320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Leeds United\'

    KAST!

    Algselt postitas oku


    Muuseas, ma ei ole veel ülejäänud CCC tulemusi vaadanud. Kuidas Brightonil läks, mehed?
    pidi tunnistama vastase nappi paremust võitluslikus mängus


    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Leeds United\'

      Algselt postitas oku


      Muuseas, ma ei ole veel ülejäänud CCC tulemusi vaadanud. Kuidas Brightonil läks, mehed?
      Erinevalt siinsetest tegelastest suudab selle foorumi Brightoni rohkearvuline kogukond kaotust tunnistada ja selle põhjuseid ka analüüsida. Mis oligi minu esimese postituse mõte. Vastusena aga, nagu oligi oodata, ilmus siia vaid üks kulunud naljade hunnik.



      Alright!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Leeds United\'

        KÕRGUS!!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Leeds United\'

          HÜPE!!
          League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Leeds United\'

            Algselt postitas skint

            Erinevalt siinsetest tegelastest suudab selle foorumi Brightoni rohkearvuline kogukond kaotust tunnistada ja selle põhjuseid ka analüüsida. (
            \"Praegu aga... kohtuniku 3 kahtlast otsust (staadonil olnute ja pärast kokkuvõtet vaadanud Brightoni fännide silmis siis vähemalt) - Kitsoni dive Elphicki teise kollase puhul, dive penaltiolukorras + Sidwelli kole viga) - maksid mängu, sest muidu oleks saadud mängida 11-9 vastu BHA poolt vaadatuna. Ja milline värav taaskord CKR\'i poolt.\"

            Täpsustan. Subjektiivselt analüüsida, skint

            Aga muidu edu. Tundub, et järgmine aasta me samas liigas ei ole.
            League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Leeds United\'

              Aga miks sa jesterit ei kopeerinud? Elik et see lõik oli taotluslikult kirjutatud läbi sinivalgete prillide...

              Teiseks ei ole keegi subjektiivsusest ja objektiivsusest rääkinudki - oleks piisanud ka, et \"kuramuse Koumas, triblas läbi kõikide kaitsjate ja põmmutas vasakusse nurka. mis nüüd? Blackwell out!\" vms. Lihtsalt on ju alati nii, et võidu korral on mitu lehekülge rõõmust kargamist, kaotuse puhul läheb pea liiva alla. Ja ei, \"javelin throw\" hüüdmine ei tähenda midagi muud kui just seda eelpool mainitut.

              Kolmandaks - arvamusi \"järgmine hooaeg me enam samas liigas ei mängi\" tuli ülevoolavalt palju ka eelmisel hooajal, aga 1-0, 1-1 tõid pisut maa peale... õnnega pooleks 3-3 on vist juba liiga kauge minevik. Aga eks näeb, mis sellest satsist välja pigistada õnnestub...

              Leeds till i die! (siin peaks olema ka pilt nutvast poisist. nii kurb)

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Leeds United\'

                Algselt postitas skint
                Erinevalt siinsetest tegelastest suudab selle foorumi Brightoni rohkearvuline kogukond kaotust tunnistada ja selle põhjuseid ka analüüsida.
                kui kirjutatakse mängust mida ise pole näha õnnestunud, siis on selle asja nimi rohkem referereerimine, kui analüüsimine. no ja seda ei ole tõesti otsest mõtet teha, kuna kõik keda Leedsi käekäik vähegi kotib, uputasid selle asemel oma pettumust klaasipõhja. kaotus kodus Cardiffi vastu on kõige nilbem asi selle klubi toetaja jaoks. nagu sa väga hästi tead.

                aga ikkagi sügelesid näpud. meie vastureaktsioon oli sinu postitusse juba sisse kirjutatud.
                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Leeds United\'

                  Algselt postitas skint
                  Leeds till i die! (siin peaks olema ka pilt nutvast poisist. nii kurb)
                  liiale ei pea ka minema
                  «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                  «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Leeds United\'

                    Algselt postitas skint
                    Kolmandaks - arvamusi \"järgmine hooaeg me enam samas liigas ei mängi\" tuli ülevoolavalt palju ka eelmisel hooajal, aga 1-0, 1-1 tõid pisut maa peale... õnnega pooleks 3-3 on vist juba liiga kauge minevik. Aga eks näeb, mis sellest satsist välja pigistada õnnestub...
                    Võttes arvesse, et nende punktide toel, et üldse veel samas liigas mängite.... Nojah, aga see on ju teada värk, et Leedsil on viimasel kahel hooajal olnud probleeme just väikeste ja kaitsvate klubide murdmisega. See selleks, küll kunagi rohi leitakse.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Leeds United\'

                      Palun, ärge refereerige ka pärast võite siis. Easy! Easy!

                      Hmm, kas umbes 54 korda ühe sama nalja tegemine ei ole liiale minemine? Eriti kui sel naljal ei ole klubiga miskit seost, vaid on pigem nagu rünno kunagi mainis (mitte küll selle sama teema kohta) raipe kallal nokkimine vms. Kui ei oleks võimalust Withdeanil mängida, ei oleks klubi nüüdseks enam olemas, sada aasat ajalugu prügikasti.

                      Ja Martin - ei ole nende punktide toel, äkki hoopis ülejäänud 23st punkte toonud mängust? You know it makes sense...


                      Now, leeds united can f**k off home.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Leeds United\'

                        Algselt postitas skint
                        Ja Martin - ei ole nende punktide toel, äkki hoopis ülejäänud 23st punkte toonud mängust? You know it makes sense...
                        Meeletu! Püüdke siis uuesti hakkama saada! Varsti jõuate ehk juba 23 punktini ja siis on edasine juba käkitegu!
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Leeds United\'

                          Algselt postitas skint
                          Aga miks sa jesterit ei kopeerinud? Elik et see lõik oli taotluslikult kirjutatud läbi sinivalgete prillide...
                          Enamasti su kommentaarides jesterit ei ole ja kommentaar fännilikult sinivalge, sellest siis minu aps.

                          Teiseks ei ole keegi subjektiivsusest ja objektiivsusest rääkinudki - oleks piisanud ka, et \"kuramuse Koumas, triblas läbi kõikide kaitsjate ja põmmutas vasakusse nurka. mis nüüd? Blackwell out!\" vms. Lihtsalt on ju alati nii, et võidu korral on mitu lehekülge rõõmust kargamist, kaotuse puhul läheb pea liiva alla. Ja ei, \"javelin throw\" hüüdmine ei tähenda midagi muud kui just seda eelpool mainitut.
                          Ma ei näinud-kuulnud mängu, nautisin firma jõulupeol veini ja seltskonda. Objektiivsus mängu tulemuse kohalt oligi pettunult vait olemine. Odavise oli lihtsalt vastus sinupoolsele Koumase nime skandeerimisele. Ise tulid torkima. Hea, et Rünno ei ole veel kaineks saanud.

                          Kolmandaks - arvamusi \"järgmine hooaeg me enam samas liigas ei mängi\" tuli ülevoolavalt palju ka eelmisel hooajal, aga 1-0, 1-1 tõid pisut maa peale... õnnega pooleks 3-3 on vist juba liiga kauge minevik. Aga eks näeb, mis sellest satsist välja pigistada õnnestub...
                          ...
                          4. Leeds 39p
                          ...
                          22. Brighton 19p
                          ...

                          Leeds till i die! (siin peaks olema ka pilt nutvast poisist. nii kurb)
                          Sittusid minu jaoks oma postituse ää.
                          League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Leeds United\'

                            Algselt postitas skint
                            Hmm, kas umbes 54 korda ühe sama nalja tegemine ei ole liiale minemine? Eriti kui sel naljal ei ole klubiga miskit seost, vaid on pigem nagu rünno kunagi mainis (mitte küll selle sama teema kohta) raipe kallal nokkimine vms. Kui ei oleks võimalust Withdeanil mängida, ei oleks klubi nüüdseks enam olemas, sada aasat ajalugu prügikasti.
                            ManU on ja jääb Scumiks.
                            Cardiff\'is ja ka umberkaudsetel aasadel lippavad ringi inimesed, kellele meeldib lambaid panna.
                            Brightoni kodustaadionil saab kaugust hüpata ja ümber staadioni lõike joosta. Saab too uus pesa valmis, siis enam ei saa nokkida. Seni hea nokkida.
                            League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Leeds United\'

                              Algselt postitas skint
                              Leeds till i die! (siin peaks olema ka pilt nutvast poisist. nii kurb)
                              Ma ei saa eriti aru, et miks teised selle lause peale kuidagi pahaseks said. Minu arust on see väga nunnu, sest näitab, kuidas isegi päris noored Leedsi fännid oma klubist hoolivad. Mis siin häbeneda.

                              Nojah, skinti jaoks võis see täiesti ebanormaalne olla. Kuid mind ju absoluutselt ka ei huvita, et Brighton on nende nö fännide jaoks suvaklubi, mida oma poisssõbraga nädalalõpul lihtsalt möödaminnes kaeda.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Leeds United\'

                                Näed, kui terav arutelu tekkinud. Muhe. Kuigi minu eelmise postituse lõpp oli pisut vihane, aga ei hullu...

                                Okule vastuseks:
                                1. Jester oli vaid ses ühes postis ühes lõigus, mida kopeerisid... muul juhul ei tohiks jutt niivõrd sinivalge olla.
                                2. Mina arvasin, et vaikimine on võrdne probleemi eitamisega... aga vaikimine on hoopis objektiivne olemine. Ok, minu viga.
                                3. Hooaja keskel \"4. Leeds 39p vs 22. Brighton 19p\" ei tähenda midagi. Kes mäletab, siis hooajal 2002/03 tuli Brighton peaaegu välja palju-palju-palju hullemast olukorrast ja vaid mõni punkt jäi puudu... ühesõnaga on minu arust 23 mängu veel pidada elik mängus on 69 punkti. Liigagi palju.
                                4. Staadioni ja naljade koha pealt - väike kreatiivsus ei teeks paha, pealegi kas on vajalik kõigele tõrjuvalt ja tagasitegevalt vastata?

                                Martini tekst väärib isegi tsiteerimist:

                                Algselt postitas Martin

                                Ma ei saa eriti aru, et miks teised selle lause peale kuidagi pahaseks said. Minu arust on see väga nunnu, sest näitab, kuidas isegi päris noored Leedsi fännid oma klubist hoolivad. Mis siin häbeneda.
                                Pahandamise koha pealt pole küll minu vastata, kuid minu mäletamist mööda oli sel pildil tegu küll liiga väikse poisiga mõistmaks tegelikku asjade käiku ning langemise tähtsust... Kõrgelt arenenud jumbu äkki? Või ei andnud issi kommi ja kirjutas midagi kuhugi? Mina ei tea loomulikult...

                                Algselt postitas Martin

                                Nojah, skinti jaoks võis see täiesti ebanormaalne olla. Kuid mind ju absoluutselt ka ei huvita, et Brighton on nende nö fännide jaoks suvaklubi, mida oma poisssõbraga nädalalõpul lihtsalt möödaminnes kaeda.
                                Suvaklubi? Nojah. Olen minagi näinud/kuulnud mitutmitut Brightoni toetajat kasutamas väljendit \"Brighton till I die\", aga paraku ei röögi mina foorumis \"We are Brighton!!!\" või siis \"I am Brighton\"... Üldiselt sellele tsiteeringule oleks sobiv ka okule vastuse 4. punkt. Kuigi jah, mina ise ju provotseerisin kõike.

                                Ok, ma võtan nüüd oma mantli ja lähen oma homosõprade man...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X