320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas skint Vaata postitust
    bla bla
    Mõttetu targutamine ja ila, eriti viimane lõik. Umbes sama rumal nagu loogika: minu arust skint targutab, skindi arvates ta ei targuta, järelikult ei tasuks mul absull arvata, et skint targutab.

    Järgmine kord palun teemasse.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Algselt postitas runno Vaata postitust
      Skint, mis teed seal Bremenis?
      Ma arvan, et ma targutan, kuigi Martin arvab, et ma ei targuta, mille kohaselt ma tegelikult siiski targutan. Peamiselt. Või oli seal midagi vastupidi?


      Algselt postitas Martin Vaata postitust

      Järgmine kord palun teemasse.
      LEEDS - CHAMPIONS OF EUROPE!!! PHOENIX!!!

      Kommentaar


        Carver põgenes kah klubist, Poyet või Wise või parem tehku dünaamiline duo

        Kommentaar


          Algselt postitas skint Vaata postitust
          Ehk siis igaks juhuks seletan veel: kirjutage Hulli City asemele Leeds ja Leedsi asemele vastavalt Chelsea, siis saate vast midagi praeguse olukorra kohta teada. Oleks aeg hakata harjuma. Eeldan.
          No, Türi ja Paide, ma ei saa aru, miks on niisama vaja mullitada, kui pointi ei ole. Võtame veelkord Wikipedia appi, eks? Sedakorda siis Chelsea alt:

          "The club Chelsea fans regard as their biggest rival is partially a generational issue. A strong rivalry with Leeds United dates back to their heated and controversial FA Cup final in 1970, which coloured all future matches between the sides, especially during the 1970s and 1980s."
          League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

          Kommentaar


            Algselt postitas skint Vaata postitust
            Ehk siis igaks juhuks seletan veel: kirjutage Hulli City asemele Leeds ja Leedsi asemele vastavalt Chelsea, siis saate vast midagi praeguse olukorra kohta teada. Oleks aeg hakata harjuma. Eeldan.
            Hulliga võrdlus on kohatu - Leedsi fännid pole Hulli kunagi konkurendiks pidanud. Chelseaga on teine asi ja see, et Abramovits sajaseid luhvtitas, Leeds kotik on ja uued Chelski fännide hordid sellist meeskonda nagu Leeds ei teagi, ei tohiks ajalugu muuta.
            League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

            Kommentaar


              Algselt postitas skint Vaata postitust
              Ärgem mõelgem nüüd asju välja ega kujutagem ette... niimoodi pole küll keegi kunagi öelnud! Mis Leedsil ja Chelseal pistmist? Eeldan, et siinkohal mõeldi Chelsea asemel üht Bradfordi, Sheff Utd/Wed või miks mitte Huddersfieldi nimelistest klubidest...
              mina ka ei saa sust aru. esiteks on see laul jätkuvalt kenasti käibes, ning oli au seda isegi eelmisel nädalal kuulda. teiseks on ta igati aktuaalne, kuna Wise ei ole Leedsi fännide seas eriti populaarne valik. samuti olid Leeds ja Chelsea veel 5 aastat tagasi täisti võrreldaval tasemel meeskonnad. nii mängutasemelt, kui ka majanduslikus mõttes. seda mäletavad isegi väga lühikese mäluga Leedsi fännid ja need Chelsea fännid, kes enam SB'le piletit osta ei jaksa.
              ega siis Abramovitši taolise anomaalia pärast ei saa nüüd kohe vana rivaliteeti kloaaki heita.

              ok-ok. ma saan aru, et lihtsalt ära panna on ka tore. ka mina ei väsi kordamast, et loodetavasti sureb Harry Kewell eesnäärmevähki. aga on siis tingimata vaja seda kuidagi seletama-põhjendama jääda? ei ole. aega võib palju pareminu kulutada. näiteks kaugushüpet vaadata.
              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

              Kommentaar


                Offtoopik - Palace ja Brighton ei kohtu ka sel hooajal just eriti tihti. Nende rivaliteet sai pealegi veel hiljem alguse.
                League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                Kommentaar


                  Igaljuhul see lipp mille ma UK-st kaasa tõin ja täna lahti rullisin on ikka kole suur ja ilus küll.

                  Treener läks, tuli abitreener, abitreener läks, tuli abiabitreener, abiabitreener läheb, tuleb ... Butler treeneriks

                  Kommentaar


                    Algselt postitas oku Vaata postitust
                    No, Türi ja Paide..
                    Jäta Paide rahule , türi imeb tohutult, see on kui solvang kohalikele.
                    sigpic
                    It's all about Football, Football and Nothing else.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas gamer Vaata postitust
                      Treener läks, tuli abitreener, abitreener läks, tuli abiabitreener, abiabitreener läheb, tuleb ... Butler treeneriks
                      Butler oleks minu kuuldu põhjal üks esimesi, kes meeskonnast lahkuma peaks, kui seal mingit korralikku sisekliimat või asja tekitada tahetakse...

                      Okudele ja nii, et ajalugu polegi keegi muuta tahtnud, küll aga tulevikku äkki. Elik 80ndate wikipedia oleks ehk mõne nägemusena kirjutanud Nottinghami rivaliteedist Liverpooliga... kahju et paremat näidet kohe pähe ei tulnud. Või tegelikult on mul ükskõik, Leedsil on kõige rohkem rivaale, sest kõik kadestavad seda klubi ja ihalevad selle edu. Eriti viimasel viisaastaku oma. PACE.

                      Kommentaar


                        skint !! mis teed seal bremenis?

                        Kommentaar


                          Puhh, õnneks. Täna läks juba peaaegu väga edukalt. Viik pole kaugel.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            kuna te olete niikuinii juba immuunsed ja see on lihtsalt liiga hea, et siia postitamata jätta, siis - nagu näha, mõnitab teid nüüd avalikult juba isegi soccerstand.com. veendumiseks tuleb minna nende lehele ja klikkida Leeds-Southend mängu skooril. lisaks väravalööjatele jms ebaolulisele jamale näeb seal ka üht toredat reklaami vilkumas...
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Legendaarne!





                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Listened to a re-run of Bates interview from yesterday and was very impressed with how he proposes to do things from this moment on!! Below are some of the points discussed.

                                1, Decision to go for Wise was made after the Leicester game.

                                2, Wise & Poyet flew to Monaco and were interviewed and accepted the job on Sunday so Swindons piss around was all about money as the talks were already concluded.

                                3, Will not talk to fans in private anymore since the video incident as he feels let down. tried to be approachable for fans but this has damaged that relationship.

                                4, Will be tough with the press if they slag the club off as he knows he has a hard job on his hands and support from everyone would be better rather than all the negative stuff. He said the press, the media and TV make money from covering the club so if they dont get access how will they sell papers.

                                5, He wanted Wise to watch the team last night and at tonights reserve game so every player at the club will have been watched and assessed for their suitability to play for the football club. Anyone who doesnt perform from now on will never wear the shirt again and will be kicked out of the club.

                                6, They have already discussed who Wise wants in the tranfer window and he will support him to the hilt.

                                7, Gus is a great motivator and good on one to ones and will bring great experience to the club.

                                8, On Dennis, Bates says he will not take shit off anyone and the players are in for one massive shock as he has lost his patience as the clubs chairman.

                                9, Dennis is a bad loser and hates anyone who doesnt battle and wont take shit from Bates.

                                10, Saving the best till last. Dean Riddle the fitness coach who has turned our team into porkers and our Goalkeeping coach have been kicked out and are not happy. GOOD!!! Geddis will be kept if he so wishes as Bates rates him and his organisational strengths.

                                On Carver, said he was an honourable man and a pure gentleman. So reading between the lines. The whole team are being assessed for their suitability to wear the shirt of Leeds United and anyone who doesn't do the shirt proud will never wear it again. If this is true then I for one are right behind this revolution!!!
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X