320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Leeds United\'

    Algselt postitas rohelineKonn



    roque junior oli meistrite liiga võitja.
    Ja lõpuks Milani reject.

    Minule pakub ka huvi see Premieri keskkaitsjatele vajalike omaduste analüüs. Puhtast huvist kuna ise inglise liiga peale väga ei erutu ja seega ei oska arvata, kus Stepanovil vajaka jääb, väljaarvatud mainitud keeleprobleem ehk suhtlemine liinis.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Leeds United\'

      kr..t õlu on otsas juba kahjuks.. Saa aru, ma püüan Sulle selgeks teha seda, et mul oleks erinevatel põhjustel väga hea meel, et Stepanov Leedsi pääseks. Ära keera seda koheselt straight põhikoosseisus mängimiseks... Kui KB kedagi trialile kutsub, siis ilmselt on mängija keeleoskus ka Leedsile teada.. Minu teada käis ka üks lühikese nimega Poola koondislane Leedsis näitamas, kuigi deali ei tulnud..Peale selle oleme me KB-le Eestit ja eestlasi väga positiivselt juba tutvustanud

      ühesõnaga ega eriti lootust ei ole, et ta Leesi pääseb, aga kui siiski ja headel tingimustel, siis oleks tore..

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Leeds United\'

        Algselt postitas JasperPuhtast huvist kuna ise inglise liiga peale väga ei erutu ja seega ei oska arvata, kus Stepanovil vajaka jääb, väljaarvatud mainitud keeleprobleem ehk suhtlemine liinis.
        alguses jääb vajaka füüsilisest vormist, mis võimaldaks suht kiires tempos mängitavat jalgpalli kaks korda nädalas 90 minutit mängida. teiseks jääb alguses vajaka inglismaa esiliigas viljeletava kiire. sirgjoonelise ja füüsilise mängu kogemusest.

        iseenesest näib mulle, et oma mängijaomadustelt sobikski ta paremini inglise liiga stiiliga, kui venemaa omaga. häda lihtsalt selles, et Leeds otsib kiiret lahendust paariks kuuks vigastatud Kilgalloni asemele. pikas perspektiivis võib temast saaga korralik divari kaitsja, minu arust ei ole ta premieri jaoks lihtsalt piisavalt hea. loodetavasti siiski on.

        aga üleliia erutuda siiski ei soovitaks, Leedsis on viimase 1,5 aasta jooksul käinud testidel sadakond venda, kellest lepingu on saanud üksikud. üldiselt igasugused idaeurooplased ja lepinguta vanurid.
        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Leeds United\'

          Mulle antud switch meeldiks - aga pigem laenulepingu näol. Sest loodan ikka järgmiseks hooajaks Premieri kohta ja kui seal Stepanov meil põhisse mahuks, siis kardan ma, et me saaksime Sunderlandist võib-olla ainult kaks ja pool korda rohkem punkte. Ja Stjopat pingil istumas ja siin 12aastaseid noorfänne karjumas, et Blackwell on m*nn, ka ei tahaks. Eriti just seda esimest.

          Ma ei ole eriline liigade analüütik. Siiski arvan, et divaris saaks Stepanov kenasti hakkama ja oleks üsna hea täiendus. Lisaks seda va squad depthi, mida Wenger alati taga ajab. Kiired on nii Venemaa kõrgliiga, kui divar. Esimene on veidi tehnilisem, teine veidi robustsem ja füüsilisem. Divar sobiks Stepanovile vaata et paremini - peamäng ja positsiooni valik on piisavalt head, ma ei mäleta, kas ta konnalikult taklata oskab, aga ehk saab hakkama. Kui kiirete tehniliste venelastega hätta ei jäänud, siis vaevalt, et nüüdki jääks. Minu poolt pakutav Premieri pingistaatus on tingitud lihtsalt usu puudumisest, et Stepanov nii kõrgel läbi jõuab lüüa. Aga mine sa tea.

          Igatahes huvitav uudis. Ja võiks tulla küll.
          League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Leeds United\'

            Ah teen ühe posti veel.

            Kuhu ma ikka selle 1000da postituse teen siis. Scumi teemasse ka nagu hästi ei sobi.
            League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Leeds United\'

              Homme anname skeptik Konnale peksa. Või joodame ta täis, et ta teistsugust laulu laulaks ja rõõmueufoorias karjuks.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Leeds United\'

                ainus eestlasest väljakumängija, kes antud hetkel on võimeline läbilööma inglise liigas on just stjopa

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Leeds United\'

                  Algselt postitas eston maravilha


                  ainus eestlasest väljakumängija, kes antud hetkel on võimeline läbilööma inglise liigas on just stjopa
                  Inglise liiga= CCC?
                  Või mida sa selle uduse väljaütlemisega mõtlesid?

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Leeds United\'

                    Esmaspäeval siis selgub, et mis saab
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Leeds United\'

                      Tere,
                      Kirjutan siia teemasse esimest korda. Kuna eelnevat teksti on 100 lehekülge, siis ei hakanud seda kõike läbi lugema. Nii et ärge väga karmid olge.
                      Tegelikult on mul küsimus hoopis sihuke, et mis on need omadused, mille poolest Stjopa CCC-i ei sobiks. Et diskussiooni kuidagi raamida panen siia oma nägemuse sellest, mida keskkaitsjal vaja oleks.

                      Kohavalik: Stjopal 5, kui mitte 5+ (5-palli skaalal)
                      Peamäng: no 4+ tuleks ikka ära
                      Palli puhtaks löömine (selleks vajalik tehnika): 5 ikka kui võrrelda mõne PL kaitsjaga...
                      Ründajalt palli ära võtmine (tackling): 4
                      Kiirus: 4 ehk ikka tuleb ära. või siis 4-
                      Jõuvõtted: ehk 3, kuid minu arvates on see tegelikult Stjopa tugevus, et ta uisapäisa ründajate vastu jõuvõtteid kasutama ei hakka.
                      Rünnaku alustamine söötudega: 3 ehk. Siin on Stjopa ehk isegi nadim kui Piiroja, kuid põhjuseks pigem see, et just selles elemendis on Stjopa puhul näha nö Vene jalgpallikooli, kus haruharva nõutakse kaitsjatelt ründajatele ette pika palli andmist, neil pigem vaja vaikselt lühikese sööduga pall kaitsjatelt keskväljale toimetada.

                      Kokkuvõttes ütleks, et tegemist igati korraliku kaitsjaga, kes on veel näidanud, et suudab edukalt erinevates keskkondades kohaneda. Ei usu, et Stjopa oleks viletsam mitmetest Läti(venelastest) koondislastest, kes Championshipis varem või hiljem kanda kinnitanud.
                      Kui miinuseks tuua see, et Stjopa väga jõuliselt ei mängi, siis minu arust ei jää see mitte selle taha, et tal jõudu poleks vaid pigem on see tingitud sellest, et talt pole taolist mängustiili varem nõutud.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Leeds United\'

                        Gooooooooooooo Leeds!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Leeds United\'

                          Nii armas, et juba kaks uut fänni juures

                          (Jyrka ja skint)

                          ihihihihi
                          308

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Leeds United\'

                            Jyrka on ju eluaeg Leedsi fänn olnud ... ja skint, noh ... mis me siin ikka. Sellest mehest ei saa kunagi asja :P
                            League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Leeds United\'

                              Sellegipoolest mul keha kiheleb selle kõige pärast
                              308

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Leeds United\'

                                Glory-glory Andrei ja Leeds küll, aga sinine on ikkagi ilusam värv.

                                Mõtteis olen samas teiega edasi!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X