320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas runno Vaata postitust
    Homme Hiiul..21.45
    Tulen vist ka. Chester City ikkagi ju.
    League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

    Kommentaar


      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      ei taha paartipooper olla, aga eunuhhidel ei ole suurt musta ja koledat.
      suur ja must ja kole võib olla küll, kuid pähkleid ei pakuta vorsti juurde

      Kommentaar


        Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
        suur ja must ja kole võib olla küll, kuid pähkleid ei pakuta vorsti juurde
        fakk. olen sunnitud häbenema.
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          ilmselt on Estonil siinkohal õigus, kuna kuulujutud käivad, et Enochi meheau olevat Leedsi riietusruumi kõigi aegade suuruselt teine. selle valdkonna suveräänne liider on varalahkunud Deano oma kaheteisttollise iludusega.
          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

          Kommentaar


            Meie uus kapten.
            League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

            Kommentaar


              üpris müstiline otsus, mida on ka kõvasti foorumites tümitatud. teisalt sain ma sellest enam-vähem aru, kui teisest otsast mõtlema hakkasin.

              ilmselt näeb Macca, et Richardson mängib sisuliselt terve hooaja oma positsioonil esimese valikuna, on piisavalt vana, inglane ja kohalik ka veel. Prutton ja Douglas oleks justkui paremad kandidaadid, aga ilmselt pole nende kummagi osas selgust, et nad alati väljakule mahuvad. sama teema ilmselt Howsoniga.

              kui otsus oleks tehtud puhtalt riietusruumirespekti arvestades, siis oleks valituks osutunud meie uus lemmik Enoch. ta on nimelt võrdlemisi suur, ning lisaks sellele on tal ka üks väga kaalukas argument varuks. igaüks hoiab heaga moka maas, kui on oht et Enoch solvub, võtab argumendi välja ja tuleb ülbitsejat sellega nahutama.
              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

              Kommentaar


                Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                kui otsus oleks tehtud puhtalt riietusruumirespekti arvestades, siis oleks valituks osutunud meie uus lemmik Enoch.
                Frazeri valik oli vist seetõttu, et ta pole eriti liider väljakul (millele viitab MäkMäki ütlus, et ta tahab 11 liidrit väljakul), kuid pidavat väljaspool seda olema kõigi tüüpide parim sõber ja lohh, kellega kõik alati normaalselt läbi saavad ning rääkida suudavad. Ehk tüüp peaks meeskonda just seal koos hoidma ja innustama.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Noppeid eilsest:
                  Snodgrass - 8.5 - Good running, good touches, had some decent deliveries and a nice goal

                  Showumni - 7 - Worked hard, got lots of shots off, shame he couldn't score in a brothel, even with his massive dong

                  Becchio - 6 He was like the kid at school no one passed to during football. Though he was in good positions first half, good touch, got stuck in. But thought many of our players just didnt give him the ball, second half he dropped back and didnt do too much to be honest.

                  Douglas - 4 absolute terrible

                  Andy Robinson is a fine advert for Fish and Chips

                  MOM - Butler 10 - was our best player by a mile, was criminally bad for Chester

                  Viimase nimega ka selline uudis: Apparently Fat Paulie decided it wasn't his fault for the first half shitfest he served up and started a fight with a teammate in the dressing room at half time which led to his being hauled off according to some Chester fans I know.

                  Vana hea paksuke. +30 kilo Leedsi aegadest. Varsti hakkab nahk rebenema.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Väga nõrk, võita nädalavahetusel madalamas liigas 0-6 kaotanud meeskonda vaid kolme väravaga lastes endale sisse 2... väga nõrk. Kaitse oli nõrk ja Schwumummu tundus ka üsna puukas.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas skint Vaata postitust
                      Väga nõrk, võita nädalavahetusel madalamas liigas 0-6 kaotanud meeskonda vaid kolme väravaga lastes endale sisse 2... väga nõrk. Kaitse oli nõrk ja Schwumummu tundus ka üsna puukas.

                      Eriti hull on see, et mängiti viimase värava peale. Kahju.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Njaah. Aga kui tõsiselt rääkida, siis vaatasin mängu vaid pisteliselt ja teisel poolajal. Mäng oli seks hetkeks küll juba otsustatud, aga tõesti, sisse vahetatud Shcummuwummu ei jätnud absoluutselt muljet... vahepeal küll tankina liikus edasi, aga isegi sellise nõrgapoolse kaitse vastu ei paistnud ta kuigi äge. Pakutud 8,5 punkti on küll uskumatu...

                        E: minu paha. Aga 7/10-ki tundub palju. Aga eks te teate paremini.
                        Last edited by skint; 13.08.08, 12:43. Põhjus: minu paha

                        Kommentaar


                          Algselt postitas skint Vaata postitust
                          E: minu paha. Aga 7/10-ki tundub palju. Aga eks te teate paremini.
                          Sa oled ikka täielik oinas. Esiteks umbes nagu Arno Pijpers, kes pärast 0:5 kaotatud poolaega ajas mängu lõppedes juttu, et teine poolaeg oli täitsa võrdne ja vastane võeti kinni. Right. Raudselt pingutati. Usun ma seda jee.

                          Teiseks - usu veel mingeid foorumihindeid kohalikelt. Pasteeritud on lausete pärast, sest munninaljad on lahedad.

                          Täna meid ja Viljandit tuled vaatama? Helista mulle, võtan peale.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Enoch "massivedong" Showumni kohta ütles keegi mingis foorumis tabavalt, et tegu on vaese mehe Emile Heskey'ga. Suur ja kohmakas mees, kes unustab liiga tihti ära, et ta pole pisike ja osav. Nagu Heskey seda Oweni kõrval tegema kippus. Kui Enoch üritab oma tehnikat kasutades kasti murda, siis näeb see paratamatult mõõdukalt amusantne välja. Ilmselt tuleks talle rahulikult seletada, mis asju ta peaks üritama väljakul teha ja mida mitte. Igal juhul arvan ma, et temast saab asja. 7/10 tundub palju, aga otseselt sitt ta nüüd ka polnud.

                            Tore asi selle mängu juures oli, et uued poisid Robinson ja Sheehan olid head ning Sniffgrass ja Delph olid väga head. Beccio oli keskpärane, aga ei suutnud tõestada ka enda täieliku kasutust. Kuna ta oli nii maal kui õhus ok, siis saab teda kasutada nii Enochi kui Beckfordi asendajana. Oma raha ma tema peale siiski veel ei paneks, pigem investeerin selle Gruusia panga aktsiatesse.

                            Juhhei.
                            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                            Kommentaar


                              Leedsi väravad: http://www.101greatgoals.com/videodisplay/1471829/
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Varsti oleme vist jälle telekas, tundub jumekas.

                                Carling Cup 2 ring
                                Leeds Vs Palace
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X