis, kui saaksime buying optioni. Niisama pole mõtet teda siia vedada. Mängigu need vennad, kes järgmisel hooajal mängivad.

                        Aga mitte sellest ja eelmisest postitusest ei tahtnud ma rääkida.

                        Vaid.

                        1. aprill läheneb. Teate küll. Kuidas olukorrad on? Midagi muutunud? rK? Meelik? Tembu? Eston? Oku on vist Kuubal, temalt ei küsi.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Leeds United\'

                          //Kas siis ei peaks olema mitte \'left-back\'?//


                          eip. oletatakse, et kui õnnestub laenata keegi milneritaoline siis hakatakse mängima head vana kooli 4-4-2\'te. seejuures mängiks jermaine wright paremäärt ja milner/lennon vasakut. ilmselt james-poiss ei ole hetkel päris 90 minuti vormis.

                          ühesõnaga - sul võib põhimõtteliselt küll õigus olla, kuid tsiteeritud lõigus näpukat polnud.


                          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Leeds United\'

                            Left-back? Kas ma olen väga sooda, kui minu jaoks tähendab see vasakKAITSJAT? Left wing maybe? Erm...eeeeee.....eeeeeee.

                            Edit: või on Milneriga midagi väga roppu seal õudses linnas tehtud?
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Leeds United\'

                              Algselt postitas Martin
                              Tra. mind jäeti jälle kõrvale. :P
                              kuule, kui ma sinu kohta ilusti ütleksin, siis kaotaksin ma ju kaasfoorumlaste silmis igasuguse lugupidamise




                              1. aprillil teen kodus ebasündsat nalja
                              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Leeds United\'

                                Algselt postitas Martin


                                Left-back? Kas ma olen väga sooda, kui minu jaoks tähendab see vasakKAITSJAT? Left wing maybe? Erm...eeeeee.....eeeeeee.

                                Edit: või on Milneriga midagi väga roppu seal õudses linnas tehtud?
                                tsiteerin, et su ämber kaduma ei läheks.
                                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                                Kommentaar

                                Working...
                                X