320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mingit bussi ei tule. kui on küsimus rahas, siis võib aeglase rongiga minna.
    Peaks sama hind olema
    Last edited by runno; 05.10.06, 07:09. Põhjus: mine..

    Kommentaar


      Mina plaanin ikkagi sõpside autoga minna. Nii et kui bronnite miskit, siis jätke mind välja.

      Hinnale peaks lisanduma veel Londoni sõit Stanstedist, mis oli vist 15 kulli.
      League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

      Kommentaar


        Ma annan teile kõigile koduse ülesande.

        Teie hotellituba maksab kokku 125 naela. Sellest 125 naelast 10 tuleb anda mulle. Seega. Võtke hotelli jaoks sullis kaasa TÄPSELT 115 naela ja 10 naela mulle.

        Ja parem oleks, kui teil oleks need 10 naela näpus juba Eesti lennujaamas, sest Inglismaale jõudes kavatsen ma esimese asjana osta kolm pakki krevettidega võileibu. Just nii posh olengi!

        Lisaks. Tubade jaotus on 3-3-1. Põhimõtteliselt tähendab see seda, et sellest ühesest toast teeme kuidagi vast kahese ja kui mingi jama on, siis tassime igal hommikul voodi õigesse kohta tagasi. Eks elu näitab. Igatahes tundub loogiline ja normaalne valik.

        Bookitud.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Mul on tunne, et meile sobiks vist ka see odavpilt? Ehk kokku 16 naela.

          Between Liverpool Street and Stansted
          Express Class open single £15.00
          Express Class open return £25.00

          First class open single £24.00
          First class open return £40.00

          Cheap day return *
          Available from ticket office only £16.00

          *Valid for travel from Stansted Airport after 0915 and from London Liverpool Street after 9.30am Monday to Friday (except between 1700 and 1815). Valid all day at weekends and bank holidays.

          Open tickets can be used on any train, return travel must be within 30 days.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Seniks kuni teie oma reisiplaane teete, ka natuke lugemist.

            Nicholls Detsembrini väljas. Läheb noa alla.

            sigpic
            It's all about Football, Football and Nothing else.

            Kommentaar


              nii vänkerid. mina tegelikult ei saa aru, mis teil oku sõprade vastu on. minu arust on igati täkk plaan sõita nendega leedsi ja sealt ise kuidagi tagasi. häda selles, et neil ainult 6 kohta. et kas keegi justnimelt tahaks minna bussiga?

              uurisin natuke autorenti ka. näiteks Nationalis oli ford Ka 85 paundi ja mingi seitsmekohaline asi Espace vist, 160 paundi. isegi koos pensuga peaks olema mõistlik näiteks tagasi tulla autoga. saaks otse lennujaama jätta. minnes võiks teha kuidagi nii, et panna osa tonte oku sõprade peale ja ülejäänud ajaksid 1.0'se ford ka'ga inglismaal valel pool kõndivaid lapsi alla.

              edit: europcarist saab veel natuke odavamalt. näiteks 55 paundiga Daewoo Matize. ma olen sarnase autoga mitu aastat sõitnud ja elan üle ka valel pool asuva käigukangi. ma arvan. passat oleks 15 paundi kallim. samuti pakuti leeds - stanstead otsa jaoks saaks näiteks Kia Sedona, mis peaks vist olema 7 kohaline 140 quidi eest. sellele lisandub pents, või siis diisel. kui alternatiiv on maksta (25+15)*7, siis peaks ikkagi ära tasuma. aga õige napilt. rongi ees on hinnaeelis ilmne. ilmselt saaks ka kiiremini, kui bussiga.

              väljendage oma seisukohti. ennekõike siis oku sõprade ja tagasituleku osas.
              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

              Kommentaar


                kas 3+3+1 tähendb seda, et Liisil on lõpuks ometi oma tuba?

                NoBussi rünno

                Kommentaar


                  Algselt postitas runno Vaata postitust
                  kas 3+3+1 tähendb seda, et Liisil on lõpuks ometi oma tuba?

                  NoBussi rünno
                  ei, martinil. mina, liis ja oku oleme kolmeses.
                  «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                  «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Martin Vaata postitust
                    Mul on tunne, et meile sobiks vist ka see odavpilt? Ehk kokku 16 naela.

                    Cheap day return *
                    Available from ticket office only £16.00

                    *Valid for travel from Stansted Airport after 0915 and from London Liverpool Street after 9.30am Monday to Friday (except between 1700 and 1815). Valid all day at weekends and bank holidays.

                    see cheap ticket kehtib samal päeval tehtavatel edasi-tagasi sõitudel

                    Kommentaar


                      Ise pooldaks võimalikult soodsat varianti, seega see osad oku sõprade poole ja osad tänavamõrvariteks isegi nagu sobib. Buss loksub jah kaua, aga selle võrra on piletike soodsam ja rongidest need, millel on odavamad hinnad, väljusid minu uurimise järgi nii 23 paiku.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                        ei, martinil. mina, liis ja oku oleme kolmeses.
                        Räige laks Minu tüüpi huumor juba
                        League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas gamer Vaata postitust
                          Ise pooldaks võimalikult soodsat varianti, seega see osad oku sõprade poole ja osad tänavamõrvariteks isegi nagu sobib. Buss loksub jah kaua, aga selle võrra on piletike soodsam ja rongidest need, millel on odavamad hinnad, väljusid minu uurimise järgi nii 23 paiku.
                          Arvan ka, et nii on OK. Osad inglastega ja siis üks auto rentida. Näiteks. Küsin õhtul täpselt tüüpide käest üle. Praegu on tekkimas variant, et neil on ikkadi 7 vaba kohta, sest üks vend plaanib alles järgmisel hommikul tulla. Rünnole kurvastuseks peab mainima, et autos suitsetamine on sama prohibited nagu bussiski.

                          Rünno peaks olema praeguse seisuga juba muuseas suhteliselt lakku täis kui ma ei seksi.

                          Stay tuned!
                          League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                          Kommentaar


                            uudised otse rindelt: naine sai rünno nokust kätte ja oli väga kuri

                            Kommentaar


                              Assaraisk! Tõeline peredraama!
                              League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                              Kommentaar


                                Ma pean muidugi mainima, et kui ma eile õhtul Okule helistasin, siis oli tal takjana küljes jälle mingi uus eit. Ma ei saa konkreetselt aru, et kust ta neid võtab.

                                Muidugi too eit oli eriti ebaviisakas. Jäta maha.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X