320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Leeds United\'

    Mis mind ärritab on see kuradi 4-5-1, seekord siis Cresswell paremal äärel wingerina. No mida kuradit!

    Flat 4-4-2!
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Leeds United\'

      hakkasidki ju põhimõtteliselt 442 mängima, kui Healy sisse tuli.. Mängipilt muutus kohe ja see meile ilmselt ka viigi päästis..

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Leeds United\'

        Algselt postitas runno


        hakkasidki ju põhimõtteliselt 442 mängima, kui Healy sisse tuli.. Mängipilt muutus kohe ja see meile ilmselt ka viigi päästis..
        no kui päris korrektne olla, siis viigi päästis penalt, mis tegelikult ei olnud penalt
        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Leeds United\'

          edit. link kah: Link
          ma nüüd päris hästi ei saa aru, mida see Leedsi toetajale Eestis tähendab, kuid halba ilmselt mitte.


          Bet 24




          Far-Reaching Deal Will Boost United\'s Climb Back To The Top
          Leeds United have signed one of the most lucrative and far-reaching sponsorship contracts in the club’s history.

          Leading internet betting site Bet24 will be featured on the front of the club’s shirts next season, but the agreement goes far beyond a normal shirt sponsorship deal.
          Bet24 is 90 per cent owned by Modern Times Group and the agreement reached between United Chairman Ken Bates, Holger Kristiansen, the CEO of Bet24 and Jorgen Madsen, CEO of MTG Denmark, will go a long way towards regaining United’s international standing, with all the commercial and merchandising opportunities that entails.

          The club and Bet24 have already worked closely on a number of successful promotions this season and the relationship has now been taken to a new level. This will involve the unrivalled weekly promotion of Leeds United in existing Leeds heartlands such as Scandinavia, but also throughout the Baltic States, Hungary and Russia.

          MTG is an international media group with operations in more than 30 countries around the world and is the principal broadcasting business in these regions. It is the largest free-to-air and pay-TV operator in the Nordic and Baltic regions and the largest commercial radio operator in northern Europe. MTG’s Viasat TV channels reach 60 million people in 19 countries every day and MTG radio stations reach three million daily listeners.

          The company already has major connections with football and Viasat recently expanded their exclusive rights to show Champions League matches to the Baltic regions, Finland and Hungary to 2008-09.



          Leeds’ Head of Commercial, Simon Webster, said: “This is an outstanding agreement for the club — and a true first in football. The link up with Bet24 provides a lucrative and mutually beneficial partnership, but it is the additional support in key territories from the parent company MTG that sets this deal apart, and underlines the growing support for the re-emergence of Leeds United. It is terrific that we continue to grow a family of partners who play an important role in helping the club back to the top”
          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Leeds United\'

            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Leeds United\'

              See MTG on sama grupp kuhu kuulub nt Tv3 või Tv1000.
              Jurr on muiudu ilus, aga midagi v\'ga konkreetset kirjas pole.
              Y R A

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Leeds United\'

                Igatahes elan mina nüüd teadmises, et Viasat Sport hakkab järgmisest hooajast näitama kõiki Leedsi mänge ja veel lisaks igast erisaateid.

                Oh Happy Days!

                Ja kõik kahtlejad olgu vait!
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Leeds United\'

                  ei kahtlegi,
                  arvatavasti päevase nihkega
                  nagu paljusid teisi mänge
                  GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                  GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                  (Seinfeld, The Pitch)

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Leeds United\'

                    Algselt postitas Martin


                    TRUSSIKUD JA RETUUSID KAPIST VÄLJA!

                    Wohoooo, poiskad-semud! Nüüd läheb alles lahti!

                    11. veebruaril kell 1 öösel: Leeds - Derby, Viasat Sport 2.

                    Kunas pidasite TEIE oma viimase pid˛aamapeo?

                    WOHOOO!
                    Oot-oot. Pidzaamapidu läheneb. Kas see oli küllakutse, Smutt? :P.
                    League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Leeds United\'

                      Klubi hoolitseb isegi oma kõige tülgastavama fänni - Oku -eest.

                      aga tegelikult tuleks välja mõelda, et kus me laupäeval koguneme.
                      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Leeds United\'

                        Hea artikkel. Miljonites quidides käivet tegav vutiklubi paneb püsti mingi suvalise puukuudi ja uudis misssugune ...

                        Aga mängu võiks vaadata küll. Hiiu vist nii hilja enam vuti peale ei pane, ma kardan. Kas keegi enda juurde kutsub?
                        League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Leeds United\'

                          Mul on selline 50 - 50, et v-olla olen maal..Ütleme nii, et minu saabumine jääb positiivse üllatuse tasandile.


                          INES

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Leeds United\'

                            Jah, just siis hakkavad näitama, kui ma linna ära kolin. Palju see viasati komplekt nüüd maksab ? Ei viitsi vaadata. Mingi 300.- , 400.- kuu?
                            Aga siiski, kui tõenäoline see on, et nii kuradi tihedalt Leedsi viasatist tulema hakkab?
                            sigpic
                            It's all about Football, Football and Nothing else.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Leeds United\'

                              Algselt postitas elBiD


                              Jah, just siis hakkavad näitama, kui ma linna ära kolin. Palju see viasati komplekt nüüd maksab ? Ei viitsi vaadata. Mingi 300.- , 400.- kuu?
                              Aga siiski, kui tõenäoline see on, et nii kuradi tihedalt Leedsi viasatist tulema hakkab?
                              hetkel 229.- kuu, kohe-kohe tõuseb 279.- kuuni, kaks aastat oled nende ori, suht pointless see nende pakkumine.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Leeds United\'

                                Üldisel on pointless jah - vaatan ise ka vast kord nädalas-paaris. Aga kui leedsi tuleks kasvõi pool nii tihedalt kui praegu skammi ja tselskit, siis oleks küll käsi.

                                Ehk siis ElBid: Viasat Sport 2 näitab praegu vaheldumisi päev otsa ManU ja Chelsea tegemisi (uudised, mängude kordused, reservide mängud, klassikalised matshid, igasugu shõu ja muu selline).
                                League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X