320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Leeds United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Kohe näha, et Gamer on ainus tulihingeline toetaja. Teistel polnud sellisest karikastki aimu.

    Kuid võit oli loogiline, olgem ausad.
    Ma veel 2-0 seisul vaatasin, aga siis tundus, et tuleb tüüpiline jalutuskäik. Aga näe, põnevaks läks.

    Aga keda te järgmiseks vastaseks tahaksite? No näiteks Burit või Grimbsbyt?
    League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

    Kommentaar


      Algselt postitas oku Vaata postitust
      Aga keda te järgmiseks vastaseks tahaksite? No näiteks Burit või Grimbsbyt?
      Exeter is the ultimate challenge!
      David, David, Don't sell Rio!

      Kommentaar


        Algselt postitas Martin Vaata postitust
        Avalõigust kaugemale ei jõudnud. Suht pohhui.

        Väravad: http://www.101greatgoals.com/videodisplay/3534122/

        Pennal löödi muidugi jälle mööda. See teeb siis viimasest kaheksast seitse mööda. Nagu Eesti korvpallurid vabavisetel.
        eks FA tsinovnikud on oodanud, et tagasi teha.. volla ei lähegi nii libedalt.

        Kommentaar


          Algselt postitas oku Vaata postitust
          Aga keda te järgmiseks vastaseks tahaksite? No näiteks Burit või Grimbsbyt?
          Tuligi Grimsby. Pean vist ennast selgeltnägijate saatesse kirja panema.
          League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

          Kommentaar


            Grimsby on telekas.
            10. November ja teisipäev.
            David, David, Don't sell Rio!

            Kommentaar


              Algselt postitas meelik Vaata postitust
              Grimsby on telekas.
              10. November ja teisipäev.
              tõesti neil midagi muud näidata pole?

              Kommentaar


                Kuulge. Esmaspäevane Norwichi mäng on telekas ju. SkyS1.

                Kas Diana tuleb?
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                  Millal meile üldse viimati uus foorumifänn tekkis? Kas äkki siis, kui elBiD kapist välja tuli? elBiD, millal sa üldse Liidsi toetama hakkasid?
                  Leedsi hakkasin nö toetama, häbi küll tunnistada, aga 2001 aasta CL'i jälgides. Mäletan, justkui oleks see eile olnud, varajases puberteedieas pisikest köögiteleviisorit, mis külmkapi otsas tolmu all asetses. Pidin loobuma elutoa "mõistliku suurusega telerist" kuna parajasti käis emal igakolmapäevane jalgpallirikkuja "Mamma Mia" (tempel mällu igaveseks rsk). Peale 0-3 kaotust Valenciale ja keskjoonel tobedat punast kaarti tolleaegsele ebajumalale Smithile lubasin endale, et no matter what, aga ma toetan seda tiimi juba selle pärast, et peale võrriga kukkumise ja võibolla veel mõne faili, oli minu elus juures veel midagi, mis pisara silma tõi. Mitte jalka, aga Leedsi kaotus. Kurat see oli alles algus. Just siis kui mina Leedsi toetajaks hakkasin, hakkas Leedsil kõik peeti minema. See on nagu iga asjaga mul. Jõuan peole, saab pidu läbi..
                  Igatahes sellest ajast peale toetan Leedsi ja kavatsen ka edaspidi toetada. Paljud tuttavad ja sõbrad küsivad mult ikka aeg ajalt, et wtf sa seda Leedsi fännad, need ju ammu minevik, aga võibolla ma olen tõesti sama kitsa silmaringiga nagu teie, et ei lähe lihtsamat teed ja ei tõmba selga Manu, Barca, Milani, CITY või mõne teise eduka klubi särki. Olen siiski optimist ja ootan need paremad ajad ära, kaua siis ikka minna saab?

                  See on nagu siklitega. Korra proovisin KTMi ja enam muud ei tahagi.
                  sigpic
                  It's all about Football, Football and Nothing else.

                  Kommentaar


                    Üldiselt võiks ju isegi mõne õlle võtta ...

                    Dianat ma juba nägin kaks korda eelmisel nädalal, aga Rünnot tahaks küll näha.
                    League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                    Kommentaar


                      minagi võtaks kasvõi rünno, kui dianat mingil põhjusel ei saa
                      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                      Kommentaar


                        aga et siis 2145 molly!
                        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                        Kommentaar


                          kui diana oli printsess kas siis rünno on prints? aga loodame ,et Leeds võidab,summisin hulga raha mängu!
                          Invest In Africa

                          Kommentaar


                            Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                            kui diana oli printsess kas siis rünno on prints? aga loodame ,et Leeds võidab,summisin hulga raha mängu!
                            rünno?! ärgem laskugem naeruväärsustesse! see on vähemalt sama loll idee, kui Liidsi peale raha panustamine.

                            printse saadakse üldiselt ikka konnasuudlemise teel
                            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                            Kommentaar


                              Sellisel ohtul otsustan ma kodus olla ...

                              Perse.
                              League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                              Kommentaar


                                peab katkise lauad kokku klopsima
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X