320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Leeds United\'

    ma ei tahaks su illusioone purustada, aga need 250K lähevad siiski loosimisele. selle nimekirja tipus olek tähendab kõigest seda, et Leedsi tõenäosus selle papi võitmiseks on konkurentidest suurem. üleüldse on tegemist suht nõmeda kampaaniaga, kuid liidripositsioon teeb rõõmu sellegipoolest.


    eilne mäng oli aga raadiost nii igav, ajas lausa jooma. sellise mänguga ei oleks tõesti soliidne playoffe mängima minna. me ei tekitanud ühtki olukorda võistkonna vastu, mille kodulinn on kuulus vaid varaste heroiseerimise poolest. masendav.
    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Leeds United\'

      http://www.leedsunited.com/article.asp?article=263630&blnFeedback=&Ti tle=Best+Leeds+United+Charity+Auction+Ever!&na vlid=newsroom

      mõned asjad on ika suht naljakad..

      igaljuhul läheb andmiseks...kuigi üsna raske oleks deano putsadega midagi reaalset korda saata..

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Leeds United\'

        http://www.leedsunited.com/article.asp?article=264286&blnFeedback=&Ti tle=United+And+Admiral+Team+Up+Again&navlid=ne wsroom

        mmmmh... lovely...

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Leeds United\'

          olen üpris kindel, et järgmise aasta särk saab olema admiralile kohaselt võrdlemisi kole. peab lootma, et see ei saa olema natuke kole vaid ikka ülirõve. nii rõve, et on juba omamoodi lahe. nagu braitoni väravahi roosa. keskpärasus on alati see kõige hullem variant.

          teisalt on enzo-poiss kunagi öelnud, et auto on ilus siis kui ta võidab. mine võta nüüd kinni.

          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Leeds United\'

            Algselt postitas rohelineKonn

            nii rõve, et on juba omamoodi lahe. nagu braitoni väravahi roosa. keskpärasus on alati see kõige hullem variant.
            Kahjuks või õnneks oli selle roosa väravavahi särgi ainus avalik esitlus palliplatsil just Leedsi Elldand Roadil. Kas see peaks midagi ütlema? Igatahes palju õnne teile ses suhtes.

            Aga kui öelda, et see väravavahi roosa särk oli nii rõve, et ta on juba omamoodi lahe, siis, poisid, annan teile ainest hullumiseks, et milline megarõvelaheväksa särk hooajast 1991/92 (1989-1990 Nobo särk oli tegelt isegi rõvedam, aga selle pilti ei suutnud kiiruga leida...):



            Kommentaar


              Vastus teemale \'Leeds United\'

              coventry sitapruuni särgini on siiski palju teed

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Leeds United\'

                et teema oma asjalikku poolt ei kaotaks, siis järgneb infotulv klubi käekäigu kohta. nimelt jätkub Leedsi osturalli, ning seekord soetati pereauto hinna eest Burnleyst ründetäkk Ian Moore. kuna veel päev enne soetust välistati igasugune mängijate liikumine, siis oli ost üllatuslik nagu ejakulatsioon mitteerekteerunud peenisest.
                päris elus tähendab see ilmselt aga seda, et soovijad võivad endale suvel tasuta palgata nii Deano kui ka JJ, kellest viimane peaks suht nõutud kraam olema.
                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Leeds United\'

                  Nuh. Deano läks juba enne hooaja lõppu ja JJ esialgu siis laenuna.

                  Konn, sulle tuleks anda parima selgeltnägija tiitel.

                  Meelik
                  David, David, Don't sell Rio!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Leeds United\'

                    Oku lubas oma ADMIRAL-li särgi koos Deano allkirjaga nüüd AiFo-le anda.. nii ma vähemalt kuulsin..

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Leeds United\'

                      miks te jj\'ga nii tegite? lugedes viiamst reservide match reporti oli ta üleplatismees, kellele oleks kkindalsti leidunud koht esi-11\'nes

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Leeds United\'

                        Särki Aifole ei anna, aga võin talle oma käega Deano autogrammi anda.

                        Wolves ahju!
                        League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Leeds United\'

                          >miks te jj\'ga nii tegite? lugedes viiamst reservide match reporti oli ta üleplatismees, kellele >oleks kkindalsti leidunud koht esi-11\'nes


                          esimese 11 hulka oli tal suht raske jõuda, kuna healy-hulse-lennon on kõik selgelt paremad omades rollides. minu loogika kohaselt sobis ta siiski oivaliselt nii healy, kui ka lennoni vahetuseks. võib vaid oletada, et blackwelli hinnangul temas midagi peale kiirete jalgade eriti ei peitunud, ning sestap pidas ta ian moore\'i paremaks tagavararündajaks.
                          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Leeds United\'

                            Algselt postitas eston maravilha


                            miks te jj\'ga nii tegite? lugedes viiamst reservide match reporti oli ta üleplatismees, kellele oleks kkindalsti leidunud koht esi-11\'nes
                            Hooajale tagasi vaadates tundub, et peale kiirete jalgade tal muud midagi ei olnud.. ja needki võttis Ta alles siis kõhu alt välja, kui uudis Walsalli liikumisest juba teada...

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Leeds United\'

                              guess who scored for walsall??

                              JULIAN!!!

                              JOACHIM!!!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Leeds United\'

                                Ma tahan lihtsalt okut ja rünnot natuke traumeerida, öeldes, et Leedsi mängupiletid on mingi ahv tee peal ära varastanud.































































                                Õnneks muretsema ei pea, sest varupiletid ootavad meid juba staadionil. Taken care of.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X