320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas meelik Vaata postitust
    "Former United defender Ian Harte, now a free agent, has been training with the club and played in a behind-closed-doors game against Nottingham Forest on Tuesday."

    .oO
    Hehee, ilus uudis - ning ma arvan, et Viduka ja Duberry tulevad ka tagasi klubisse oma 50 sünnipäevaks. Aga Härri paraku vist enne siiski mitte kui Premieri jõutakse.

    Kommentaar


      Algselt postitas erxx Vaata postitust
      Hehee, ilus uudis - ning ma arvan, et Viduka ja Duberry tulevad ka tagasi klubisse oma 50 sünnipäevaks. Aga Härri paraku vist enne siiski mitte kui Premieri jõutakse.
      Hundist rääkides:

      AH-HAA

      Kommentaar


        Algselt postitas runno Vaata postitust
        lähme siis reede õhtul välja?
        Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
        muidugi lähme välja
        Nikunäljas pederastid.

        Mis puutub Ianisse, siis Aidan White iga kelle enne.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Minu arust oleks teda täitsa huvitav praeguses Leedsis mängimas näha.. kasvõi ühe kodumängugi sest.
          1. tegemist on ühe minu kunagise lemmikmängijaga
          2. mõningane piletulu (ühekordne küll) kasv
          3. võimalik Briane Deane effekt
          4. league 1-s peaks tasemest ja kogemustest piisama, kui vormis on.

          aga kui ei tule, et juhtu tõepoolest mitte midagi.

          Kommentaar


            mul on meeles, kuidas division allpool mängivad Cardiffi jorsid Harte'i umbes aastal 2002 põrmustasid ja ega div 3 wingerid nüüd aeglasemad ikka ei ole, kui tase ülalpool mängivad mehed. vähem tehnilised, aga kui vastasel puudub igasugune mobiilsus, siis piisab ka minu tehnikast. meid faking mõrvataks, kui Harte äärekaitsjat mängiks. kui aeglane ta veel täna olla võib... ei kujuta üldes ettegi. mida võiks muidugi kaaluda, on tema keskpoolikuna kasutamine. näiteks härra Maldinigi surati keskkaitsesse siis, kui kiirus ära kadus. häda pärast saab hakkama, ma ütleks.
            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

            Kommentaar


              "The former Middlesbrough and Derby forward, Malcolm Christie (29), is without a club and has been training with Leeds to regain full fitness."

              Tundub, et suurklubi tuled siiski meelitavad vanasid peerusid.
              David, David, Don't sell Rio!

              Kommentaar


                Viimases vestluses ajakirjandusega Gary mainis, et Christie pidi üpriski fit olema ja on talle hea mulje jätnud.

                Muuseas noortevõistkond sai omaealiste karikas kah järgmisse ringi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas meelik Vaata postitust
                  "The former Middlesbrough and Derby forward, Malcolm Christie (29), is without a club and has been training with Leeds to regain full fitness."

                  Tundub, et suurklubi tuled siiski meelitavad vanasid peerusid.
                  mingid kolm nädalat jäid hiljaks uudise refereerimisega, aga pole hullu. sa ju niikuinii töötad alal, kus on alati kõigega aega, ning sellega lihtsalt harjub ära.

                  aga tegelikult: rünts, kus me vaatame?
                  «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                  «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                  Kommentaar


                    õhtul näeme

                    Kommentaar


                      Kõige sitem tulemus üldse. Võinuks siis kaotada. Howson tegi see-eest oma daiviga silmad ette isegi Ronaldole, kuigi inglane tegi seda nii sitasti, et kohe oli näha, et praktikat pole olnud.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Väravad ka: http://www.101greatgoals.com/videodisplay/1743781/
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Saime kotti Carlin Cupis http://www.101greatgoals.com/videodisplay/1754974/ ja Delph kutsuti Inglise U21-te.
                          League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                          Kommentaar


                            Martin, palju õnne uue avatari puhul, mõtlesin juba, millal sa uue hangid.
                            sigpic
                            It's all about Football, Football and Nothing else.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas elBiD Vaata postitust
                              Martin, palju õnne uue avatari puhul, mõtlesin juba, millal sa uue hangid.
                              Ma olen väga rahul.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                kilo selle peale. ai raisk ma ütlenn...........................................
                                sigpic
                                It's all about Football, Football and Nothing else.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X